آیا کرم صورت Jergens برای چین و چروک موثرتر از روغن نارگیل است؟

وقتی صحبت از لوسیون های مرطوب کننده به میان می آید، Jergens یکی از آن برندهایی است که اغلب درباره آن می شنوید. بسیاری از مردم به دلایلی عاشق Jergens شده اند. برخی این کار را انجام می دهند زیرا مقرون به صرفه است و دارای خواص مرطوب کنندگی عالی است. دیگران از آن استفاده می‌کنند زیرا هر بار که خریدهای خود را انجام می‌دهند «همیشه در اطراف» است.

اما، Jergens تا چه حد در پیشگیری یا درمان چین و چروک موثر است؟ و چگونه با روغن نارگیل مقایسه می شود؟ بیایید نگاه دقیق تری بیندازیم.

کرم ها و لوسیون های مرطوب کننده Jergens

انواع مختلفی برای کرم ها و لوسیون های صورت توسط Jergens وجود دارد و همه آنها اساسا یک هدف کلی دارند – مرطوب کردن. به نوعی، این به تقویت پوست کمک می کند و در طول سال ها آن را در برابر چین و چروک کمتر آسیب پذیر می کند.

به نظر می رسد برخی از محصولات Jergen دارای خواص ضد پیری هستند. این کرم طبیعی سفت کننده درخشش نه تنها با عوامل مرطوب کننده بلکه کلاژن و الاستین برای سفت کردن پوست ارائه می شود. همچنین دارای ویتامین E و آنتی اکسیدان برای محافظت از صورت در برابر رادیکال های آزاد آسیب رسان پوست می باشد.

روغن نارگیل

در همین حال، روغن نارگیل از میوه نارگیل به دست می آید که بسیاری از آن به عنوان درخت زندگی یاد می کنند. از میوه گرفته تا ریشه، نارگیل فواید و کاربردهای زیادی برای سلامتی دارد. روغن نارگیل یکی از سالم ترین روغن های جهان است که دارای خواص آنتی اکسیدانی و مرطوب کنندگی است. با لکه های پیری، تغییر رنگ پوست، خشکی و بله، به ویژه چین و چروک مبارزه می کند. پوست را نرم تر، محکم تر و قوی تر می کند. برخلاف سایر کرم‌های صورت تجاری که معمولاً بر پایه آب هستند، روغن نارگیل به خوبی جذب پوست می‌شود و آن را مسدود نمی‌کند. و از همه بهتر این است که کاملاً طبیعی است.

ترکیبات مصنوعی در کرم های صورت

امروزه برندهای زیادی وجود دارند که در اصل همان چیز را نوید می دهند – پوستی بی عیب و نقص و بدون چین و چروک. بسیاری از آنها به آنچه وعده می دهند عمل می کنند، اما بیشتر اوقات، بدون عواقب. کرم های صورت حاوی مواد مصنوعی همیشه دو لبه هستند. به اصطلاح نمی توانید بهترین های هر دو دنیا را داشته باشید. بسیاری از کرم‌های تجاری موجود در بازار حاوی روغن معدنی و پترولاتوم هستند، موادی که منافذ را می‌بندند و حتی روند پیری را تسریع می‌کنند. همچنین باید مراقب پارابن‌ها، DMDM ​​Hydantoin و BHT باشید که به‌عنوان نگهدارنده مصنوعی عمل می‌کنند اما خطراتی برای سلامتی به همراه دارند، از جمله واکنش‌های آلرژیک، ضعیف شدن سیستم ایمنی، رشد تومور و آسیب اندام.

انتخاب بهتر؟

هنگام انتخاب محصولات پیر کننده پوست، باید عاقلانه رفتار کنید. فقط به این دلیل که چیزی به شدت توسط افراد مشهور مشهور تبلیغ می شود یا حتی مورد تایید قرار می گیرد، لزوماً به این معنی نیست که بهترین است. شما نمی توانید انتخاب خود را بر اساس قیمت نیز قرار دهید، زیرا یک محصول ارزان همیشه به معنای یک معامله خوب نیست، و چیزی که گران است همیشه با کیفیت برابری نمی کند.

از جمله عوامل اصلی که باید به آن توجه کرد، مواد تشکیل دهنده محصول است. برای ایمن بودن، به دنبال مواد ارگانیک یا 100% طبیعی در انتخاب محصول خود باشید. به نظر می رسد روغن نارگیل خالص و خالص یکی از بهترین انتخاب های شما باشد. روغن نارگیل خالص ارگانیک است و ثابت شده است که برای بدن نه تنها برای پوست مفید است. حاوی سطوح بالایی از آنتی اکسیدان های طبیعی است که برای من عامل بسیار مهمی در درمان چین و چروک و پیشگیری از آن است. من همچنین از این واقعیت خوشم می‌آید که مبتنی بر آب نیست، یعنی می‌توان گفت که می‌تواند اثرات طولانی‌مدتی داشته باشد، نه مانند همتایان مصنوعی‌اش که فقط تسکین موقتی را ارائه می‌دهند. با گذشت زمان پوست شما با روغن نارگیل جوان تر، احیاتر و زیباتر می شود.

تا زمانی که دارای مهر ایمنی، گواهینامه ها و مجوزهای لازم باشد، هرگز نمی توانید با آن اشتباه کنید.