آیا مجوز RCFE به دلیل همه گیری ویروس کرونا تغییر کرده است؟

در زمان نگارش این مقاله در سه ماهه دوم سال 2020، پاسخ به این سوال این است: خیر. مجوز RCFE تغییر نکرده است، اما می‌توانیم انتظار برخی از الزامات را در آینده داشته باشیم. چرا می پرسی؟ خوب، واقعا ساده است. اگر ترس بزرگ MRSA را به خاطر بیاورید، زیرا این ابر میکروب چشم انداز مراکز مراقبت از سالمندان را با افزودن بسیاری از دستورات اضافی برای کنترل باکتری ها تغییر داد، ایالت کالیفرنیا دستورالعمل های جدید بسیاری را وضع کرد.

بنابراین، می‌توانید انتظار داشته باشید که وقتی مقامات به کنترل کروناویروس می‌پردازند و بهترین راه را برای محافظت از سالمندان ما که در مراکز مراقبت اقامتی زندگی می‌کنند، بیابید، قوانین و مقررات بیشتری وجود خواهد داشت. و، انتظار می رود این مقررات توسط پرسنل مرکز مراقبت های مسکونی، پرستاران، مدیران، شناخته شده باشد و هر مرکز باید برنامه ای خاص برای شیوع هر گونه ویروس یا بیماری همه گیر آینده داشته باشد.

چه زود این الزامات جدید ظاهر می شود؟ ما نمی توانیم به طور قطع بگوییم، فقط آنها اجتناب ناپذیر هستند و ما زودتر از دیرتر انتظار آنها را داریم. به هر حال، در هیچ زمان دیگری کشور ما یک بیماری همه گیر مانند این را در عصر مدرن ما تجربه نکرده است. آمریکا را تا هسته خود و بخش خانه سالمندان را به زانو درآورده است. این صنعت سخت کار می کند تا بهترین شیوه های مدیریت را به اشتراک بگذارد و این بیشتر چیزی است که برای مجوز RCFE باید شناخته شود.

مطمئناً پروتکل‌های جدیدی در هر RCFE در ایالت کالیفرنیا اعمال خواهد شد. و از آنجایی که ایالت کالیفرنیا همیشه در لبه برتر بهترین شیوه‌های مدیریتی ممکن برای اطمینان از مراقبت از سالمندان ما قرار دارد، می‌توانید مطمئن باشید که بقیه کشور از لحاظ نیاز به همان مقدار زیاد عقب نخواهند بود. در غیر این صورت قوانین و مقررات دقیقی که در دستورالعمل های آتی ذکر شده است.

مجوزهای RCFE به زودی با مقررات، مقررات، قوانین و الزامات جدیدی همراه خواهند شد که باید رعایت شوند، و اسناد مربوط به آن توسط تنظیم‌کننده‌های ایالتی با جریمه‌های شدید یا تعطیلی احتمالی تأسیساتی که به موقع باز نمی‌گردند، حسابرسی می‌شوند. این اتفاق می افتد زیرا باید، زیرا ما همه با هم در این وضعیت هستیم و نمی خواهیم جان بیشتری را در این بیماری یا هر بیماری همه گیر آینده از دست بدهیم.

همیشه وجود یک رادار در افق مهم است و صنعت ما این کار را انجام می دهد، به زودی زمان اجرای این تغییرات رویه ای جدید برای ادامه کار بسیار مهم ما در مراکز مراقبت از سالمندان فرا می رسد.