استخدام شرکت های حذف آزبست – ایمن تر از متاسفم

اگر به خرید ساختمان‌ها و سایر املاک فکر می‌کنید، ممکن است بخواهید ابتدا با ارزیابی شرکت‌های حذف آزبست، محل را از نظر آلودگی آزبست ارزیابی کنید. وجود آزبست در محل کار و ایجاد مشکلات سلامتی در آینده منجر به دعاوی حقوقی آزبست در آینده خواهد شد، بنابراین بهتر است همین الان کار درست را انجام دهید. برای انجام این کار، استخدام هر یک از شرکت های حذف آزبست معتبر در منطقه شما باید خدمات کاملی از جمله بررسی آزبست قبل و بعد از تخریب، نمونه برداری از هوا، آزمایش و نظارت و کنترل کیفیت پروژه های کاهش آزبست را به شما ارائه دهد.

با این حال، برای به حداقل رساندن هزینه ها، می توانید یک پیمانکار مستقل برای بخش بازرسی و دیگری برای حذف آزبست استخدام کنید. انجام هر دو کار توسط یکی از شرکت های حذف آزبست در منطقه شما ممکن است باعث تضاد منافع شود، بنابراین بهتر است یک بازرس جداگانه قبل و بعد از انجام کار حذف توسط شرکت دیگری بازرسی را انجام دهد. این به کنترل کیفیت نیز کمک می کند.

امروزه شرکت های حذف آزبست خدمات منحصر به فرد دیگری مانند دوره های آموزشی که بر آگاهی از آزبست و مدیریت آزبست نیز تمرکز دارد ارائه می دهند. این دوره ها معمولاً در مورد NOA یا سایت های آزبست طبیعی هستند. از آنجایی که آزبست محصولی از طبیعت است، طبیعتاً هیچ گونه تهدیدی برای بشریت ایجاد نمی کند. مشکل زمانی به وجود می آید که آزبست دچار اختلال می شود و الیاف میکروسکوپی و ذرات آزبست در هوا آزاد می شوند. این می تواند استنشاق شود و در آن زمان است که می تواند به عنوان یک تهدید خطرناک برای سلامت انسان باشد زیرا می تواند باعث سرطان ریه، آزبستوز، مزوتلیوما و سایر اشکال سرطان شود. این مبنایی برای دعاوی گران قیمت آزبست می شود که شرکت های زیادی در حال حاضر با آن درگیر هستند.
شرکت های حذف آزبست در از بین بردن این تهدید سلامتی با حذف ایمن آزبست در دارایی متخصص هستند. اگر ملکی که خریداری می شود در آینده به یک دفتر تجاری یا مکانی که افراد در آن گرد هم می آیند تبدیل شود، شرکت های حذف آزبست کار خود را انجام می دهند، همچنین با اطمینان از اینکه مکان مورد نظر، امکان شکایت های حقوقی آزبست را در آینده از بین می برد. به عنوان تهدیدی برای سلامتی مردمی که در آینده در آن قرار خواهند گرفت، ایجاد نکند.

هنگام استخدام هر یک از شرکت‌های حذف آزبست، اتفاقی که می‌افتد این است که فردی از تیم آن‌ها محوطه ساختمان یا سازه را بررسی می‌کند. او نمونه ها را به یک آزمایشگاه ویژه تست آزبست خواهد برد. این نمونه ها شامل دیوارهای خشک، آب، کفپوش، خاک و سایدینگ خانه می باشد. اکثر سازه هایی که قبل از سال 1980 ساخته شده اند، شانس خوبی برای داشتن آزبست در آن دارند. بنابراین بهتر است هر یک از شرکت های مجاز حذف آزبست را در منطقه خود دریافت کنید تا مطمئن شوید که آزبست با خیال راحت از محل خارج می شود. در غیر این صورت، در صورت بروز مشکلات سلامتی در آینده، این می تواند مبنایی برای پرونده های پیچیده آزبست باشد که شما نمی خواهید داشته باشید. بنابراین مطمئن شوید که هر یک از شرکت های حذف آزبست را که برای انجام این کار استخدام می کنید، آن را با خیال راحت و به خوبی انجام می دهد. همیشه بهتر است اکنون در امان باشید تا اینکه بعدا متاسف باشید.