«آنتن» به طور ناگهانی به مدت یک هفته از روی آنتن رفت


امتناع از پخش قسمت جدید «آنتن» به تهیه کنندگی و کارگردانی سید ابراهیم عامریان و حذف قسمت دوم خبر توقف این سریال را دامن زد.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صباسریال “آنتن” به تهیه کنندگی و کارگردانی سید ابراهیم عامریان که دو هفته پیش روی پلتفرم نماوا منتشر شد، پس از انتشار قسمت دوم با درخواست توقف مواجه شد و چهارشنبه گذشته 22 مهرماه قسمت جدید این سریال پخش نشد و پخش نشد. و همچنین حذف قسمت دوم این سریال خبر توقف پخش این سریال توسط پلتفرم نماوا دامن می زند.

ابراهیم عامریان ۲۰ مهرماه در گفت و گو با صبا درباره شباهت این سریال با اتفاقات جامعه توضیح داد که من به دنبال سیاست نیستم و ترجیح می دهم وارد این فضا نشوم اما اکنون سریال «آنتن» در حال گسترش است. و در عین حال شبیه به مشکلات کنونی جامعه می شود، اتفاقی بود، در واقع در قسمت دوم به اعتراضات دانشجویی پرداختیم و با اتفاقات روز جامعه همزمان شد، اما طرح این سریال را به هیئت مدیره ارائه کردیم. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سترا یک سال و نیم پیش و در آن زمان این وضعیت پیش نیامد، حتی در فروردین 1401 برای صدور پروانه نمایش به سترا مراجعه کردیم و همین قدر طول کشید تا آنتن ها پخش شود. برای رسیدن به این زمان.(متن کامل گفتگو اینجا خواندن)

پیمان جمشیدی، مرجانه گلچین، هادی کاظمی و الیکا عبدالرزاقی، رویا افشار، ارسلان قاسمی، بهنام تشکر، سام نوری، نعیمه نظام دوست، سمانه منیری، صحرا اسداللهی، محمدجواد جعفرپور، عرفان ابراهیمی، سارا رولی به ایفای نقش پرداختند. آنتن».رشیدی، نیما مظقری، مونا فیض پور، اصغر سمسارزاده، حمیدرضا نعیمی، مهیار مجیب، و امیر دژاکام.

رصد ما برای تعیین سرنوشت سریال از سوی مسئولان نماوا ادامه دارد.

انتهای پیام/