افتتاح Alamo Drafthouse منهتن تحتانی در 18 اکتبر

افتتاح Alamo Drafthouse منهتن تحتانی در 18 اکتبر


اولین خانه منتخب Alamo Drafthouse در منهتن سرانجام هفته آینده افتتاح می شود و از دوشنبه 18 اکتبر در Alamo Drafthouse Lower Manhattan ، خیابان آزادی 28 در منطقه مالی آغاز می شود.

شلی تیلور ، مدیرعامل Alamo Drafthouse ، گفت: “18 ماه گذشته برای صنعت ما یک بازی غلتکی بود ، اما با همه این موارد ، ما به آینده این صنعت اعتقاد داریم.” “افتتاح تئاتر منهتن تحتانی ما بیانگر این باور ماست که تماشاگران همیشه به دنبال تجربیات تماشای فیلم با کیفیت بالا و عمومی مانند ما هستند.”

مالتی پلکس 598 نفری 14 تئاتر ، سومین مکان بزرگ Alamo Drafthouse در نیویورک خواهد بود ، از جمله Downtown Brooklyn ، که در نیویورک در سال 2016 افتتاح شد ، و یکی در Yonkers. آنها همچنین قصد دارند طایفه وو-تانگ را در استاتن آیلند در نیو دورپ بیچ ، یک فروشگاه و بار ویدیویی با موضوع کونگ فو ، که توسط RZA توسعه یافته است ، افتتاح کنند.

چند روز اول به عنوان یک “افتتاح نرم” برای محل برگزاری در منهتن تحتانی در نظر گرفته می شود: تا 21 اکتبر ادامه خواهد داشت ، زمانی که مهمانان تخفیف های ویژه ای در وعده های غذایی و نوشابه های انتخابی دریافت می کنند در حالی که کارکنان هنوز در حال تمرین هستند.

علاوه بر گزینه های معمول غذاخوری در آلامو ، محل پایین منهتن همچنین میزبان یک اتاق مطبوعات است که به عنوان “موزه ، چاپخانه ، چاپخانه ، بار و محل رویداد ویژه ای که همه در آن جمع هستند” تعیین شده است. در اینجا آرشیو “بیش از 60،000 بیلبورد فیلم قابل چاپ از دهه 1930 تا 1980” ، درسی در مورد نحوه استفاده از چاپ وندرکوک 1938 ، و 48 آبجو پیش نویس و مقدار زیادی شراب و مشروبات الکلی شامل میله.

گاو

بروکلین آلامو

اسکات هاینس / گوتامیست

فیلم های پرفروش بزرگ قیمت مورد انتظار را خواهند داشت (No Time to Die ، Poison: Kill ، Kill Halloween) و به سرخپوستان جدید اشاره کرد (جزیره برگمان ، بره) در روزهای اول نمایش داده می شود. علاوه بر این ، آنها با مجموعه ای از فیلم ها به نام “فیلم قرن درباره زندگی در نیویورک” که در نیویورک و نیویورک فیلمبرداری شده است ، فضای جدیدی را آغاز می کنند. آنها از دهه 1920 فیلمی را از هر دهه انتخاب کرده اند ، و مجموعه زیر را می بینید.

Alamo Drafthouse کارت پستالی از منهتن پایین

خانه پیش نویس آلامو

چراغ های نیویورک | فیلم قرن درباره زندگی در نیویورک

شروع از 18 اکتبر

SPEEDY (1928)

KING KONG (1933)

در شهر (1949)

شروع از 22 اکتبر

پنجره عقب (1954)

زندگی در پارک (1967)

PUTNEY SWOPE (1969)

شروع از 29 اکتبر

خدا به من گفت (1976)

SMITHEREENS (1982)

GHOSTBUSTERS (1984)

اعتیاد (1995)

شروع از 5 نوامبر

INNER MAN (2006)

GOOD TIME (2017)

SHIVA BABY (2020)

و سرانجام ، آنها خود را برای تعطیلات با مجموعه ای از فیلم های کلاسیک شکرگزاری و کریسمس ، از جمله آماده می کنند هواپیماها ، قطارها و ماشین ها ، جن ، چراغ ملی ، تعطیلات کریسمس ، عشق ، در واقع ، داستان کریسمس ، Polar Express ، Gremlins ، Scrooged ، Batman Returns ، Meet in St. Louis ملاقات کنید ، این یک زندگی زیبا است ، کریسمس سیاه ، سانتا بابا نوئل ، و کارولبه اطلاعات مفصل در مورد این تظاهرات ارائه خواهد شد.

در سال 2020 اعلام شد که این شرکت اعلام ورشکستگی کرده و بسیاری از نقاط کشور از جمله بزرگترین پرچمدار آستین را برای همیشه تعطیل کرده است. Alamo Drafthouse مدارک مربوط به فصل 11 را در مارس 2021 هنگام تلاش برای زنده ماندن از همه گیری کامل کرد و سرانجام بازگشت و افتتاح پنج مکان جدید ، از جمله این یکی و استاتن آیلند را اعلام کرد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *