اجرای برنامه های “خوش قلب”/”قفس” و “کفن من کجاست؟” امشب اجرا نمی شوند


نمایش “کلانتر خوب” به تعویق افتاد، نمایش های “قفس” و “کفن من کجاست؟” او امشب 9 شهریور روی صحنه نخواهد رفت.

به گزارش خبرنگار تئاتر صبا، اجرای “کفن من کجاست؟” نویسندگی، طراحی و کارگردانی احمد حمیدیتولید شایان موسوی و مدیر پروژه آرمان محمدی امشب سی ام شهریور به دلیل شلوغی مرکز شهر صحنه برگزار نمی شود.

روابط عمومی دایره نمایش – کفن من کجاست؟ گزارش: اجرای “کفن من کجاست؟” امشب سی ام شهریور به دلیل ازدحام جمعیت در مرکز شهر در عمارت نوفل لوشاتو برگزار نمی شود. عصر دیروز بیست و نهم شهریور ماه در اواسط اجرا به دلیل تجمع مردم در اطراف مجموعه تئاتر شهر و به دلیل اینکه امنیت تماشاگران را تهدید نمی کرد، کارگردان و گروه اجرایی تصمیم گرفتند اجرا را متوقف کرد و به همراه تماشاگران سالن را ترک کرد. با اینکه همه عوامل و کارگردان نمایش تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفتند، مجبور به ترک نمایش شدند.

– کفن من کجاست؟ با بازی رها مقدم، مهدی علیپور، احمد حمیدی، تکتم رسول زاده، سیدشایان موسوی، رسول قدری، امیررضا کوشانی، محمدرضا باقری نژاد، فرناز فتحی، علیرضا تاجیک، فرناز نجفی، الهام پرویزی، ارزوصدری، ملیکا جباری، مصطفی عامری، امیرمهدی. جعفری، خانا نصرآبادی از 22 شهریور هر شب ساعت 21:30 در تماشاخانه نوفل لوشاتو روی صحنه می رود.

نشان می دهد “قفس” همچنین به فیلمنامه و کارگردانی محمد خاتمی که از 16 شهریور در تالار حافظ روی صحنه رفت، دیگر نمایشی است که چهارشنبه 30 شهریور به نمایش در نمی آید.

روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی در خبری اعلام کرد که «قفس» به کارگردانی محمد خاتمی امشب 9 شهریور در تالار حافظ اکران نمی شود.

شهر سلطانی، شهروز دلافکار، یزدان فتوحی، الهه شه پرست، احسان عباسی و محمد خاتمی بازیگران جدیدترین اثر این کارگردان هستند که قرار است از 23 مهرماه اکران شود.

همچنین نشان دهد “کلانتر خوب” نوشته شده است ژرژ کورتولینبا ترجمه داریوش مودبیان و کارگردان امیرحسین فارسی همچنین که قرار بود از 27 تا 29 شهریور روی صحنه برود، ادامه اکران آن به 15 مهرماه موکول شد.

امیرحسین فارسی این کارگردان در گفتگو با خبرنگار صبا گفت: ششم مهرماه با بی توجهی به دلیل استقبال کم مخاطبان روی صحنه رفتیم. هفتم مهرماه، تماشاخانه «شانو» اعلام کرد که باید بلافاصله بعد از اجرا سالن را ترک کرد وگرنه باید تا صبح اینجا می ماندیم، اما هنوز دلیل آن را نمی دانستیم و فکر می کردیم که می خواهند زودتر تعطیل کنند. . از سالن خارج شدیم و به فضایی رسیدیم که فهمیدیم برای جمعیت است.

کارگردان “کلانتر خوب” وی در پایان گفت: با توجه به اتفاقات این شب ها، مخاطبان تئاتر در این ساعات برای دیدن نمایش حاضر نمی شوند و به همین دلیل پس از گفت و گو با نیوشا سدهان، مدیر هنری تماشاخانه شانو، ما را به نمایش گذاشتیم. تصمیم گرفته اند اجراها را به تعویق بیندازند. همچنین قرار شد اجراها از ششم از سر گرفته شود و تا دوازدهم روی صحنه باشیم.

امیرحسین فارسی، حسن طباطبایی، زهرا بختیاری، صبا حسن پور، مهسا افضلی، آیناز صمدی و امید حبازی بازیگران نمایش «کلانتر هوش کل» هستند.

فرزاد جمشیددانی

انتهای پیام/