«آینه جام» آینه تمام عیار شبکه جام جم/ ارتباط مستقیم ایرانیان خارج از کشور با رادیو


علی زمانی مجری برنامه «آینه جم» در شبکه جام جم درباره نوع ارتباط مخاطبان با مواد این برنامه تلویزیونی صحبت کرد.

علی زمانی مجری و مجری رادیو و تلویزیون که هم اکنون مجری برنامه آینه جم جام جم است در خصوص این برنامه به خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا گفت: آینه جم از اسفند 93 آنلاین شده است. جام جم آینه تمام برنامه هایی شده که از شبکه جام جم پخش می شود.

مجری برنامه «آینه جام» به این موضوع توجه کرد. محمدمهدی کتیرچی کارگردان و امیر فکری تهیه کنندگان این برنامه تلویزیونی هستند. وی درباره زمان پخش آینه جم توضیح داد: بعد از شروع پخش آینه جم در اسفند ماه سال 93، پایان سال فقط دو هفته پخش نشد تا پایان سال. تعطیلات نوروز 1401. هفته اول بعد از تعطیلات نوروز، هر هفته یکشنبه ها ساعت 20:45 روی آنتن شبکه جام جم می رود.

وی ادامه داد: آینه جم باید آیینه شبکه جام جم باشد و به عنوان پل ارتباطی بین مخاطبان و مدیران و عوامل شبکه، انتقادات، پیشنهادات و نظرات لازم در مورد تمامی برنامه ها و مدیران شبکه منتقل شود. مبادله شد.

زمانی با بیان اینکه هر قسمت از «آینه های جام» با حضور یک کارشناس فعال در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری، رسانه ای، علمی، ورزشی و سیاسی در ایران و خارج از کشور همراه است، گفت: میهمانان درباره موضوعات تبیین فرهنگ کشورها صحبت می کنند. که در آن هستند یا در طول سال سفر می کنند و به نوع پیوند فرهنگی و اجتماعی ایرانیان در این کشورها و اتباع کشورهای مختلف با ایرانیان اشاره دارد.

وی با تاکید بر اینکه مهمانان درباره ارتباط ایرانیان مقیم خارج از کشور با شبکه های جم و رادیو و تلویزیون توضیح می دهند، راه های ارتباطی ایرانیان مقیم خارج از کشور را بیان کرد و گفت: ایرانیان مقیم خارج از کشور به سامانه پیامکی پیام ارسال می کنند و فیلم هایی از موقعیت های جالب ارسال می کنند. البته پیشینه فرهنگی و اجتماعی کشورهای مختلف با این برنامه مرتبط است و در «آینه جم» به ترتیب فیلم‌ها و پیام‌های آن‌ها را در هر قسمت از برنامه پخش می‌کنیم و نظرات و پیشنهاداتی را که می‌دهند در نظر می‌گیریم.

مجری «آینه جم» با بیان اینکه این برنامه با مخاطبان خود به دوران شبکه جام جم معروف است، تصریح کرد: مخاطبان و مهمانان اصلی برنامه معتقدند شبکه جام جم به دلیل اینکه در خارج از کشور است، یک ویترین سازمان صدا و سیما. و او باید با دقت و وسواس بیشتری محتوا تولید کند و راهنمای خود را تکمیل کند. سطح کیفی و کمیت را افزایش دهید.

زمانی ادامه داد: به عنوان مثال برنامه «شب نشینی» که هر هفته با اجرای مسعود روشن پژو و فرهاد جم از شبکه جام جم پخش می شود، یکی از پرمخاطب ترین برنامه های این شبکه تلویزیونی است.

وی در خاتمه درباره برنامه آیینه جام گفت: برنامه آبنه جم. بینندگان برای ارتباط بهتر با شبکه، هر هفته تصاویری از پشت صحنه یکی از برنامه های این شبکه تلویزیونی پخش می کنند تا بینندگان بیشتری از کیفیت تولید برنامه های این شبکه مطلع شوند.

محمد ابیلی

انتهای پیام/