افزایش سطح علمی برنامه های سلامت شبکه های تلویزیونی با دانشگاه شهید بهشتی


نشست مشترک شبکه بهداشت و درمان سیما و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

به گزارش صبا، نشست هم اندیشی و هم افزایی شبکه بهداشت و درمان سیما و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به منظور ارتقای سواد سلامت، تقویت همکاری های دو طرف و معرفی کارشناسان هیات علمی مورد تایید این دانشگاه، در روز چهارشنبه 28 مرداد 1401 در شبکه بهداشت و درمان سیما تأسیس شد.

این نشست با حضور علیرضا زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و رئیس اداره مبارزه با کرونا استان تهران، محمدمهدی قاسمی رئیس شبکه سلامت، علیرضا بهفر معاون شبکه، وحید صابری مدیر روابط عمومی شبکه سلامت برگزار شد. شبکه و کریمی مدیر روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی.

قاسمی مدیر شبکه بهداشت و درمان در خصوص انعکاس رسانه ای از تلاش ها و زحمات کادر پزشکی طی دو سال اخیر و فعالیت های وزارت بهداشت در مبارزه با کرونا و نقش ویژه آن نکاتی را بیان کرد. شبکه بهداشت و درمان سیما اعلام کرد که این شبکه به تولید و پخش برنامه های علمی می پردازد. و خامانی تمام تلاش خود را برای ارتقای آگاهی عمومی در مورد روش صحیح پیشگیری و رعایت توصیه‌های بهداشتی و درمانی در دوران همه‌گیری کرونا به کار گرفته است.

در ادامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از زحمات مدیران و عوامل تولید شبکه بهداشت و درمان سیما تشکر کرد و در پایان مقرر شد شبکه بهداشت و درمان و دانشگاه شهید بهشتی در جهت ارتقای سطح علمی برنامه ها به همکاری ادامه دهند. و جذب نیروی علمی متخصص.

انتهای پیام/