آیا بیماری لثه باعث سوزش سر دل و آلرژی شما می شود؟

چند شب پیش داشتم غذاهایی می خوردم که با من موافق نبود.

برای من، این به معنای مشکوک معمولی مانند قهوه است. و همچنین گوجه فرنگی و فلفلی که از خانواده شب بو هستند و حاوی مقادیر بالایی لکتین هستند که برای امثال من و شاید برای شما مشکل ایجاد می کند.

ساعت 2:30 بامداد با علائم هشدار دهنده سوزش سر دل از خواب بیدار شدم. شروع کردم به انجام تمرینات تنفسی کاهش یافته، یک لیوان آب خوردم و دوباره به خواب رفتم. بدون سوزش سر دل الان همه چیز خوب بود.

من بارها و بارها ثابت کرده ام که با استفاده از بدن خودم، سوزش سر دل و رفلاکس معده به دلیل سطوح بسیار کم دی اکسید کربن در بدن ایجاد می شود. مطالعات متعددی وجود دارد که در مقالات بعدی به آنها خواهم پرداخت. در ضمن اگر کتاب من را دارید یا تمرینات Buteyko را قبلاً یاد گرفته اید، می توانید این را برای خود تأیید کنید.

وقتی رژیم تنفسی کاهش یافته را شروع کردم، آسم مادام العمر را درمان کردم و سوزش سر دل من برطرف شد. من مصرف دارو را به جز اسپری کورتیکواستروئید بینی استنشاقی قطع کردم.

اما در طول یک سال گذشته پیشرفت چندانی در تنفسم نداشته ام.

و در اینجا سه ​​مظنون وجود دارد. اگر پیشرفت مناسبی داشته‌اید، اما به دیوار آجری برخورد کرده‌اید، اگر هنوز علائمی از این نوع یا آن‌ها دارید، باید ادامه مطلب را بخوانید. زیرا باید احتمال وجود عفونت در دندان‌ها، روده یا لوزه‌هایتان را بررسی کنید. من در این مقاله شایع‌ترین عفونت‌هایی را که بر سلامت کلی شما تأثیر می‌گذارند، یعنی عفونت‌های لثه‌هایتان، بررسی می‌کنم.

احتمالاً عفونت لثه ای دارید که بر سلامت شما تأثیر می گذارد

اکثر ما به یک درجه یا درجه دیگر دچار عفونت لثه هستیم. لثه های شما ممکن است کمی پف کرده به نظر برسند. یا ممکن است هنگام مسواک زدن کمی خونریزی داشته باشید. یا ممکن است هیچ یک از این علائم را نداشته باشید.

اگر به طور منظم به دندانپزشک مراجعه می کنید، در طول سال ها ممکن است پاکت های پریودنتال شما عمیقاً رشد کنند. یا ممکن است از دست دادن استخوان را تجربه کنید که در طول سال ها در عکسبرداری با اشعه ایکس نشان داده می شود.

این همه ناشی از بیماری لثه است. و…

بیماری لثه باعث مشکلات کلی سلامت می شود

بیماری لثه توسط باکتری های بی هوازی ایجاد می شود که در پاکت لثه زندگی می کنند و سموم ایجاد می کنند. سموم باکتری ها به بدن مهاجرت می کنند و خود باکتری ها می توانند از طریق لثه وارد بدن شوند.

بدن باید یک دفاع مداوم در برابر این تهاجم باکتری ها و سموم ایجاد کند.

به خوبی شناخته شده است که افراد مبتلا به بیماری قلبی اغلب عفونت های جدی لثه دارند و سموم و باکتری ها گاهی به قلب مهاجرت می کنند. این تازه شروع کاری است که بیماری لثه با ما می کند.

به این دلایل، برای سلامتی شما ضروری است که از شر عفونت لثه خلاص شوید. من روش های غیر جراحی و غیر تهاجمی را ترجیح می دهم. و خوشبختانه من یکی را تست کردم و می توانم آن را توصیه کنم.

استفاده از سیستم آلبریت برای مبارزه با بیماری لثه

من از طرفداران بزرگ درمان بیماری لثه با سیستم آلبریت بودم. این یک دستگاه ساده سرنگ مانند است که همراه با یک کتاب ارائه می شود. شما محلولی از مثلاً آب نمک و پراکسید هیدروژن رقیق را مخلوط می‌کنید و آن را مستقیماً به جیب لثه خود تزریق می‌کنید.

من این کار را برای مدتی انجام دادم و واقعا کمک کرد.

بعد متوقف شدم.

من اخیراً به دندانپزشک مراجعه کردم و او گفت لثه هایم پف کرده است. من فقط عادت به انجام درمان لثه ام را ترک کردم.

متخصص بهداشت گفت که لثه درمانی جدیدی دارند. غیر جراحی است. آنها یک چهارم دهان را هر بار انجام می دهند، می گویند پایین سمت راست. آنها یک تمیز کردن بسیار عمیق با اولتراسوند انجام می دهند تا فیلم های باکتریایی که باعث عفونت می شوند را از بین ببرند. آنها هر یک چهارم دهان را در یک زمان انجام می دهند و از دستورالعمل های مختلفی برای تعیین اینکه چه زمانی کافی است استفاده می کنند.

نتیجه افزایش چشمگیر سلامتی برای افرادی است که این مشکل را پشت سر گذاشته اند.

دل درد مزمن ناپدید شده است.

مشکلات پوستی که بیمار را آزار می داد برطرف شد.

انواع سطوح انرژی بالاتر و احساس بهتر سلامتی.

من ممکن است بروم و این کار را انجام دهم. در همین حال، من دوباره درمان آلبریت را انجام می دهم و می بینم که آیا نمی توانم این عفونت را تحت کنترل داشته باشم یا خیر.

هنگامی که از شر عفونت خلاص شدید، می توانید از محلول نقره کلوئیدی با کیفیت خوب استفاده کنید تا با استفاده از آلبریت به لثه های خود منفجر شود. این نسبت به آب نمک پراکسید هیدروژن با لثه های شما مهربان تر است. و بسیار موثر است زیرا نقره کاملاً باکتری کش است.

برخی از افراد نیاز به استفاده از آنتی بیوتیک با آلبریت دارند. او در کتاب توضیح می دهد که چگونه می توان یک کپسول تتراسایکلین را باز کرد و در آب حل کرد و از آن استفاده کرد. من این کار را انجام نداده ام زیرا عفونت شدید ندارم، فقط عفونت های مزمن سطح پایین دارم.

من امیدوارم که مشکلات لثه من به درمان مداوم در خانه پاسخ دهد و پیشرفت تنفس من یک بار دیگر شروع به بهبود کند.

و اینکه من دیگر هرگز با سوزش سر دل از خواب بیدار نمی شوم.