آلت تناسلی غیر حساس؟ ممکن است خودارضایی «دث گیر» باشد

خودارضایی یک بخش طبیعی، سالم و سرگرم کننده از مرد بودن است. رهاسازی فیزیکی نه تنها می تواند به سلامت جسمانی کمک کند، بلکه می تواند به مرد کمک کند تا سلامت عاطفی و روانی خود را در حد یکنواخت حفظ کند. در واقع، خودارضایی منظم بخشی جدایی ناپذیر از مراقبت عالی از آلت تناسلی است.

اما برای برخی از مردان، این عمل بسیار طبیعی می تواند منجر به حساسیت زدایی آلت شود. چرا این می شود؟ اگر خودارضایی برای یک مرد بسیار خوب است، چگونه ممکن است منجر به از دست دادن احساسات فوق‌العاده‌ای شود که در آلت تناسلی خود در حین عمل تجربه می‌کند؟ پاسخ معمولاً خودارضایی «دث گریپ» یا سندروم «چنگ مرگ» است.

خودارضایی “دث گرپ” چیست؟

با گذشت زمان، یک مرد متوجه می شود که چه چیزی واقعاً خوب است. برای برخی، این به معنای چنگ زدن قوی به اطراف آلت تناسلی در هنگام خودارضایی، و همچنین حرکات بسیار محکم و شاید حتی سرعت سریع است. چنگال محکم و با فشار زیاد است، اغلب بدون استفاده از روان کننده، و به سرعت حرکت می کند – با سرعتی که یک شریک به سادگی نمی تواند با آن مطابقت کند.

این “گیره مرگ” می تواند منجر به آسیب به اعصاب آلت تناسلی شود. نتیجه آلت تناسلی غیر حساس است. علاوه بر این، مرد ممکن است متوجه شود که وقتی با شریک جنسی خود به بازی جنسی می پردازد، برای رسیدن به ارگاسم مشکل دارد. این ممکن است به دلیل حساسیت زدایی آلت تناسلی باشد، یا ممکن است به این دلیل باشد که یک مرد آنقدر به یک روش خاص – “گیره مرگ” – وابسته شده است که احساس بدن شریک زندگی او را آنقدر که باید هیجان زده نمی کند.

به خاطر داشته باشید که «چنگ مرگ» در هیچ متون پزشکی ذکر نشده است. تنها شواهد مشکل حکایتی است. با این حال، برای مردان چنین مشکلی وجود دارد که وب‌سایت‌های کاملی به نحوه حل این مشکل اختصاص داده شده است.

نحوه متوقف کردن استفاده از “گیره مرگ”

برای اکثر مردان، تنها راه حل واقعی برای تکنیک خودارضایی «دث گیر» سیم کشی مجدد چیزی است که بدن به آن نیاز دارد. با توقف تمام فعالیت های خودارضایی برای حداقل یک هفته شروع می شود. برای برخی از مردان این ممکن است مانند شکنجه به نظر برسد، اما آلت تناسلی که حساسیت زدایی شده نیاز به زمان دارد تا بهبود یابد. علاوه بر این، یک مرد به فرصتی نیاز دارد تا راه‌های دیگر خودارضایی را در نظر بگیرد که ممکن است به همان اندازه لذت بخش باشد.

پس از یک هفته، مرد می تواند دوباره به خودارضایی فکر کند، اما فقط یک بار در هفته دوم. باز هم، ممکن است این یک شکنجه به نظر برسد، اما واقعاً وسیله ای برای رسیدن به هدف است. پس از یک هفته بدون خودارضایی، مرد ممکن است متوجه شود که بسیار حساس تر از حد معمول است. در طول هفته دوم، او باید مطمئن شود که تکنیک‌های مختلف خودارضایی را امتحان می‌کند – هر چیزی غیر از “گیره مرگ”.

علاوه بر این، مرد باید در هنگام خودارضایی از روغن استفاده کند. این می‌تواند منجر به گرفتن بسیار نرم‌تر شود، که به جوان‌سازی انتهای عصب کمک می‌کند و به همان اندازه حساس می‌شود که قرار است باشد. او هم باید وقت بگذارد. یکی از مسائلی که منجر به “چنگال مرگ” می شود، اغلب کمبود زمان است – یک مرد می خواهد پیاده شود، و بنابراین این کار را خیلی سریع انجام می دهد. اما با اختصاص دادن زمان برای بازی انفرادی و لذت بردن از سرگرمی، یک مرد ممکن است بتواند نیاز به چنین گرفتن محکم و روند سریع را کنار بگذارد.

مردی که به سادگی نمی تواند از استفاده از دست گرفتن های محکم دست بکشد، می تواند برای کمک به اسباب بازی های جنسی روی بیاورد. به دنبال اسباب‌بازی باشید که حس آمیزش جنسی با شریک زندگی را تقلید کند و در طول خودارضایی فقط از اسباب‌بازی استفاده کنید، نه از دست. این ممکن است به مرد کمک کند تا بدون گرفتن چنگال که تهدیدی برای حساسیت زدایی آلت تناسلی است از زمین خارج شود.

آلت تناسلی غیر حساس نیاز به توجه ویژه دارد. یکی از راه‌های تأمین این امر، استفاده از کرم سلامت آلت تناسلی است (متخصصان بهداشت روغن Man 1 Man را توصیه می کنند که از نظر بالینی ثابت شده است که ملایم و برای پوست بی خطر است). به دنبال کرمی باشید که حاوی استیل-ال کارنیتین است، اسید آمینه ای که عملکرد عالی در جلوگیری از آسیب عصبی دارد، و همچنین اسید پانتوتنیک (همچنین به عنوان ویتامین B5 شناخته می شود)، که عملکرد سلولی سالم را ارتقا می دهد. این مواد را با سایر ویتامین‌های سالم در یک پایه کره شی یا ویتامین E ترکیب کنید و این یک کرم برنده است که به مرد کمک می‌کند تا آلت تناسلی حساس‌تر را دنبال کند.