آداب و رسوم دفن

در این کشور دو انتخاب اصلی برای دفع جسد انسان وجود دارد: دفن یا سوزاندن جسد. سوزاندن سوزان به 20000 سال قبل باز می گردد و اخیراً به یک انتخاب محبوب برای دفع تبدیل شده است، به خصوص که ما همچنان به کمبود مکان ها و فضای مناسب برای دفن ادامه می دهیم. با این حال، تدفین همیشه وجود دارد و 30٪ از جمعیت بریتانیا هنوز دفن سنتی را به جای سوزاندن مرده انتخاب می کنند.

تدفین مسیحیان گسترده می شود. بدن صاف خوابیده با پاها و دست ها صاف یا دست ها روی سینه جمع شده، در جهت شرقی-غربی با سر در انتهای غربی قبر دفن می شوند. ادیان دیگر موضع دیگری دارند. در اسلام چهره همیشه به سمت مکه، مقدس ترین شهر اسلام است. برخی از فرهنگ‌ها بدن را خم می‌کنند تا زانوها و/یا آرنج‌ها خم شوند، در حالی که برخی دیگر بدن را رو به پایین نشان می‌دهند، اگرچه برای اکثر آنها این نشانه بی‌احترامی است. با خودکشی، اغلب این اتفاق می افتاد که اجساد را وارونه دفن می کردند و اگرچه این کاملاً نمادین است، اما دیگر این اتفاق نمی افتد.

مصریان باستان مراسم دفن مفصلی داشتند که شامل مومیایی کردن و انداختن طلسم های جادویی بود. اجساد همچنین با وسایل قبر مشخصی دفن شدند که همه آنها به عنوان کمک به زندگی پس از مرگ در نظر گرفته می شدند. برای بردگان آفریقایی آمریکایی، آنها را در پارچه پیچیده بودند، دست ها را روی سینه قرار می دادند و یک صفحه فلزی روی سرشان قرار می دادند. صفحه فلزی قرار بود با ممانعت از خروج روح از تابوت مانع از بازگشت آنها به خانه شود.

آداب و رسوم تدفین بسته به مذهب، جغرافیا، موقعیت اجتماعی و سنت‌ها تنوع بسیار زیادی دارد و با قدمت 130000 سال قدمت اولین دفن بلامنازع، تعجبی ندارد که آیین‌ها و آداب و رسوم متفاوتی رخ داده است. جالب اینجاست که در بریتانیا، WHO (سازمان بهداشت جهانی) اعلام می کند که دفن اجساد به شدت مورد نیاز نیست و یک الزام بهداشت عمومی نیست. فقط اگر جسد بیماری عفونی داشته باشد باید دفن شود. با این حال، جایگزین چیست؟ اگر در تبت بودید، یک دفن آسمانی داشتید که به سادگی به این معنی است که بدن شما در مکان‌های خاصی بریده شده و بر روی قله‌های کوه قرار می‌گیرد تا به طبیعت بازگردد. این یک ملاحظه عملی به نظر می رسد، به خصوص از آنجایی که مناظر تبت سخت است و اغلب برای حفاری بیش از حد صخره ای است، اما آیا دوست دارید بدانید که این چه اتفاقی برای بدن شما خواهد افتاد؟