آموزش شخصی – چرا باید مربی شخصی خود را داشته باشید؟

یکی از تصورات غلط رایج علاقه‌مندان به باشگاه‌های تازه کار این است که فکر می‌کنند می‌توانند به سادگی با بلند کردن وزنه، انجام حرکات کرانچ و صرف حداقل 20 دقیقه روی تردمیل به اندامی عالی دست پیدا کنند. در حالی که این تمرینات می توانند در واقع بدن خوبی را تشکیل دهند، بسیاری از تازه کارها اصول اولیه این تمرینات را درک نمی کنند. بنابراین، این منجر به یک روال تمرینی بهینه نشده می شود که می توانست نتایج بهتری به همراه داشته باشد.

بنابراین اگر قصد دارید به زودی وارد باشگاه شوید، اکیداً به شما پیشنهاد می شود که برای تمام نیازهای آموزشی شخصی خود یک متخصص استخدام کنید. چرا؟ در اینجا برخی از مهمترین مزایا و مزایا آورده شده است.

اول، یک مربی شخصی می تواند یک برنامه تمرینی ایجاد کند که مطمئناً برای تیپ بدن شما کارساز است. این شامل چند بار کرانچ در هر جلسه، مدت زمان جلسه و چند روز در هفته باید در باشگاه بگذرانید. توجه داشته باشید که بدن یک فرد منحصر به فرد است، بنابراین با کمک یک متخصص، تعیین خواهید کرد که چه نوع روتینی می تواند بهترین کار را برای شما داشته باشد.

اما جدای از یک برنامه تمرینی سفارشی، یک مربی شخصی همچنین می‌تواند به شما پیشنهاداتی در مورد نوع رژیم غذایی و نوع مکمل‌های مصرفی بدهد. ورزشکاران تازه کار معمولاً فکر می کنند که یک تمرین روتین برای رسیدن به اهدافشان کافی است. اما در واقع، تناسب اندام به عوامل متعدد دیگری بستگی دارد که رژیم غذایی شامل آنها می شود. بنابراین اگر یک مربی شخصی استخدام می‌کنید، انتظار داشته باشید که در مورد چه نوع مواد غذایی بخورید و از چه مواردی باید اجتناب کنید، به شما توصیه می‌شود.

بعد، با یک مربی شخصی، مطمئناً هر بار که به باشگاه می روید، تمام تمرینات مورد نیاز را انجام می دهید. بسیاری از مردم معمولاً وقتی تنها می مانند از روال خود دور می شوند. این معمولا منجر به یک برنامه ورزشی ناکارآمد می شود. و در شرایط بدتر، آنها در نهایت برنامه خود را ترک می کنند. بنابراین اگر می خواهید یک جلسه تمرینی مداوم و موثر داشته باشید، بهترین مربی را استخدام کنید که می داند چگونه به شما انگیزه دهد.

جدای از آن، یک مربی شخصی نیز در قبال نتایجی که برنامه تمرینی شما به دست می آورد، مسئول است. از سلامتی شما گرفته تا بدن به دست آمده، مربی مطمئن می شود که تمام تمرینات و برنامه تمرینی که برای شما تعیین کرده است، نه تنها موثر، بلکه بی خطر نیز هستند.

اما برای اطمینان از دریافت مزایای ذکر شده در بالا، مطمئن شوید که یک مربی شخصی با شهرت خوب استخدام کرده اید. ورزشگاه های معروف مربیانی دارند که می توانید در هر زمان به شما کمک کنید، اما قبل از اینکه هزینه خدمات آنها را بپردازید، برخی از مراجع را بخواهید و فراموش نکنید که اعتبار مربی را بررسی کنید.