ارتباط بین درمان با نور قرمز و سالن های برنزه چیست؟

از آنجایی که مردم متوجه می شوند که برنزه کردن چقدر می تواند خطرناک باشد و چگونه نه تنها خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد، بلکه باعث پیری زودرس می شود، سالن های برنزه کردن از فرصت استفاده می کنند تا راه حلی برای آسیب هایی که تخت های برنزه ایجاد می کنند ارائه دهند. آنها امیدوارند با ارائه نور قرمز درمانی به مشتریان خود، برای مردان و زنان آگاه سلامتی که به دنبال راهی برای بهبود پوست خود هستند، جذب شوند.

نور قرمز درمانی با ترمیم و التیام پوست این قابلیت را دارد که زمان را به عقب برگرداند. از نظر علمی ثابت شده است که تولید کلاژن و الاستین (دو پروتئین اصلی در بدن) را تحریک می‌کند و در عین حال پوستی جوان‌تر و جوان‌تر را تشویق می‌کند. همانطور که زمانی برنزه‌سازان مشتاق متوجه می‌شوند که پوست‌شان جوانی و درخشش خود را از دست داده است و با حک شدن خطوط و چین و چروک‌ها در پوست، به شدت به دنبال راهی برای بهبود ظاهر پوست خود هستند، و سالن‌های برنزه در سراسر جهان هستند. استماع.

با این حال، تردیدهایی وجود دارد که آیا این تخت های تبدیل شده به دلیل استفاده از لامپ به عنوان نور مؤثر هستند یا خیر. بسیاری بر این باورند که لامپ های قرمز به اندازه لامپ های قرمز (دیودهای ساطع کننده نور) موثر نیستند. طراحی تختی که از LED استفاده می کند هزینه زیادی ندارد و اکثر تخت های درمان با نور قرمز از لامپ های قرمز شبیه لامپ های فلورسنت یا رشته ای تشکیل شده اند. تحقیقاتی در مورد استفاده از لامپ ها وجود ندارد، در حالی که، از سوی دیگر، تحقیقات قابل توجهی در مورد اثربخشی دیودهای ساطع کننده نور وجود دارد.

مطالعات انجام شده توسط ناسا، موسسات پزشکی و دانشگاه ها با نور LED به دلیل طول موج تنگ تر آن انجام شده است. این نور متراکم قادر است به عمق پوست نفوذ کند. مزیت دیگر استفاده از ال ای دی به جای لامپ، قابلیت ترکیب رنگ های متنوع به منظور دستیابی به نتایج متفاوتی مانند آبی، زرد و مادون قرمز است که لامپ ها قادر به دستیابی به آن نیستند.

نزدیکی نورها به پوست نیز باعث تفکر می شود. هر چه نورها از پوست دورتر باشند، طول موج ها قبل از رسیدن به پوست بیشتر پراکنده می شوند. هر چه نورها به پوست نزدیکتر باشند، سودمندتر می شوند.

سالن‌های برنزه‌سازی تلاش می‌کنند آن دسته از مشتریانی را که می‌خواهند آسیب‌دیدگی را ترمیم کنند راضی نگه دارند، اما برای کسانی که به دنبال روشی راحت‌تر برای درمان پوست خود هستند، ممکن است بخواهند سیستم‌های نور درمانی LED را که برای مصارف خانگی طراحی شده‌اند، در نظر بگیرند. این سیستم‌ها با دیودهای ساطع نور قدرتمند طراحی شده‌اند و بسیاری از آنها مورد تایید FDA هستند و درمان منظم و مداوم پوست را آسان‌تر می‌کنند که برای دیدن نتایج قابل مشاهده بسیار مهم است.