اطلاعات وام های سرمایه تجاری: چگونه تعیین کنیم که آیا کسب و کار شما به سرمایه در گردش نیاز دارد یا خیر

از وام های سرمایه در گردش می توان برای کمک به شرکت ها برای پرداخت هزینه های عملیاتی خود استفاده کرد. سرمایه خالص نیز به عنوان تفاوت بین دارایی ها و بدهی های جاری یک کسب و کار تعریف می شود. این مقدار پولی است که شرکت در حال حاضر برای پرداخت هزینه های روزانه و فوری در اختیار دارد. اگر در برآوردن این الزامات مالی مشکل دارید، باید به دنبال وام های سرمایه تجاری باشید.

با این حال، مواردی وجود دارد که یک سازمان ممکن است همیشه بیش از اندازه کافی سرمایه در گردش داشته باشد، اما هنوز هم ممکن است چیز خوبی نباشد. این می تواند نشانه این باشد که کسب و کار از دارایی های خود به طور کامل استفاده نمی کند، و ممکن است بخواهید به دنبال راه های بهتری برای استفاده از آن دارایی باشید.

صرف نظر از اینکه چرا فکر می کنید این نوع وام ممکن است برای شما مناسب باشد، درک نسبت سرمایه در گردش برای کمک به شما در تعیین مقدار پولی که باید درخواست کنید بسیار مهم است. از نظر سلامت مالی، نسبتی بین 1.2 و 2.0 در مورد دارایی های جاری / بدهی های جاری می خواهید. اگر یک کسب و کار دارای 100,000 دلار دارایی جاری و 80,000 دلار بدهی جاری باشد، این به معنای 100,000 / 80,000 است که منجر به 1.25 ثانیه نسبت سرمایه در گردش می شود.

اگر سرمایه در گردش شما کمتر از 1.2 است، باید مقدار پولی را که برای ارائه آن در هنگام درخواست وام سرمایه تجاری نیاز دارید، درخواست کنید.

راه های استفاده از وام های سرمایه تجاری

شما می توانید به روش های مختلفی برای دریافت وام های تجاری اقدام کنید. وام های اقساطی یا مدت دار وجود دارد که به صورت یکجا برای وام گیرندگان صادر می شود و از آنجا انتظار می رود که وام گیرندگان آن مبلغ را به اضافه سود اقساط ثابت بازپرداخت کنند. شما تعداد زیادی وام دهنده آنلاین و وام دهندگان جایگزین پیدا خواهید کرد که روند درخواست سریع و نرخ های رقابتی را ارائه می دهند.

اداره کسب و کار کوچک همچنین تعدادی برنامه وام از جمله وام های سرمایه ای را ارائه می دهد که معمولاً به شکل وام های 7(a) می باشد. بخشی از وام توسط SBA تضمین شده است، بنابراین اگر وثیقه لازم برای دریافت وام خود را ندارید، 7(a) ممکن است گزینه خوبی باشد.

قبل از درخواست، یک طرح کلی از نحوه استفاده از پول داشته باشید. وام دهندگان از شما می خواهند تا جایی که ممکن است جزئیات را ارائه دهید. همچنین، فقط به این فکر نکنید که کسب و کار شما با وام چگونه سود خواهد برد، بلکه به مشکلات احتمالی نیز فکر کنید. اگر کارمزدها، شرایط و ضوابط، برنامه بازپرداخت، نرخ بهره و غیره را به دقت بررسی نکنید، ممکن است در نهایت شرکت شما در وضعیت بدتری قرار بگیرد.

صرف نظر از نوع وام های سرمایه تجاری که به دنبال آن هستید، یکی از وام دهنده هایی که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید، صندوق کسب و کار ایالات متحده است. این سایت محصولات ACH، خطوط اعتباری برای مشاغل کوچک، از جمله مواردی که به سرمایه در گردش نیاز دارند، و موارد دیگر ارائه می دهد. روند درخواست بسیار سریع است.