اطلاعیه آخرین مصوبات شورا در خصوص مجوز نمایشگاه فیلم های غیر سینمایی


هیئت صدور پروانه غیرسینمائی با نمایش 12 فیلم بلند، 11 فیلم مستند و 9 فیلم کوتاه بلند موافقت کرد.

گزارش صبا اداره کل روابط عمومی به اطلاع می رساند سازمان سینمایی و سمعی و بصریهیات اکران فیلم های غیر سینمایی در جلسه اخیر پروانه نمایش 12 عنوان از فیلم سینمایی «خنا» به تهیه کنندگی و کارگردانی علیرضا ختایی و شاهرخ پناهی، «هارمونیکا» به تهیه کنندگی مشترک ارسلان حسینی و مجید صادقی و کارگردانی را صادر کرد. به نویسندگی امید حسینی، «کوچه باغ» به تهیه کنندگی انار و کارگردانی علیرضا اشکیانی، «کشمت» به تهیه کنندگی مازیار محمدی نژاد و کارگردانی علی صادق زاده، «گرم ترین روز» به تهیه کنندگی و کارگردانی عباس داودی، «فرانکفورت 8 صبح» تهیه کنندگی و کارگردانی. محمدرضا یکانی، «ده سال جدایی» محصول سینما آسیا مدیا و کارگردانی امین کاظم زاده، «7600» به تهیه کنندگی علیرضا اوسیوند و کارگردانی بهروز باقری، «آفتاب گرگ و میش» به تهیه کنندگی مشترک محسن دانشور. لیلا اشرفی به کارگردانی محسن دانشور، «ماه» پیشونی و مادر بزرگ» و «شب روشن» به تهیه کنندگی و کارگردانی ناصر عباسی و داستان بلند «وقتی خروس بانگ زد» به تهیه کنندگی و کارگردانی میهن ترانه.

همچنین 11 عنوان مستند قمرتاج به تهیه کنندگی و کارگردانی هادی و مهدی زارعی، چشم ها و دست ها به تهیه کنندگی و کارگردانی پانابرهد رضایی، رنج زیر پوست به تهیه کنندگی مهدی مطهر و کارگردانی محسن جعفری رادا، با آخرین نفس به تهیه کنندگی فرشاد فداییان و به کارگردانی فراز فداییان، «عمو سعید» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمدحسین باقری و محمدجواد مزروعی، «آقا نعمت» به تهیه کنندگی مریم نقیبی و کارگردانی علی تک روستا، «مثل مرغان با ابراهیم» به تهیه کنندگی و کارگردانی علی بیگدلی. مجموعه مستند شهر حق، تاریخ شفاهی حقوق ایران به تهیه کنندگی و کارگردانی وحید آقا، سفر بهانه تو بود، سهم ما از زندگی و دستان آسمان به تهیه کنندگی شهرام مقصودی و کارگردانی ناصر تقریان پروانه، سازمان های غیر سینمایی گرفته شد. توسط سازمان سینمایی

در این تابلو برای 9 اثر داستانی کوتاه «اجباری» به تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی و کارگردانی سیاوش گورجستانی، «مرد و پرنده» به تهیه کنندگی و کارگردانی علی امیدی نژاد، «می شناسمت» به تهیه کنندگی و کارگردانی حمیدرضا اطیابی، «آخرین تماس». و «ایلدا» به تهیه کنندگی و کارگردانی جعفر مهیاری، مارپل به تهیه کنندگی مصطفی رستم پور و کارگردانی مشترک مصطفی رستم پور و عاطفه رضاییان، باقری به تهیه کنندگی و کارگردانی علی بیگدلی، دکتر تهیه کنندگی و کارگردانی سعید ایمانی «اتاق ماساژ» ساخته محمد منتشر شد. قدس به کارگردانی سحر فاطمه اسدالهی پروانه.

انتهای پیام/