الکترولیت های نامتعادل – سلامت ضعیف!

الکترولیت هایی که هر روز استفاده می کنید را جایگزین کنید!

مشاوران/پزشکان بهداشتی کافی در مورد الکترولیت ها صحبت نمی کنند، اما بسیاری از مسائل بهداشتی را می توان با حفظ تعادل الکترولیت حل کرد.

جایگزینی الکترولیت فقط برای ورزشکاران نیست. برای ورزشکاران بسیار مهم است اما هنوز برای همه ضروری است. تقریباً همه افراد دچار کمبود الکترولیت هستند. الکترولیت ها برای بدن های فعال ضروری هستند… این یعنی خرید، کار، رانندگی، خواب… شما در تمام طول روز و تمام شب الکترولیت ها را از دست می دهید.

احساس خستگی می کنید؟ احتمال خوبی وجود دارد که به این دلیل است که شما دچار کمبود الکترولیت هستید!

الکترولیت ها بار الکتریکی را به بدن می دهند که باعث می شود قلب، ماهیچه ها و سیستم عصبی به درستی کار کنند. خستگی، تعریق شدید (یا اصلاً عرق نکردن)، سردی دست یا پا و استعداد ابتلا به سرماخوردگی نشانه عدم تعادل واقعا بد است.

البته علائم بسیاری دیگر از عدم تعادل الکترولیت وجود دارد و برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد این مشکلات سلامتی به سایت ما مراجعه کنید. [http://www.MyElectrolytes.com]

وقتی الکترولیت‌های شما واقعاً متعادل هستند، همه انواع تفاوت‌های کوچک سلامتی ممکن است داشته باشید که به سادگی از بین می‌روند. بیایید با آن روبرو شویم، همه ما مشکلات سلامت کمی داریم و مطمئن نیستیم که چه چیزی باعث آنها می شود. هر کس با هر نوع بیماری، بیماری یا نگرانی عمده سلامتی باید بلافاصله شروع به مصرف الکترولیت کند.

باورهای غلط رایج در مورد الکترولیت ها!

معمولاً اگر فردی احساس کم‌آبی داشته باشد، آب یا نوشیدنی ورزشی می‌نوشد. من قبلا همین کار را می کردم. نوشیدنی های ورزشی کربوهیدرات هایی را فراهم می کنند که برای افراد فعال مهم است. نوشیدنی های ورزشی دارای مقدار زیادی گلوکز هستند. دوی ماراتن‌ها، ورزشکاران استقامتی، کوهنوردان و دوچرخه‌سواران هنگام کار هوس انرژی سریع دارند، بنابراین به راحتی می‌توان فهمید که چرا آنها یک نوشیدنی ورزشی می‌خورند.

آب الکترولیت ها را رقیق می کند و عدم تعادل الکترولیت بیشتری ایجاد می کند. نوشیدن آب بسیار مهم است و انصافاً اکثر مردم به اندازه کافی آب نمی نوشند. متاسفانه نوشیدن آب باعث بدتر شدن وضعیت افراد مبتلا به عدم تعادل الکترولیت می شود. آب معدنی حاوی انواع مواد معدنی است که تعادل الکترولیت ها را بر هم می زند.

چگونه الکترولیت دریافت می کنید؟

در دوران “قدیم” مردم الکترولیت های خود را از پختن استخوان های حیوانات به سوپ و آبگوشت دریافت می کردند. اگرچه این روش کاملاً متعادلی برای دریافت الکترولیت نیست، الکترولیت ها را می توان به این روش جایگزین کرد.

حتی اگر خوردن آبگوشت استخوان پس از یک تمرین سخت یا در طول تابستان که سوپ واقعاً در منو نیست، سخت باشد، راه‌های دیگری (به لطف علم) برای به دست آوردن تعادل کامل وجود دارد که بسیار راحت است.

مراقب ترکیبات الکترولیت باشید!

من مخلوط پودری از به اصطلاح الکترولیت ها را دیده ام. قرص های نمک، مواد معدنی، ویتامین ها وجود دارد. هیچ یک از اینها جایگزین الکترولیت های شما نمی شود و متعادل می شود.

مواد معدنی ضروری برای جایگزینی الکترولیت عبارتند از: سدیم، پتاسیم، کلسیم، منیزیم، کلرید، بی کربنات، فسفر و گوگرد.

به طور جداگانه این الکترولیت ها نمی توانند رسانایی لازم برای انتقال پالس های الکتریکی که اعصاب، ماهیچه ها و قلب را کار می کنند را فراهم کنند! آنها با هم، در نسبت مناسب، سیستم عصبی، عملکرد ماهیچه ها را تنظیم می کنند، تعادل اسیدی/قلیایی بدن را حفظ می کنند و میزان آب موجود در مایعات و سلول های بدن را تنظیم می کنند!

این چیزهای مهمی است!

به عنوان یک ورزشکار و نویسنده Health to Heart، همه چیز را امتحان کرده ام و تقریباً هر چیزی را امتحان خواهم کرد. برای ورزشکارانی که این را می خوانند، Endurox و سایر مخلوط ها جایگزین الکترولیت نیستند. آنها برای ریکاوری پس از تمرین هستند و در حالی که من از چنین فرمول هایی استفاده می کنم، هرگز به نتایجی که با Life Balances Electrolytes داشته ام، نرسیده ام.

زمانی که در سفر بهداشتی خودم بودم، با گروهی از محصولات یک شرکت کوچک خانوادگی مواجه شدم که عضو موسس آن یک شیمیدان بود.

الکترولیت های Life Balances تنها الکترولیت های موجود در بازار هستند که به طور کامل الکترولیت های شما را متعادل می کنند.

این محصول به قدری هوشمند است که شیمیدانی که آن را ایجاد کرده است، طعم آن را حساس کرده است، بنابراین شما دقیقاً می دانید که بر اساس طعم چقدر به آن نیاز دارید. فلسفه او این است که شیمی هر کس منحصر به فرد و متفاوت است. او محصولاتی ایجاد کرد که بر اساس اصول اصول شیمی انسانی حساس به طعم هستند تا همه بتوانند مقدار مناسبی از مواد معدنی، ویتامین ها و الکترولیت ها را به خود بدهند.

این الکترولیت‌های فرموله شده خاص نیز ایزوتونیک هستند (به این معنی که قوام خون مشابهی دارند)، متعادل، حساس به طعم و باردار هستند. ممکن است هنگام باز کردن بطری یک شوک ساکن کوچک دریافت کنید. * مضر نیست. این فقط به دلیل قدرت فرمول و تعادل الکترولیت ها است.