آیا ویتامین ها و مواد معدنی می توانند اندازه آلت تناسلی را افزایش دهند؟ برخی مردان می گویند، بله

کدام مرد آلت تناسلی بزرگتر نمی خواهد؟ اگرچه تعدادی از جراحی ها و روش های گران قیمت وجود دارد که می تواند طول آلت تناسلی را افزایش دهد، اما همه آنها شامل خطر هستند. با این حال، ویتامین ها ایمن و مقرون به صرفه هستند و برخی از مردان در واقع ادعا می کنند که پس از استفاده از ویتامین های خاص آلت تناسلی، افزایش تدریجی اندازه آلت تناسلی را مشاهده کرده اند. حتی متخصصان مراقبت های بهداشتی توجه دارند که برخی ویتامین ها و مواد معدنی ممکن است برای اندازه کلی آلت تناسلی مفید باشند.

برخی از مردان گزارش می دهند که افزایش اندازه آلت تناسلی را از ¼ تا 1 اینچ در طی چندین ماه تجربه کرده اند..

این مردان گزارش می دهند که ویتامین ها و مواد معدنی خاصی به عنوان کرم استفاده می شود و مستقیماً روی پوست آلت تناسلی مالیده می شود. ظاهراً مدت زمان مصرف روزانه به طور مستقیم با افزایش سایز متناسب است زیرا مردانی که بیشترین تعداد ماه ها از ویتامین ها و مواد معدنی آلت تناسلی استفاده کرده اند، نتایج مطلوب تری را تجربه کرده اند.

آیا این افزایش اندازه آلت تناسلی یک اتفاق بود؟

اکثر مردان گزارش دادند که کرم مخصوص آلت تناسلی را برای اهداف دیگری از جمله: خشکی پوست آلت تناسلی، از دست دادن حساسیت آلت تناسلی و/یا آلت تناسلی آلت تناسلی و سایر مشکلات رایج آلت تناسلی خریداری کرده‌اند. با کمال تعجب، تعداد کمی از این مردان از کشف اینکه استفاده از یک محصول خاص آلت تناسلی منجر به افزایش سایز آلت تناسلی می‌شود، خوشحال شدند.

چه ویتامین ها و مواد معدنی مخصوص آلت تناسلی به عنوان کرم استفاده شد؟

ویتامین E و شی باتر: کره شی یک مرطوب کننده و نرم کننده با کیفیت بالا است که به دلیل نرم کنندگی پوست و اثرات درمانی پوستی آن شناخته شده است. با ارتقاء سلامت و کشسانی پوست، کره شی می تواند به “شل شدن” پوست آلت تناسلی کمک کند و در نتیجه باعث افزایش سایز آلت تناسلی می شود. طبق WebMD، ویتامین E “برای بهبود عملکرد نعوظ استفاده شده است” و ممکن است برای رشد آلت تناسلی مفید باشد.

ویتامین B5: به حفظ عملکرد سالم آلت تناسلی کمک می کند و برای متابولیسم سلول های آلت تناسلی اجباری است. B5 نه تنها به سلامت آلت تناسلی کمک می کند، بلکه سلول های آلت تناسلی را نیز حفظ می کند. با توجه به Allnaturalecures.com، B5 “سرزندگی را افزایش می دهد، عفونت ها را دفع می کند، و بهبودی از بیماری را تسریع می کند. به حفظ رشد طبیعی و رشد سیستم عصبی مرکزی کمک می کند. این ویتامین از پیری زودرس جلوگیری می کند.” رشد سلولی و عملکرد ارائه شده توسط B5 برای تجربه افزایش اندازه اجباری است.

ال-آرژنینبه گفته ویکی پدیا، این ماده معدنی “به عنوان درمانی برای اختلال نعوظ استفاده شده است.” این آنزیم به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و با اجازه دادن به عروق “آرامش” و انبساط به جریان خون اجازه می دهد. افزایش جریان خون در ناحیه ممکن است به افزایش اندازه آلت تناسلی کمک کند. آرژنین در اکثر دستور العمل های “ویاگرا طبیعی” وجود دارد و به رشد عضلات کمک می کند.

استیل ال کارنیتین: کارنیتین محافظ عصبی است و برای کمک به آسیب های عصبی تجویز می شود. کارنیتین همچنین با حفظ عملکرد صحیح اعصاب، روند پیری را به تاخیر می اندازد. بر اساس ویکی پدیا، ALC با از بین بردن انحنای آلت تناسلی و کاهش درد و اندازه پلاک برای مردانی که زود به دنبال درمان بیماری پیرونی خود بوده اند و دارای ناهنجاری های انحنای کم هستند، به بیماران مبتلا به Peyronie کمک کرده است. پیرونی یک بیماری آلت تناسلی است که باعث خم شدن یا انحنای آلت تناسلی می شود. بدیهی است که ALC مزایایی را ارائه می دهد که به صاف کردن آلت تناسلی کمک می کند و همچنین می تواند به افزایش طول کلی کمک کند.

این مردان از چه محصولی استفاده کردند و چرا برای افزایش سایز آلت تناسلی تبلیغ نمی شود؟

محصولی که این مردان استفاده می‌کردند، Man1 Man Oil، (اگرچه احتمالاً هر محصول خاص آلت تناسلی که حاوی مواد تشکیل دهنده خاص باشد کار می‌کند) به طور خاص برای افزایش اندازه آلت تناسلی تبلیغ نشده است. بسیاری از مردان از این محصول برای رسیدگی به سایر مسائل اساسی سلامت آلت تناسلی مانند: ناتوانی جنسی، از دست دادن حس، خشکی پوست آلت تناسلی و/یا انحنای آلت تناسلی (از جمله موارد دیگر) استفاده کرده اند.

از بین بسیاری از مشتریانی که مشکلات رایج آلت تناسلی را با موفقیت درمان کرده اند، برخی نیز افزایش سایز آلت تناسلی را گزارش کرده اند. سازنده این محصول در حال بررسی ادعاها است، اما در حال حاضر آمادگی اثبات ادعاها را ندارند. در حال حاضر، «محققان در حال بررسی این ادعاها هستند تا ببینند آیا اعتباری وجود دارد یا خیر». با این حال، در این میان، برخی از مردان مزایایی را تجربه کرده اند که انتظارش را نداشتند.