آژانس های استخدام پرستاری و استخدام با مراقبت های اجتماعی و مشاغل پرستاری

آژانس‌های استخدام پرستاری معمولاً مراقبین و کارکنان مراقبت‌های بهداشتی/اجتماعی را به کسانی که در فعالیت‌های روزانه‌شان نیاز دارند و به مراقبت و کمک نیاز دارند، ارائه می‌کنند. پرستاران حرفه ای آموزش دیده معمولاً برای استخدام در بیمارستان ها به صورت قراردادی در این آژانس ها ثبت نام می کنند. موسسات بهداشتی و خانه های مراقبت. قراردادها بر اساس پر کردن دوره های پر مشغله یا پوشش مرخصی زایمان و غیبت کارکنان است. گاهی اوقات پرستاران به بیماران خصوصی که ترجیح می دهند مراقبت و کمک را در خانه خود دریافت کنند استخدام می شوند.

آژانس های استخدام پرستاری در بریتانیا توسط کمیسیون بازرسی مراقبت های اجتماعی تنظیم می شوند. مشاغل پرستاری و مشاغل مراقبت اجتماعی بسیار سخت هستند و به سطح مشخصی از مسئولیت و صبر نیاز دارند. موارد زیادی وجود دارد که در آن ادعاها به طور کلی به دلیل سهل انگاری و بی احتیاطی صورت می گیرد، از این رو بیمه های قصور باید توسط آژانس ها انجام شود.

RCN یا کالج سلطنتی پرستاری مؤسسه ای است که به ارائه حمایت از حرفه پرستاری و بهبود مراقبت های بهداشتی کلی مردم اختصاص دارد. RCN در تعدادی از فعالیت‌ها مشارکت دارد که با هدف بهبود استاندارد و کیفیت مراقبت و تجربه بیمار، کمک‌های بلاعوض به شیوه‌های مختلف پرستاری می‌دهد. کالج سلطنتی پرستاری به عنوان سازمانی تعریف می‌شود که «نماینده پرستاران و پرستاران، ارتقای تعالی در عمل و شکل‌دهی سیاست‌های بهداشتی» است.

RCN دوره هایی را برای کسانی که علاقه مند به حرفه پرستاری هستند برگزار می کند و همچنین بستری را برای کسانی که مایل به ادامه تحصیل در سطوح بالاتر هستند فراهم می کند. این سازمان همچنین در مورد سیاست ها و الزامات مختلف استخدام راهنمایی و پشتیبانی می کند. هدف آنها تحت تأثیر قرار دادن دولت های مختلف محلی و لابی برای معرفی و اجرای سیاست هایی است که به نفع بیمار و اهمیت نقش مشاغل پرستاری، دستیاران مراقبتی و دانشجویان در رابطه با آینده صنعت سلامت است.

خدمات ارائه شده توسط RCN عبارتند از:

شبکه پرستاران اجرایی – این شبکه شامل کار و درگیر شدن با اعضای ارشد و بالاتر صنعت پرستاری است.

خدمات کتابخانه – آرشیو کتابخانه RCN حاوی برخی از معروف ترین و تاثیرگذارترین کارها، پایان نامه ها و پایان نامه های پرستاری است. همه اینها از طریق کتابخانه الکترونیکی یا چهار کتابخانه واقع در پایتخت شهرهای لندن، کاردیف، ادینبورگ و بلفاست قابل دسترسی هستند.

مسائل مربوط به تمرین پرستاری – راهنمایی و پشتیبانی در مورد کلیه مسائل مربوط به پرستاری از طریق خدمات اطلاعاتی آنها.

انجمن های انجمن – مکانی برای ارتباط اعضا و افزایش دانش و مهارت های خود. یک مرکز منبع خبره حاوی داستان‌های خبری، ویژگی‌ها، رویدادها و راه‌های مشارکت و تأثیرگذاری بر سیاست‌های فعلی و آینده.

دانشجویان پرستاری – مشاوره و پشتیبانی برای دانشجویان جوان آینده.

انتشارات و تحقیقات – جزئیات و اطلاعات در مورد تیم RCN.