ارتباطات غربالگری بیومتریک

غربالگری بیومتریک توسط شرکت ها انجام می شود تا سلامت کارکنان خود را تحت نظر داشته باشند و هر گونه مشکل احتمالی را شناسایی کنند. اقدامات بیومتریکی که از بدن ما سرچشمه می گیرد می تواند به عنوان هشدار اولیه نشان دهد که چیزی دقیقاً درست نیست. در صورت نادیده گرفتن آنها، دقیقاً همان طور که همسایه من چراغ چک موتور خود را نادیده گرفت، احتمال ابتلا به بیماری های پایان ناپذیر احتمالاً کشنده بسیار بالا می رود. غربالگری بیومتریک بخش اساسی هر برنامه سلامت موثر است.

فناوری بیومتریک می تواند برای شناخت مشکلات احتمالی بسیار مفید باشد. این افراد را قادر می سازد تا سیگنال های هشدار اولیه را تشخیص دهند. در میان بزرگسالان ایالات متحده، اندازه گیری قابل توجهی از سیگنال های هشدار دهنده اولیه وجود دارد که از فشار خون بالا، کلسترول خون بالا و گلوکز خون بالا منشا می گیرند. مطالعات اخیر که توسط دولت حمایت شده است، بیش از 3000 برنامه سلامت را مورد بررسی قرار دادند و دریافتند که 62٪ از همه برنامه های بهداشتی شامل غربالگری بیومتریک هستند. در میان همان 3000 پروژه در اینجا نموداری وجود دارد که نمایش‌هایی را نشان می‌دهد که گنجانده شده‌اند.

دستگاه‌های بیومتریک با سیستم کنترل دسترسی مختلف برای پوشش دادن تمام سرنخ‌ها استفاده می‌شوند. این معاینات به رابطه بسیار محکمی بین مقادیر غیرطبیعی فشار گردش خون، کلسترول خون، گلوکز خون و نسبت عضله به چربی و بیماری های مداوم، به عنوان مثال، بیماری عروق کرونر، تومور و دیابت اشاره می کند.

این ارتباط بین خطرات افزایش یافته سلامتی و بیماری پایان ناپذیر بسیار محکم است. در میان همین تخصیص زمان، ما کشف کرده‌ایم که اگر بتوانید خطرات سلامتی را کاهش دهید، وقوع عفونت بی‌پایان نیز از بین می‌رود. همانطور که آمریکایی ها تلاش کرده اند تا خطرات رفاهی را کاهش دهند، غلبه و وقوع بیماری عروق کرونر به طور قابل توجهی کاهش یافته است. امروزه میزان مرگ و میر ناشی از بیماری عروق کرونر کمتر از 75 سال گذشته است.

آخرین اطلاعات نشان می‌دهد که از هر 100 بزرگسال، 53 نفر کلسترول خون را بالا می‌برند، 33 نفر فشار گردش خون را افزایش می‌دهند و 10 نفر مبتلا به دیابت نوع دوم هستند. بیشتر بزرگسالان در ایالات متحده کمتر از یک خطر افزایش یافته برای سلامتی دارند و حدود نیمی از آنها هیچ آشنایی با آن ندارند. کشف افرادی که خطرات سلامتی آنها افزایش یافته است و کمک به آنها برای پذیرش و حفظ شیوه های استوار راهی برای کاهش شیوع بی پایان عفونت و مرگ زودرس است.

برنامه‌های بهداشتی که می‌توانند افراد را قادر سازند تا خطرات سلامتی خود را بشناسند و شیوه‌های سلامتی خود را افزایش دهند، مستقیماً بر طول مدت و رضایت شخصی نمایندگان آنها تأثیر می‌گذارد. غربالگری بیومتریک و پیگیری تشدید شده احتمالاً اساسی‌ترین کاری است که پروژه‌های رفاهی می‌توانند برای افزایش سلامت نماینده انجام دهند.

علیرغم شرایط مساعد رفاهی ناشی از خطرات پزشکی کمتر، انگیزه دیگری پشت این وجود دارد که چرا مشاغل غربالگری های بیومتریک را ارائه می دهند. تعداد زیادی از نمایندگان این فرصت را به دست می آورند تا وضعیت خود را پیگیری کنند. غربالگری بیومتریک شبیه داشبورد سلامتی خودتان است.