اسباب بازی های جنسی برای مردان بالغ

اسباب‌بازی‌های جنسی می‌توانند مکمل مهمی برای زندگی جنسی هر فرد یا زوجی باشند – و این شامل مردان بالغ‌تر می‌شود، به همان اندازه که به کسانی که تازه شروع به سفر زندگی جنسی خود کرده‌اند، می‌شود. از آنجایی که حفظ یک زندگی جنسی فعال یکی از مؤلفه‌های کلیدی قلم خوب سلامتی است، مردان بالغی که ممکن است دچار «کاهش» دفعات یا شدت تماس‌های جنسی (چه به تنهایی یا با یک شریک جنسی) شده باشند، قطعاً باید به فکر استفاده از اسباب‌بازی‌های جنسی باشند. به بازی صمیمی آنها

بسیاری از مردان بالغ که ممکن است به این زمینه علاقه داشته باشند نیز ممکن است تعجب کنند که آیا اسباب بازی های جنسی وجود دارد که برای مردان بالغ تر مناسب تر است. به طور کلی، اسباب‌بازی‌های جنسی بر اساس سن تبعیض قائل نمی‌شوند – اما در اینجا چند نکته برای پسر بالغ وجود دارد که باید هنگام کشف این قلمرو جذاب به خاطر داشته باشد. (مردان بالغ، به ویژه آنهایی که مبتلا به دیابت یا اختلالات خونی هستند، در صورت وجود هرگونه پیشنهاد در مورد استفاده صحیح، ابتدا باید با پزشک خود مشورت کنند.)

حلقه ها مورد علاقه هستند. مردان در هر سنی تمایل دارند از حلقه های آلت تناسلی لذت ببرند. بسیاری از مردان (و شرکای آنها) از ظاهری که روی آلت تناسلی خود دارند خوششان می آید – و از آنجایی که آنها رنگ ها و مواد مورد علاقه خود را دارند، یک مرد می تواند خلاق باشد و یکی را پیدا کند که بیشتر به او می آید. مبتدیان اغلب متوجه می شوند که حلقه های بند چرمی سرعت آنها بیشتر است. آنها انعطاف پذیری بیشتری دارند و معمولاً می توانند آسان تر از مدل های فولادی یا پلاستیکی سوار و پیاده شوند. بسیاری از حلقه های آلت تناسلی نیز گزینه ارتعاشی را ارائه می دهند که می تواند بسیار لذت بخش باشد. و البته حلقه‌ها خون را در آلت تناسلی به دام می‌اندازند که اغلب به مرد کمک می‌کند نعوظ را به دست آورد یا حفظ کند. توجه: مانند بسیاری از اسباب بازی های جنسی، حلقه های آلت تناسلی نباید برای مدت زمان طولانی استفاده شوند. همیشه دستورالعمل ها را با اسباب بازی های جنسی بخوانید تا استفاده مناسب را تعیین کنید.

آستین ها هم عالیه آستین ها یا اکستندرها لوله های توخالی هستند، اغلب با شکل آلت تناسلی مشخص که روی آلت تناسلی قرار می گیرند. اگر مردی مشکلات نعوظ داشته باشد، این می تواند لذت بخش باشد، زیرا می تواند او را قادر به سرگرمی نافذ کند. برخی نیز دارای ویژگی های ارتعاشی هستند که می تواند باعث تحریک بیشتر آلت تناسلی و شریک جنسی شود.

پروستات دوست است. اگرچه موانع در برابر بازی مقعدی مردان از بین رفته است، بسیاری از مردان هنوز به سختی می توانند خود را رها کنند و این مسیر را کشف کنند. اما برای کسانی که دست به کار می شوند، نتایج اغلب فراموش نشدنی است. امروزه طیف وسیعی از ماساژورهای پروستات در بازار وجود دارد. اگرچه برخی از آن‌ها شکل استوانه‌ای دارند، برخی دیگر منحنی هستند و به روش‌هایی می‌پیچند که می‌تواند تجربه ماساژ پروستات را تا حد زیادی افزایش دهد. علاوه بر این، مانند سایر اسباب‌بازی‌های جنسی، بسیاری از اسباب‌بازی‌های جنسی دارای گزینه ارتعاشی هستند که می‌تواند تا حد زیادی به لذت فرد بیفزاید. بسیاری از مردان بالغ دریافتند که استفاده از ماساژور پروستات ویبره می‌تواند به کاهش مشکلات نعوظ کمک کند و احتمال درگیری‌های نفوذی را افزایش دهد.

مردان بالغ و زوج‌هایی که از اسباب‌بازی‌های جنسی استفاده می‌کنند، اغلب متوجه می‌شوند که این اسباب‌بازی‌ها می‌تواند مناظر جدیدی را از نظر جنسی برای آنها باز کند. مردان باید با حفظ سلامت آلت تناسلی خود – و استفاده منظم از کرم سلامت آلت تناسلی با درجه عالی، آماده باشند تا از این مزیت استفاده کنند. (متخصصان بهداشت روغن Man 1 Man Oil را توصیه می کنند که از نظر بالینی ثابت شده است که ملایم و برای پوست بی خطر است) می تواند به رسیدن به آن هدف کمک کند. مردان باید در انتخاب کرم ها دقت کنند تا کرمی را انتخاب کنند که فواید سلامتی بالقوه مناسبی را ارائه دهد. به عنوان مثال، یک کرم حاوی ویتامین A به لطف خواص ضد باکتریایی مرتبط با این ویتامین قدرتمند، می تواند به بوی بد آلت تناسلی کمک کند. بهترین کرم همچنین باید حاوی ویتامین C باشد، که جزء کلیدی کلاژن است، بافتی در بدن که به پوست رنگ و حالت ارتجاعی می بخشد.