آیا زمان شما فرا رسیده است؟

پاییز به سرعت نزدیک می شود. این زمانی از سال است که افکار ما از تفریح ​​تابستانی دور می شود و به تجارت باز می گردد…

ما برنامه های سه ماهه چهارم را می سازیم. حساب می کنیم.

آیا سلامتی شما در تابستان امسال کمی از بین رفت؟ نگران نزدیک شدن مهمانی های تعطیلات هستید؟

اگر کمی احساس سردرگمی می کنید، این تمرین را برای بازگشت به مسیر خود امتحان کنید. این 3 مورد را بنویسید:

  1. اهداف شما (مقصد)،

  2. وضعیت فعلی شما (مختصات شما) و

  3. مسیری که هر دوی آنها را به هم وصل می کند (مسیر)

زیرا تنها راه رسیدن به جایی، دانستن مقصد، نقطه شروع و مسیری است که باید طی کنید. وقتی نقطه A و B را داشته باشید، می توانید مسیر را GPS کنید، درست است؟

بعد از اینکه این سه مورد را یادداشت کردید، یک گرافیک برای خود ایجاد کنید.

چرا؟ زیرا تنها 10 درصد از آنچه می خوانید حفظ می شود. اگر از تصویر بصری استفاده کنید، حفظ به 30 درصد می رسد. ROI بهتری می خواهید؟ در مسیر قرار بگیرید و آن را انجام دهید. انجام و تمرین ROI را به یک پیروزی عظیم 90٪ می رساند!

منظور من از بصری چیست؟ ممکن است 3 حباب باشد. یکی با هدف یکی حاوی چیزهایی است که شما را از رسیدن به هدفتان باز می دارد. و یکی با چیزهایی که شما را به هدفتان متصل می کند. در مورد مسیری که باید طی کنید و چیزهایی که می‌تواند شما را از مسیر خارج کند، شفاف‌سازی کنید.

سپس یک نمودار دایره ای از زمان خود تهیه کنید. ابتدا مشخص کنید که برای سلامتی و تناسب اندام تر باید چه کاری انجام دهید. آیا برای آن آموزش وقت دارید؟ (شما به اطلاعات بیشتری از اینترنت نیاز ندارید.) اکثر مردم این روزها در موقعیت خواندن کتاب های درسی و شرکت در کلاس ها نیستند، اما اگر وقت دارید، عالی است! آن آموزش را دریافت کنید. وقتی کارتان تمام شد، اجازه دهید آموزش شما مسیری را که برای رسیدن به مقصد نیاز دارید ایجاد کند و سپس به نمودار زمانی خود برگردید و زمانی را برای اجرای آن پیدا کنید.

واقعاً مهم نیست که چه زمانی شروع می کنید. فقط این مهم است که شما شروع کنید.

اگر شما هم مانند اکثر مردم هستید، دوست دارید با استفاده از یک متخصص در انرژی و زمان خود صرفه جویی کنید. در این صورت، می توانید برای مسیرهای مورد نظر با ما تماس بگیرید. سرمربی ما، مارکوس، در حالی که تحقیقات خود را برای پایان نامه کارشناسی ارشد خود انجام می دهد، مواردی را در برنامه خود دارد. یک مشاوره رایگان از طریق تلفن (404) 435-6367 برنامه ریزی کنید یا به صورت آنلاین از اینجا برنامه ریزی کنید و با هم شما را به جایی که می خواهید برسانیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لطفا به وب سایت ما در اینجا مراجعه کنید.