آلت تناسلی و صورت خشک – مرطوب کننده برای مردان

در حالی که پایان سال تعطیلات، تعطیلات و اوقات خانوادگی را به همراه دارد، اما همه چیز سرگرم کننده و بازی نیست. مشکلات زمستانی معمولاً در دسامبر منفجر می شود – بیل زدن، لرزیدن و برای بسیاری، پوست بسیار خشک. برای مردان، خشکی پوست می تواند با اصلاح تشدید شود، و صورت را به یک منطقه خاص نگران کننده تبدیل کند. یکی دیگر از نقاط حساس کلیدی برای مردان آلت تناسلی است. یافتن مرطوب کننده های مناسب برای مبارزه با پوست خشک برای مراقبت کلی از پوست و آلت تناسلی ضروری است. برای پوسته پوسته شدن صورت و خشکی پوست آلت تناسلی، هر لوسیون بدن قدیمی به سادگی جواب نمی دهد.

مرطوب کننده ها فقط برای خانم ها نیستند. داشتن مجموعه ای از محصولات مراقبت از پوست ممکن است برخی از مردان را “غیرمردانه” به نظر بیاورد، اما محصولاتی که به طور خاص برای پوست مردان طراحی شده اند می توانند تسکین واقعی پوست های خشک، خارش دار و تحریک شده را ارائه دهند. سلامتی مهم‌تر از برخی تصورات تعبیر شده از مردانگی است، و تعداد محصولات مراقبت از پوستی که مرد استفاده می‌کند چیزی در مورد او نمی‌گوید – به جز اینکه او به خوبی از خودش مراقبت می‌کند.

مرطوب کننده های صورت

مردان باید به دنبال مرطوب کننده هایی با موادی باشند که با نوع پوست صورت آنها مهربان باشد. برای مردانی که پوست چرب و مستعد آکنه دارند، بهتر است به دنبال لوسیون ها یا کرم هایی باشند که دارای برچسب «غیر کومدوژنیک»، «سبک وزن»، «بدون روغن» یا «بر پایه آب» هستند. این عبارات نشان می دهد که محصول منافذ را مسدود نمی کند و منجر به شیوع بیماری نمی شود. این محصولات اغلب حاوی موادی مانند گلیسیرین، اسید هیالورونیک یا اسید لاکتیک هستند.

اگر چربی نگران کننده نیست و مردی پوست بسیار خشک و پوسته پوسته دارد، می تواند به سراغ یک مرطوب کننده صورت “سنگین” با موادی مانند ویتامین E و نفت برود. این کرم‌های چرب‌تر رطوبت را قفل می‌کنند و از تبخیر آن از روی پوست جلوگیری می‌کنند.

مردانی که پوست حساسی دارند باید از محصولات حاوی عطر یا الکل بخصوص روی صورت خودداری کنند. به دنبال مواد طبیعی مانند آلوئه یا شیرین بیان باشید.

هر چه مرد انتخاب کند، پس از شستن باید مرطوب کننده را به صورت خود بمالد. برای جلوگیری از خشکی بیشتر، مرد باید مراقب صابونی که روی صورتش استفاده می کند نیز باشد. صابون‌ها و شوینده‌های معمولی بدن می‌توانند بیش از حد خشن و خشک‌کننده روی صورت باشند. به جای آن باید از صابون ظریف تر صورت استفاده شود.

در نهایت، آقایان باید مراقب باشند که از چه ژل ها/کرم های اصلاح و افترشیو استفاده می کنند. اینها همچنین می توانند حاوی مواد شیمیایی خشن، عطرها و الکل باشند که رطوبت را از پوست خارج می کنند.

مرطوب کننده های آلت تناسلی

از آنجایی که پوست آلت تناسلی بسیار حساس است، بهتر است مرد فقط از محصولاتی روی آلت تناسلی استفاده کند که مخصوص این قسمت بدن هستند. هر گونه عطر، الکل، مواد شیمیایی یا مواد قابض ممکن است به پوست لطیف مردانه آسیب برساند، بنابراین باید از مصرف آن اجتناب کرد. محصولات با کیفیت این موارد را ندارند. آنها شامل مجموعه ای از مواد هستند که نه تنها پوست را مرطوب می کنند، بلکه به روش های دیگر از سلامت مردانگی نیز حمایت می کنند. مواد اصلی شامل:

– کره شی – مرطوب کننده گیاهی طبیعی

– ویتامین E – از تبخیر رطوبت از پوست آلت تناسلی جلوگیری می کند. همچنین، این ویتامین به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند که از غشای سلولی محافظت می کند

– ویتامین C – باعث تولید کلاژن می شود که پوست مردانه را جوان نگه می دارد

– استیل ال کارنیتین – از اعصاب آلت تناسلی محافظت می کند و در نتیجه حس را حفظ می کند

– ویتامین A – دارای خواص ضد باکتریایی است که بوی آلت تناسلی را از بین می برد

– ال آرژنین – به تولید اکسید نیتریک کمک می کند که به شل شدن رگ های خونی کمک می کند. این برای جریان خون مناسب ضروری است که به نوبه خود نعوظ قوی را تسهیل می کند

مانند کرم های صورت، کرم آلت تناسلی باید بعد از دوش آب گرم استفاده شود. به طور کلی، صابون نباید روی آلت تناسلی استفاده شود. اگر مردی اصرار به استفاده از شوینده در منطقه دارد، باید سراغ چیزی بسیار ملایم و کاملا طبیعی برود.

کرم سلامت آلت تناسلی با کیفیت (متخصصان بهداشت روغن Man1 Man Oil را توصیه می کنند)همراه با یک مرطوب کننده صورت که با توجه به نوع پوست مردانه انتخاب شده است، به مبارزه با خشکی پوست زمستانی کمک می کند. آنها لقمه را از هوا یا دردسر بیل زدن را از بین نخواهند برد، اما سهم خود را برای تحمل بیشتر فصل سرما انجام می دهند.