امام (ره) به برکت انقلاب اسلامی دنیا را متحول کرد


بر اساس گزارش ها جام جم آنلاینامام خمینی واقعاً بنده خدا بود. نیت پاک، استوار در بصیرت، محقق دین جدش و ثابت قدم در ایجاد نقاط عطف تاریخ جهان جدید. او انقلاب انسانی-اسلامی را پایه گذاری کرد که اصول آن بر اساس تعالیم پیامبر گرامی اسلام است.

او امام روح الله موسوی خمینی است. او درختی تنومند در زمینی که مدت هاست محروم بود کاشت، سرزمینی پر از خیانت و ثروتش را به شیطان داد. انقلاب او انقلابی طلایی مبتنی بر فهم و معارف الهی و قرآنی بود که دریچه ای متفاوت از همه انقلاب های روی زمین برای رفع ظلم گشود. اینها توصیفات جهانی انقلاب اسلامی ایران است که معمار بزرگ آن حضرت امام خمینی (ره) است.

قبل از ورود امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی به ایران در 10 بهمن 1357، جهان انقلاب را تنها حادثه ای می دید که در نهایت ایشان را مجبور می کرد تا چند روز دیگر قدرت را به آمریکایی ها بسپارد. اما بازگشت امام به میهن اسلام همه محاسبات آنها را پیچیده کرد. این انقلاب با خونریزی به پیروزی رسید که هرگز به آن خیانت نکرد و در آغوش جلاد آمریکایی و غرب جعلی قرار نگرفت. امام انقلاب بر اساس اصول عاشورای حسینی بود. او با تدبر در آموزه های متعالی قرآن کریم، نهضت سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و تربیتی خود را پایه گذاری کرد.

به همین دلایل، آمریکا دچار سیل شدیدی از این انقلاب شد که مبتنی بر اصول انسانیت، عزت و حاکمیت ملی بود و با خون شهدای خود توانست در عرصه های مختلف ملی، منطقه ای و بین المللی نفوذ کند.

امام خمینی (ره) در جریان پیروزی انقلاب اسلامی الگوی منحصر به فردی از انقلاب متعالی و مترقی را ارائه کردند که در آن همه فرصت ها در خدمت ملت و مستضعفان است و فرصت ها و ثروت های کشور در اختیار غرب قرار نمی گیرد. امتیازات خالی دریافت کنید

انقلاب اسلامی با برافراشتن پرچم عدالت برای پایان دادن به ستم مظلومان به میدان آمد و با وجود همه موانع و دشمنان متعدد، موفق شد به اهداف خود دست یابد.

بازگشت امام خمینی(ره) جان از دست رفته را به سرزمین ایران بازگرداند و جان تازه ای در پیکره انقلاب های خاموش دمید، این انقلاب توانست بینش مبتنی بر نفوذ را به مردم بدهد و حقیقت را برای آنها به ارمغان بیاورد.

از زمان بازگشت امام خمینی (ره) تا رحلت ایشان در 12 خرداد 1368، اتفاقات درخشانی در ایران رخ داد و دوران جدیدی را در تاریخ جهان آغاز کرد، جهانی که دیگر محدود به غل و زنجیر مرگبار آمریکای استکبار نیست.

پس از رحلت امام خمینی، انقلاب اسلامی دوران جدیدی از رشد و توسعه را آغاز کرد. همه انقلاب های جهان با مرگ رهبر و الهام خود می میرند، به استثنای انقلاب اسلامی ایران که پس از رحلت بنیانگذارش امام خمینی (ره) همچنان رو به رشد است، درخشش، قدرت و نفوذ آن همچنان رو به افزایش است. کشورهای منطقه ای و نظامی. .

امام خمینی از لحاظ جسمی در بین ما نیست اما روح و یادش هر لحظه با ماست. ما همچنان در مسیر اهداف والایی هستیم که او تعیین کرده است، اما دشمن پنهان می شود تا با کوچکترین اشتباهی ما را از راهی که می رویم منحرف کند، اما واقعیت این است که بین فریبکاران و سالکان صادق، تفاوت است. الهي و شيطان و امام خميني تجسم شيطان را در مقابل غرب به ويژه آمريكا به نمايش گذاشت. ما معتقدیم انقلابی که حضرت امام خمینی(ره) پایه گذاری کردند، انقلابی مبتنی بر وحی و تعالیم الهی بود که مقدمه ای برای حکومت امام مهدی (عج) خواهد بود.

منبع: مهر