امشب فصل چهارم سریال «از سرنوشت» از پشت صحنه پخش می شود.


پنجشنبه 19 خرداد ساعت 21:30 از شبکه دو سیما – پشت صحنه و گفتگو با عوامل سریال «از سرنوشت 4».

به گزارش صبا با اشاره به روابط عمومی پروژه از پایان فصل چهارم سریال “از سرنوشت”امشب 19 خرداد در پشت صحنه این سریال از در شبکه سیما پخش.
گفتگو با بازیگران، تهیه کنندگان و اجراهای پشت صحنه – این بخشی از سریال است که امشب پخش می شود.

«از سرنوشت 4» به تهیه کنندگی اکبر تحویلیان و کارگردانی محمدرضا هرادمندان، ملودرامی عاشقانه است که در فصل چهارم به توسعه دانش و تلاش نخبگان کشور برای خودکفایی علمی می پردازد. این سریال با استقبال بسیار خوبی از سوی بینندگان روبرو شد و آمار آن در Telebion به بیش از 24.5 میلیون رسید و آن را به یکی از پرمخاطب ترین سریال ها تبدیل کرد.

دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطمه بهارمست، مونا کرمی و مهدیس توکلی در کنار مجید واشگانی، حسین پاکدل، لیلا بلوکات، رضا داودنژاد، ساناز سعیدی، سیدمهرداد ضیایی، نگین صدق ماهها سگماههو از بازیگران فصل چهارم این سریال هستند. سه بازیگر جدید مهران میری، فرهنگ زرگرباشی و متین تقری نیا در این فصل معرفی شدند.

از دیگر نویسندگان می توان به محمد محمود سلطانی، روح الله صدیگی و آرزو صدیگی، تدوین: شوکا زندباف، مدیر تولید: مختبی برهانی زاده، تصویربردار: خسرو دادگر مرام، عکاس: متین تحویلیان، طراح صحنه: آبتیرن هاردورد، طراح گریم: حاتره هاشی، آهنگساز : آرش بادپا، صداپیشه: محمود موسوی نژاد، روابط عمومی: مطهره کشاورز محمدیان، مشاور رسانه ای: پدرام آبدان، دستیار تهیه کننده و مدیر برنامه ریزی: نوید احمدزاده چاله.

انتهای پیام/