آسیب های جذاب آلت تناسلی که باید به هر قیمتی از آن جلوگیری کرد

بیشتر مردان از سنین جوانی یاد می‌گیرند که همه آسیب‌های آلت تناسلی می‌توانند دردناک باشند، و بیشتر آنها تمام تلاش خود را می‌کنند تا مراقبت مناسب از آلت تناسلی را انجام دهند تا از آسیب به پسران طبقه پایین جلوگیری کنند – و دلیل خوبی هم دارد. در حالی که بیشتر صدمات به بافت مردانه نسبتاً جزئی هستند، برخی از آنها می توانند منجر به مشکلات طولانی مدت مانند ناباروری یا حتی تغییر شکل شوند. در اینجا فقط برخی از مشکلات کابوس آور است که مردان فقط می توانند امیدوار باشند که هرگز با آنها روبرو نشوند.

1) آلت تناسلی به دام افتاده – که به عنوان آلت تناسلی داخل رحم نیز شناخته می شود، به این صورت است: چیزی به اندازه کافی به آلت تناسلی وارد می شود که کل شفت را به داخل حفره بدن می فرستد و اساساً ابزار را به سمت بیرون می چرخاند. تنها چیزی که در خارج از بدن باقی می ماند لوله ای از پوست است، مانند نی یا خرطوم فیل. در حالی که گزارش شده است که مشکل از طریق «استخراج دستی» قابل برگشت است، اما بهتر است این فرآیند تصور نشود.

2) پارگی بیضه ها – معلوم می شود که عبارت “تو توپ های من را می شکنی” فقط زیبا نیست – در واقع می تواند اتفاق بیفتد. ضربه محکم به جواهرات می تواند منجر به پارگی بافت شود که نیاز به ترمیم جراحی دارد.

3) شکستگی آلت تناسلی – مانند بیضه ها، خود آلت تناسلی نیز می تواند شکسته شود، اگر چه به اصطلاح هیچ استخوان واقعی در استخوان وجود ندارد. بافت سفت و سختی که اتاق‌های نعوظ را احاطه کرده است ممکن است در اثر ضربه‌های ناشی از نیروی بلانت یا با چرخش و خم شدن پاره شود و در نتیجه سریعاً به اورژانس سفر کنید.

4) سوختگی لپ‌تاپ – برای مردانی که واقعاً از لپ‌تاپ خود روی پاهای خود استفاده می‌کنند، به نظر می‌رسد که خطر آسیب طولانی‌مدت وجود دارد. بر اساس علم، گرمای تولید شده توسط لپ‌تاپ به اندازه‌ای است که دمای بیضه‌ها را در عرض ده دقیقه به سطوح کشنده اسپرم برساند و تخمین زده می‌شود که نیمی از موارد ناباروری مردان مربوط به برشته کردن بیش از حد دانه‌ها باشد.

5) آلت تناسلی ساکسیفون – این بیماری نادر که به دلیل مسدود شدن غدد لنفاوی (یا در برخی موارد کلامیدیا) ایجاد می شود، باعث تورم و پیچش آلت تناسلی می شود تا زمانی که شبیه ساکسیفون شود.

6) فیستول – این اختلال (احتمالا) ربطی به مشت ندارد. در عوض، در نتیجه پارگی عضلات در ناحیه کشاله ران که منجر به سیم های متقاطع می شود، به نوعی رخ می دهد – جایی که ادرار از پشت نشت می کند، و مواد مدفوع از مجرای ادرار دفع می شود. یک بار دیگر، ترمیم جراحی مورد نیاز است.

پیشگیری و تسکین درد آلت تناسلی

خوشبختانه، اکثر مردان هرگز مجبور نخواهند شد با هر یک از وحشت‌هایی که در اینجا توضیح داده شد، روبرو شوند. از سوی دیگر، هر چند، اکثر مردان قطعاً هر از گاهی با مشکلات جزئی آلت تناسلی مواجه می شوند، به خصوص اگر در مراقبت از کالا سهل انگاری کنند.

برای جلوگیری از درد و آسیب آلت تناسلی تا حد امکان، مردان باید از این دستورالعمل‌های عقل سلیم پیروی کنند:

– همیشه در حین ورزش از فنجان استفاده کنید. هر زمان که پرتابه های پرنده (یا اندام های پرنده) درگیر شوند، این احتمال وجود دارد که موشک مورد نظر با کشاله ران برخورد کند. پوشاندن آن می تواند تضمین کند که فنجان، و نه آجیل، تاثیر ضربه را می گیرد و احتمال کبودی یا حتی شکستگی بافت آلت تناسلی را کاهش می دهد.

– همیشه در طول ورزش هایی مانند دویدن، اسکی و سایر فعالیت های خارج از منزل که ممکن است باعث تکان خوردن کوجون ها در نسیم شود، همیشه یک جک یا حداقل یک جفت شورت فشرده بپوشید.

– آکروباتیک را کنار بگذارید. یک ذوزنقه در اتاق خواب ممکن است ایده خوبی به نظر برسد، و ممکن است در ویدیو خوب به نظر برسد، اما ترفندهایی مانند این بهتر است به متخصصان واگذار شود. به همین ترتیب، بهتر است از حرکاتی مانند فشار دادن تهاجمی، خم شدن و چرخش در طول جلسات عشق ورزی خودداری کنید، زیرا این حرکات در موارد نادر می تواند منجر به پارگی آلت تناسلی دردناک و بالقوه بدتر شود.

– همیشه لباس زیر بپوشید. رفتن کماندویی ممکن است نسیم دلپذیری را به شما بدهد، و ممکن است احساس جذابی داشته باشد، اما رفتن بدون کشو احتمال گیر کردن پوست در زیپ را افزایش می‌دهد – آسیبی که مطمئناً هر مردی را در اورژانس فرو می‌برد.

در صورت بروز آسیب تروماتیک، باید به دنبال درمان فوری پزشکی باشید. اما برای مشکلات کمتری مانند خشکی پوست آلت تناسلی، قرمزی یا کمی درد بعد از یک جلسه خودارضایی خشن، مراقبت در منزل با کمپرس خنک و مسکن‌های بدون نسخه ممکن است تمام چیزی باشد که لازم است.

مردانی که به ویژه مراقب سلامت آلت تناسلی خود هستند، باید از کرم سلامت آلت تناسلی با کیفیت استفاده کنند (متخصصان بهداشت روغن Man1 Man Oil را توصیه می کنند). استفاده روزانه از یک کرم غنی از مواد مغذی روی بافت مورد نظر می تواند خشکی و خارش پوست را که اغلب آلت تناسلی را ایجاد می کند، تسکین دهد و پوست را نرم و قابل لمس کند. فرمول هدفمند آلت تناسلی همچنین ممکن است حساسیت طبیعی آلت تناسلی را افزایش دهد و انواع برخوردهای حسی را لذت بخش تر کند.