آغاز ثبت نام کارگاه های آموزشی بیست و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان


ثبت نام مسترکلاس های آموزشی جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از 26 خرداد آغاز می شود.

به گزارش صبا، با اشاره به روابط عمومی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان همدان و رئیس کمیته هنر و تالار بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان آغاز ثبت نام سمینارهای آموزشی جشنواره از 26 خرداد ماه اعلام شد.

کیانوش بهروزپور با اشاره به اینکه ظرفیت کارگاه ها از 10 الی 30 نفر است، گفت: فراخوان ثبت نام در کارگاه از 5 خرداد ماه منتشر شده است، علاقه مندان می توانند با دفتر انجمن هنرهای نمایشی تماس بگیرند و یا با شماره تلفن 38385801 ثبت نام کنند.

وی با اشاره به اینکه شرایط خاصی برای ثبت نام وجود ندارد و هنرمندان باید تنها کپی کارت ملی داشته باشند، افزود: به علاقمندان کارگاه های مناسب تری را توصیه می کنیم. ثبت نام کنید، زیرا ممکن است این ظرفیت بیش از ظرفیت کارگاه ها باشد.

بروسپور با اشاره به اینکه یکی از بهترین برنامه های جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان، مستر کلاس های آموزشی است، گفت: هنرمندان و هنرجویان به شدت نیازمند آموزش هستند و هنرمندان بهتر است با توجه به سن در کلاس های مستر شرکت کنند.

رئیس کمیته تالارهای هنر و تالار درباره این سمینارها توضیح داد: کارگاه «کارگردانی تئاتر» با حضور محمد عاکبتی در جشنواره بیست و هفتم برگزار می شود و این سمینار ویژه هنرمندان و بازیگران تئاتر با حداقل 3 سال سابقه حرفه ای است. در تئاتر برای تماشاگران جوان

وی ادامه داد: مستر کلاس «اثربخشی اجرا در شکل گیری رفتار کودکان» با حضور علی پورتابیب، نویسندگان و کارگردانان ویژه تئاتر کودک و نوجوان در قالب بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان برگزار می شود.

بهروزپور گفت: «تکنیک های کتاب پاپ آپ» توسط ابراهیم شاکری برای نوجوانان و جوانان و همچنین سه دوره مستر کلاس قصه گویی و قصه گویی با عنوان «بیا و بشنو» (افسانه ماه قبل)، «تاریخ شاهان» برگزار می شود. ” (افسانه های میداس و انگشتان) جادو) و “باران و سینه بانو” (می گوید تیشتر نگهبان آب و دیو خشکسالی) با بهارک بابک برای کودکان 8 تا 11 سال به عنوان بخشی از مراسم برگزار می شود. بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی همدان گفت: دو مستر کلاس «ساخت ماسک مقوایی» برای بزرگسالان و دو مستر کلاس «ساخت ماسک» برای کودکان 7 تا 12 سال از دو هنرمند ایتالیایی دایانا کاستا و پابلو دوران در بیست و هفتمین دوره بین المللی. جشنواره تئاتر کودک یک نوجوان آماده است.

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدانبه منظور تقویت مهارت، آگاهی و اعتماد به نفس کودکان ایران، جایگزینی از طریق اجرا، از 1 تا 6 تیرماه به دبیری امیر مشهدی عباس و با مشارکت اداره کل فرهنگ اسلامی و استان همدان، اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. انجمن هنرهای نمایشی ایران و سایر سازمان ها و نهادهای استان همدان با شعار «تئاتر، پرواز پروانه های خیالی» در شهر تاریخی همدان برگزار می شود.

انتهای پیام/