از کجا بخریم Acai Berry – چرا یافتن محصولات Acai بسیار سخت است

آیا می دانید آکای بری را از کجا بخرید؟ آیا تا به حال متوجه شده اید که چگونه به نظر می رسد محصولات Acai هرگز به قفسه های فروشگاه ها و سوپر مارکت های بهداشتی محلی شما نمی رسد؟ فقط تعداد معدودی از مؤسسات آجر و ملات Acai در فهرست موجودی خود دارند، و آنهایی که اغلب برای آنها یک دست و یک پا شارژ می کنند. خوشبختانه راه بهتری وجود دارد.

دلیل اینکه یافتن آکای در محلی بسیار سخت است این است که توت های آکای را نمی توان به بسیاری از کشورها وارد کرد. قوانین گمرکی اغلب واردات میوه هایی را که دانه در آنها وجود دارد ممنوع می کند. اما حتی اگر کشور شما اجازه واردات Acai را داده باشد، به احتمال زیاد میوه ها را در شرایط خوبی دریافت نخواهید کرد.

توت های آکای خیلی سریع از بین می روند — در عرض 24 ساعت یا کمتر پس از چیدن از کف دست. بنابراین، مگر اینکه در برزیل زندگی کنید (آکای فقط به طور طبیعی در آمازون رشد می کند)، باید به محصولات Acai بسنده کنید تا از مزایای سلامتی آن لذت ببرید.

بنابراین چگونه می توانید تصمیم بگیرید که محصولات Acai Berry را از کجا بخرید؟ ساده — می توانید گشت و گذار در شبکه را امتحان کنید. بسیاری از تولید کنندگان محصولات قابل اعتماد Acai تمایل دارند محصولات خود را مستقیماً از برزیل تهیه کرده و تقریباً به هر نقطه از جهان ارسال کنند.

نکته مهم در مورد خرید از طریق اینترنت این است که محصولات بسیار ارزان تر از فروشگاه های بهداشتی هستند. شرکت‌های مبتنی بر اینترنت با هزینه‌های سربار بسیار پایین‌تری سروکار دارند، بنابراین می‌توانند محصولات Acai را با قیمت‌های پایین ارائه دهند – حتی گاهی اوقات آزمایش‌های رایگان را به چند بازدیدکننده خوش شانس ارائه می‌کنند.

آکای ​​بری را از کجا بخریم؟ به احتمال زیاد آنچه شما به دنبال آن هستید تنها چند کلیک ماوس با شما فاصله دارد!