آیا خوب است که کارت تاروت عاشقان در خواندن شما ظاهر شود؟

کارت عاشقان هفتمین کارت از 22 برگ برنده (Major Arcana) است و با عدد 6 همراه است. اگر کارت در یک قرائت کشیده شود، در مورد عشق یک کارت به فال نیک است، اما اینطور نیست. لزوماً به این معنی است که با عشق مرتبط است. این بیشتر در مورد انتخاب هایی است که دو نفر که به یکدیگر اهمیت می دهند، در زندگی مشترک در مورد زندگی آینده خود انتخاب می کنند و مسئولیت شخصی آن انتخاب ها را بر عهده می گیرند.

همانطور که در تصویر عرشه رایدر ویت نشان داده شده است، خورشید نماد روشنگری، رشد، سلامتی و مثبت اندیشی است. سه رقم وجود دارد. یعنی یک فرشته، یک زن و مرد برهنه که نماینده آدم و حوا است. این ممکن است نشان دهد که یک خواستگار درگیر است، یا ممکن است نماینده یک شخص ثالث نیز باشد. به عنوان مثال، یکی یا احتمالاً هر دو ممکن است تقلب کنند یا با هم رابطه داشته باشند. مار پیچیده شده به دور درخت سیب قرمز پشت حوا نمادی از چشم انداز خیانت آمیز وسوسه جنسی است. در حالی که میوه سیب نماد میل او به اشتیاق و یادآوری اشتباهات گذشته او است.

در یک زمینه رابطه دیگر، اغلب نشانه خوبی است که رابطه شما مثبت می شود و به زودی به سطح عمیق تری می رسد. ممکن است نشانه این باشد که ازدواج به زودی در راه است. سفر با شریک زندگی شما ممکن است همیشه آرام نباشد. عشق این است که علیرغم روزهای بد، با هم در برابر باران شجاعت کنیم. سپاسگزاری کنید، به یکدیگر کمک کنید تا رشد کنند و افق ها را گسترش دهید.

اگر مجرد هستید و امیدوارید با شخص جدیدی آشنا شوید، احتمال زیادی وجود دارد که او به زودی وارد زندگی شما شود. کارت های دیگر کشیده شده را در نظر بگیرید تا ببینید آیا او شریک مناسبی است یا خیر. اگر انتظار ندارید در یک شراکت باشید، قلب، خانه یا محل کار خود را برای استقبال از یک شخص یا حیوان جدید آماده کنید.

در خواندن شغلی یا تجاری، کارت عاشقان اتحادیه ها و مشارکت های هماهنگ را پیشنهاد می کند. همچنین می تواند نشان دهنده انتخاب اصلی باشد.

در سطح شخصی، می‌توانید انتخابی متحول کننده زندگی داشته باشید که ممکن است توشه‌های عاطفی زیادی در قلب شما داشته باشد. این می تواند به معنای انتخاب بین دو طرف باشد، یعنی بین یک معشوق و کسی که در زندگی شما مهم است (احتمالاً یک والدین). اگر چنین انتخابی ظاهر شود، قلب خود را بر اساس شهود خود دنبال کنید. این یک یادآوری برای انجام کارها با عشق و طرز فکر و نیت مثبت است.