استرس ژئوپاتیک – 3 درمان موثر برای از بین بردن استرس ژئوپاتیک از خانه شما

استرس ژئوپاتیک نامی است که به اثرات مضر میدان های الکترومغناطیسی ناپایدار ساطع شده از زمین داده می شود. تحقیقات نشان داده است که وقتی بدن فرد برای مدت طولانی در معرض اشعه های الکترومغناطیسی قرار می گیرد، می تواند منجر به خطر ابتلا به سرطان و تضعیف سیستم ایمنی شود. هنگام انتخاب مکانی برای زندگی، مهم است که انرژی حاصل از زمینی که در آن ساخته شده است را در نظر بگیرید، زیرا می تواند تأثیر زیادی بر ما داشته باشد.

یک نظرسنجی عظیم از بیش از پنج هزار خانه در شهر استتین در لهستان انجام شد. افراد زیادی در این شهر بر اثر سرطان جان خود را از دست داده بودند. مشخص شد که پرتوهای الکترومغناطیسی قوی از خانه های آنها عبور کرده است. چندین بیماری با استرس ژئوپاتیک مرتبط هستند. عمل بررسی اینکه آیا تخت فرد تحت تأثیر این نوع استرس خاص قرار گرفته است یا خیر، به عنوان دوزی شناخته می شود.

پرتوهای زمین اثرات مثبت و منفی بر سلامتی دارند. امواج شومان پرتوهای زمینی هستند که اثرات مثبتی بر سلامتی دارند. با این حال، این امواج سودمند توسط فناوری مدرن ساختمان، به ویژه در بلندمرتبه ها مهار می شوند.

یکی از بهترین راه‌ها برای تشخیص اینکه آیا خانه شما تحت تأثیر اشعه‌های بد زمین قرار گرفته است، مراقبت از هر نوع بیماری مزمن است. اگر شما بچه‌ها کابوس‌های مکرر را تجربه می‌کنید، با گریه از خواب بیدار می‌شوید یا به طور مرتب رختخواب را خیس می‌کنید، ممکن است نشانه‌ای از این باشد که تخت تحت تأثیر استرس ژئوپاتیک قرار گرفته است. بهتر است از خدمات جهیزیه های حرفه ای استفاده کنید تا بررسی کنید که آیا تخت شما تحت تأثیر استرس ژئوپاتیک قرار گرفته است یا خیر. حیوانات خانگی و سایر حیوانات به طور طبیعی از مناطقی که پر از استرس ژئوپاتیک هستند دوری می کنند.

معمولاً وقتی خانه در زمینی که صاعقه در آن رخ داده است ساخته می شود، تحت تأثیر اشعه های بد زمین قرار می گیرد. در اینجا سه ​​بهترین راه برای مقابله با استرس ژئوپاتیک وجود دارد:

  1. خرید ابزارهای خنثی کننده ژئوپاتیک را در نظر بگیرید. به خاطر داشته باشید که ابزارها فقط برای مدت کوتاهی به مکان شما کمک می کنند تا از اشعه های بد زمین دور شود. RadiTech، یک خنثی کننده استرس ژئوپاتیک، توسط Dulwich Healthy Society در انگلستان ساخته شده است و اعتقاد بر این است که این یک درمان موثر است.
  2. انجام طب سوزنی زمین یکی دیگر از روش های موثر است. کوبیدن لوله‌های مسی یا میله‌های آهنی به زمین مانند جادو عمل می‌کند، اما این می‌تواند درمان نسبتاً گرانی باشد.
  3. فنگ شویی و پاکسازی فضا به ما کمک می کند تا اشعه های بد زمین را در صورتی که به درستی اعمال شوند کاهش دهیم.

هیچ یک از سه تکنیک ذکر شده در بالا درمان دائمی طولانی مدت نیستند. بهترین درمان این است که خود را از مجاورت خود استرس دور کنید.