افزایش میل جنسی، هم برای مردان و هم برای زنان – 3 گیاه دارویی برای افزایش میل جنسی و افزایش میل جنسی!

برای افزایش میل جنسی در مردان و زنان ثابت شده است که این 3 گیاه میل جنسی را تقویت می کنند و میل جنسی را افزایش می دهند و ترکیبی عالی ایجاد می کنند و همه آنها در آزمایش های پزشکی گسترده ثابت شده اند.

آنها نه تنها میل جنسی شما را افزایش می دهند، بلکه سلامت کلی شما را نیز افزایش می دهند…

این 3 گیاه جینسینگ، علف هرز بز شاخدار و جینکو بیلوبا هستند و ترکیبی قدرتمند هستند و به روش های مختلفی برای افزایش برانگیختگی جنسی مردانه و زنانه عمل می کنند.

مواد شیمیایی

اکسید نیتریک شیمیایی هم برای مردان و هم برای زنان حیاتی است، زیرا رگ‌های خونی را که به اندام تناسلی منتهی می‌شود شل می‌کند و آنها را پر از خون می‌کند. برای مردان، اگر اکسید نیتریک کافی دریافت نکنند، به سادگی قادر به نعوظ نخواهند بود و برای زنان، برای برانگیختگی حیاتی است.

ماده شیمیایی دیگری که برای میل جنسی در مردان و زنان مهم است تستوسترون است و این فقط از نظر مردان مهم نیست که زنان به آن نیاز دارند تا در غیر این صورت میل جنسی کاهش یابد.

ترکیبات علف هرز بز شاخدار به افزایش سطح تستوسترون و اکسید نیتریک به طور طبیعی و بدون نیاز به دارو طبق خواسته طبیعت کمک می کند.

مشکلات عروقی

اگر میل جنسی قوی و سلامت کلی خوبی می خواهید، باید گردش خون قوی و سالم در سراسر بدن داشته باشید و این برای افزایش میل جنسی مردانه و زنانه حیاتی است. اگر احتمال میل جنسی شما کم است، گردش خون ضعیفی نیز دارید

جینکو جریان خون را به مغز و در سراسر بدن افزایش می دهد، درمانی برای انواع مشکلات عصبی و گردش خون، در حالی که عملکرد آنتی اکسیدانی آن به حفظ بافت سالم، محافظت از رگ های خونی در برابر آسیب و کاهش ضایعات آترواسکلروتیک کمک می کند.

افزایش خلق و خو و انرژی

میل جنسی و میل جنسی به همان اندازه در بدن وجود دارد و واقعیت این است که برای لذت بردن از یک میل جنسی سالم باید استرس و خستگی را شکست دهید و انرژی و خلق و خوی خود را بالا ببرید و این در میل جنسی مردانه و زنانه مهم است.

هر سه گیاه در اینجا تأثیر دارند.

اول، علف هرز بز شاخی به عنوان یک آداپتوژن با افزایش سطوح اپی نفرین، نوراپی نفرین، سروتونین و دوپامین زمانی که انرژی آنها کاهش می یابد و در عین حال سطح کورتیزول را کاهش می دهد، زمانی که استرس را کاهش می دهد، عمل می کند. جینسینگ محور هیپوتالاموس-هیپوفیز را تحریک می کند که هورمون کورتیکوتروپیک آدرنال (ACTH) ترشح می کند. ACTH می تواند مستقیماً به سلول های مغز متصل شود و استرس را کاهش دهد و خلق و خو را تقویت کند. در نهایت، جینکو به عنوان یک مقوی مغز عمل می کند و با خستگی ذهنی مبارزه می کند و در عین حال انرژی را بالا می برد.

این 3 گیاه می توانند اساس درمان طبیعی برای کاهش میل جنسی در مردان و زنان باشند.

البته گیاهان دیگری نیز وجود دارند که می‌توانید از آنها استفاده کنید، اما اینها 3 گیاه عالی هستند که نه تنها مشکلات جسمی رایج را ترمیم می‌کنند، بلکه بر وضعیت ذهنی شما تأثیر می‌گذارند تا خلق و خو و انرژی شما را افزایش دهند، البته این فقط سلامت جنسی شما را بهبود نمی‌بخشد. سلامت کلی شما را در همان زمان افزایش می دهد.