امیدوارم بتوانم سریال پوریای ولی را بسازم


بر اساس گزارش ها جام جم آنلاینوی افزود: کارهای ارزشمند دیگری نیز وجود دارد که مایلیم در اسرع وقت منابعی در اختیار او قرار دهیم و راهبرد تولید او را آماده کنیم تا بلافاصله بعد از این دو سریال کار روی آن را آغاز کنیم. سریال پوریای ولی اثر بسیار ارزشمندی است که آقای جعفری گیوزانی سال ها پیش برای فیلمنامه تهیه کرده و درباره پوریای ولی است. البته ما می خواهیم کارهای زیادی انجام دهیم و هدفمان این است که بسازیم تا بتوانیم هر هفته بخشی از یک سریال A ویژه را به نمایش بگذاریم. یعنی ما می توانیم هر سال یک سریال الف ویژه تولید کنیم.

رئیس رسانه ملی تاکید کرد: البته ممکن است این موضوع با بودجه و توان فعلی صداوسیما فراتر از آن باشد، اما سعی می کنیم از ابزارهای موثر تصمیم گیری مانند مجمع تشخیص مصلحت نظام استفاده کنیم. مجلس شورای اسلامی، دولت و همه نهادها برای تأمین بودجه تضمینی «علاوه بر بودجه ای که برای تولید کارهای روزمره و روتین رادیویی در اختیار دارد، سریال ویژه ای برای موضوع سال داشته باشید، زیرا پروژه های ویژه الف. خاص و متفاوت هستند و نمی توان آنها را به روش فعلی مدیریت کرد.”

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر تغییرات در سازمان صدا و سیما در دوران تحول، ادامه داد: آنچه که همه این تغییرات و تحولات باید به آن منجر شود محتواست. آنچه بیننده از ما می خواهد، محتوای عالی روی آنتن است. تمام تصمیماتی که می گیریم باید در نهایت به محتوای جذاب و جذابی منجر شود که می تواند آموزنده، فرهنگی و در عین حال جذاب باشد. هر کاری که در مجموعه سازمان انجام می شود باید به محتوای عالی در قالب های مختلف از جمله نمایش، مستند و برنامه های تلویزیونی منجر شود.»

منبع: روزنامه جام جم