افتتاحیه جشنواره فیلم شهر بر اساس فیلمنامه جعفر دهگان و بازی محمد معتمدی


مراسم افتتاحیه هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر امشب با بزرگداشت جعفر دهقان و بازی محمد معتمدی در پردیس سینمایی ملت برگزار می شود.

به گزارش صبا به نقل از ستاد خبری هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، مراسم افتتاحیه هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر. روز یکشنبه 5 تیرماه با حضور مدیران شهری و تشکل های سینمایی، سینماگران، هنرمندان و نمایندگان رسانه ها از جمله علیرضا زاکانی شهردار تهران، مهرداد باقری رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می شود. محمد خزایی رئیس سازمان سینمایی و … در گالری سینما پردیس ملت.

این مراسم همزمان با افتتاح نمایشگاه اقلام تبلیغاتی سینمای ایران و آثار هنری این شهر از حوالی ساعت 20 آغاز می شود.

اجرای مراسم افتتاحیه را وحید رونقی بر عهده دارد و کارگردانی این مراسم را مژگان زرگر مدیر اجرایی هشتمین جشنواره برعهده دارد.

در این رویداد محمد معتمدی وی به اجرای نمایش می پردازد و همچنین از جعفر دهقان بازیگر پیشکسوت سینما، صحنه و تلویزیون تجلیل خواهد شد.

همچنین در افتتاحیه این جشنواره از برگزیدگان «سینمای ایران و آثار هنری شهر»، «محله» و «سریال های تلویزیونی و نمایش خانگی» با اهدای جوایز و تندیس تقدیر می شود.

به مناسبت عید غدیرهم بایرام، گروه موسیقی رضا دربندی متشکل از دف، رید و تنبک به اجرای موسیقی می پردازند.

مراسم افتتاحیه هشتمین جشنواره فیلم شهر به صورت زنده از شبکه سیما پخش می شود.

هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر به کارگردانی دبیری مجید اکبرشاهی از 7 تا 31 تیرماه در پردیس سینمایی گالری ملت برگزار می شود.

انتهای پیام/