ابتکارات جدیدترین هند برای مدیریت همه شما‌گیری COVID-19

آمارهای فعلی در داخل Worldometer نمایشگاه ها کدام ممکن است بیش به دلیل 9000 نفر در داخل هند بررسی کرونای شخصی را خوش بینانه کرده اند. این {بیماری} همه شما گیر مرگبار ویرانی راه اندازی کرده است، با انواع حیرت آور 330 از دست دادن زندگی. در مورد این مثال اضطراری، ایالت ها قرنطینه را تا 30 آوریل تمدید کرده اند.

جنگیدن کووید-19 ({بیماری} کدام ممکن است مشتاق در مورد ویروس راه اندازی می تواند باشد) به حداقل یک مشکل برای پیشرفته ترین و پیشرفته ترین هند دوباره کاری شده است در نتیجه دارایی ها رضایت بخش در داخل فاز مراقبت های بهداشتی ندارد. برای مراقبت از وضعیت امور قابل توجه، هند با ابتکارات را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکنیک های مرتب آماده است.

  • گزینه جایگزین برای برای زیرساخت های {محدود}

راهی که در آن‌آهن هند سهم شخصی را با بازسازی 5000 واگن به ایزوله‌های دنده دار با 80000 تشک پشتیبانی می‌تدریجی. باشد که می تواند یک باشد ابتکار قابل مشاهده مشتاق در مورد هند برای فراهم کردن تسهیلات درمانی {بهینه} برای انواع قربانیان است کدام ممکن است همیشه در داخل جاری {افزایش است}. عملکرد این امتحان و باند کشاورزی ساکن در داخل {مناطق} دور است کدام ممکن است ورود رضایت بخش به تشک‌های بیمارستانی ندارند. این معلم ها برای فراهم کردن تسهیلات مراقبت درجه 1 برانگیخته اند. {هر} معلم قابلیت پذیرش 16 در وضعیت ضعیف سلامتی را {در خود} ممکن است داشته باشد. عملکرد سازماندهی 20000 معلم برای فراهم کردن چشم اندازها فاز ایزوله تصور می شود است.

گروه صنایع ماهیندرا انتخاب گرفته است استراحتگاه های {تعطیلات} تمیز کردن با امکانات مراقبت لحظه ای برای مبتلایان کم کم کرونا بازسازی تدریجی. این ابتکار نجیب زیرساخت های جبرانی را {در این} نبرد علیه ویروس لوازم در نتیجه ممکن است به طور اضافی موارد در وضعیت ضعیف سلامتی در داخل بلند مدت در دید از نزدیک بهبود یابد.

  • موقعیت گرفتن های رشد واکسن

دانشجویان هندی در داخل راهی که در آن یافتن واکسنی علیه ویروس {کشنده} کرونا هستند. به آموزش داده شده است متخصصان، تحقیقات بیوتکنولوژی در داخل هند با توسعه‌های بین‌المللی با اشاره به واکسن کرونا برابری می‌تدریجی، مگر در داخل مواردی کدام ممکن است به آزمایش روی حیوانات درمورد می‌شود. یک سازمان تحقیقاتی واقع در داخل حیدرآباد با دانشکده گریفیث استرالیا برای تولید واکسنی کدام ممکن است توانايي رفتار ایمن سازی در مخالفت با ویروس است، انگشت به انگشت هم اطلاعات است. نمایندگی یکی دیگر در داخل پونا، Seagull Biosolutions، در داخل جاری آزمایش برای تعیین خوب واکسن کارآمد کرونا است. خبر عالی اینجا است کدام ممکن است مرحله یک آزمایش واکسن ادعا به تا 18 ماه بلند مدت مشارکت در شود. این نمایندگی خواهد شد در داخل جاری طراحی تجهیزات های تشخیصی برای مصارف خودساخته است کدام ممکن است احتمالاً ممکن است حتی ناقلان با بیرون علامت را نیز تعیین تدریجی.

  • بهداشتی

برای تولید {مقادیر} زیادی از دستگاه پزشکی شبیه PPE، اسباب بازی تنفسی غیر واقعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {ماسک}، پیشرفته ترین و پیشرفته ترین نرم افزار‌های کارآمدی فراهم کردن کرده است. نمایندگی های تولیدی با {کار} اضافه {کار} تأمین شخصی را بهبود اطلاعات اند. علاوه بر این این، صنایع خودروسازی نیز برای تأمین هواکش های مقدماتی به دلیل عناصر یدکی شبیه پمپ ها گام برداشته اند. به نمایندگی هایی شبیه ماهیندرا، بهارات الکترونیکس لیمیتد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماروتی سوزوکی سفارشاتی برای تأمین هواکش {اختصاص داده شده است}.

هند خواهد شد تعدادی از اسباب بازی تنفسی غیر واقعی را به دلیل نمایندگی های در یک کشور خارجی شبیه Mindray، Hamilton برای جنگیدن این مثال سفارش اطلاعات است.

PPE برای کارمندان مراقبت های بهداشتی در داخل هنگام کنار آمدن با مبتلایان کرونا شدید حیاتی است. برای تامین تجهیزات های رضایت بخش در داخل بیمارستان ها، وزارت نساجی با تولیدکنندگان هندی برای تأمین حدود 21 میلیون PPE همکاری می تدریجی. ارزیابی های کیفی تا به امروز برای این {شرکت ها} اجرا شده است. هند خواهد شد 10000 اسباب بازی PPE به دلیل چین تولید کرده است. وزارت امور خارجه با نمایندگی‌هایی در داخل کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنگاپور برای تامین از دستگاه PPE ارتباط برقرار کرده است.