آثار برگزیده به بخش «انیمیشن» جشنواره فیلم شهر راه یافتند


23 اثر در بخش «انیمیشن» هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر قرار گرفتند.

به گزارش صبا به نقل از ستاد خبری هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، 23 اثر از بهرام عظیمی، محمدامین همدانی و هادی محمدیان از اعضای هیات انتخاب بخش انیمیشن جشنواره به این بخش از جشنواره راه یافتند. جشنواره ..

عناوین آثار این بخش به شرح زیر است:

«دست ها و تخم ها به کارگردانی فاطمه گراوی منجیلی، تاج (قسمت 33) – استفاده از نقاب و رعایت فاصله اجتماعی به کارگردانی آزاده نیکبر، ماجراهای آقای شهروندی 3 (قسمت 43) – مردم هستند. اعضای یکدیگر شهرام شیرزادی بادکنک ماهی 3 (قسمت هجدهم) – مصرف غیرمنطقی – اثری بسیار آشکار – به کارگردانی سلمی افکاری – من خوردم، تو خوردی – به کارگردانی شیدوخت دیموشابی – شهر خوب – و شهر من به کارگردانی حسین مظلوم، سوراخ توالت و آتش به کارگردانی علی درهشی، «نقطه» به کارگردانی محمد زارع، «بزرگترین تاریخ گل» به کارگردانی الیکا مهرانپور، «بحران» و «بالا» به کارگردانی شیوا متحن. «بهداشت» به کارگردانی رسول شیری، «آشغال های پریشان» به کارگردانی نظری، «کلاغ» به کارگردانی اهورا شهبازی، «کاش» به کارگردانی هادی امیری و رها فرج، «دیوار چهارم» به کارگردانی محبوبه کلایی و یاماها به کارگردانی فرزانه قبادی.

از آثار راه یافته به این بخش از جشنواره می توان به «بالا»، «دیوار چهارم»، «گذشته» و «کلاغ» به تهیه کنندگی مرکز گسترش فیلم های مستند و تجربی و «کاش» محصول انجمن سینمای جوان همدان اشاره کرد. در بخش انیمیشن هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر.

هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر به دبیری مجید اکبرشاهی از 6 تا 31 تیرماه در پردیس گالری ملت برگزار می شود.

انتهای پیام/