انتخاب عاقلانه مکمل های کاهش وزن

وقتی آن آگهی‌های تبلیغاتی را با خانم دکتری در تلویزیون می‌بینم که می‌خواهم جدیدترین قرص‌های لاغری را مصرف کند، واقعاً پوستم خراب می‌شود. این «دکترهای بازی» معمولاً کت‌های سفید آزمایشگاهی می‌پوشند، مثل اینکه در راه انجام عمل جراحی هستند و فقط فکر می‌کنند که از برنامه‌های پرمشغله‌شان وقت می‌گیرند تا درباره این «آخرین پیشرفت پزشکی» به شما بگویند. گول نخورید… ایده این است که به نظر برسد که این زن (یا مرد، من هم آنها را دیده ام) دکتر واقعی به شما در مورد این آخرین داروی تجویزی برای حل مشکل وزن شما می گوید. آنها حتی اعصاب این را دارند که آن را در یک بطری به شما بفروشند که شبیه یکی از نسخه های شما از داروخانه است.

با شایع‌تر شدن چاقی و مشکلات مربوط به سلامتی مرتبط با آن در جمعیت عمومی، مردم ناامید شده‌اند تا یک «قرص جادویی» را امتحان کنند که به کاهش وزن کمک می‌کند. در نتیجه، اگر این کار را نکنید، آسیب های بالقوه زیادی می توانید به خودتان وارد کنید مکمل های کاهش وزن خود را هوشمندانه انتخاب کنید.

در حالی که بسیاری از کارشناسان سلامت و تناسب اندام به شما می گویند که هرگز از هیچ مکملی استفاده نکنید…همیشه… تحقیقات نشان داده است که برخی از آنها را می توان با موفقیت در شرایط مناسب مورد استفاده قرار داد.

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که آیا از سلامت نسبتا خوبی برخوردار هستید تا یکی از این مکمل های گیاهی کاهش وزن را امتحان کنید. تحت نظر دکتر هستی برای فشار خون بالا، دیابت، مشکلات قلبی، افسردگی یا هر مشکل جدی سلامتی دیگر؟ گرفتن هر مکمل های گیاهی می توانند بسیار خطرناک باشند. با پزشک خود مشورت کنید و قبل از استفاده از مکمل های کاهش وزن، سایر مشکلات سلامتی خود را کنترل کنید.

دوم، در مورد اینکه چه کسی محصولات را تولید می کند، تحقیق کنید. آیا پزشکان در این فرآیند دخالت دارند؟ اعتبار آنها چیست؟ اگر می بینید که یک پزشک (یا گروهی از پزشکان) در طراحی و تولید یک داروی گیاهی برای یک مشکل سلامتی نقش داشته است، باید بدانید که آنها شهرت حرفه ای در خط است اکثر پزشکان دهه ها را در دانشکده های پزشکی و در محیط های بالینی گذرانده اند.طبابت. هیچ کس که زمان و انرژی زیادی را روی حرفه پزشکی خود سرمایه گذاری کرده است، شهرت خود را قربانی چیزی نمی کند که کاملاً مطمئن نیست که کار می کند.

سوم، برچسب را بخوانید و تحقیق کنید، پژوهش،

پژوهش
مواد تشکیل دهنده دستورالعمل های FDA برای مکمل های گیاهی به مقادیر استاندارد نیاز ندارد. در برخی موارد، شما فقط به مقدار کمی از گیاه نیاز دارید تا نام آن را روی برچسب بگذارید، بنابراین به دنبال ادعای استاندارد شده روی بطری باشید. یعنی همان مقدار در هر بطری وجود دارد. این همچنین می تواند به شما سرنخی بدهد که آیا قیمت یک ترکیب گیاهی خاص مناسب است یا خیر. اگر واقعاً ارزان است … یا رایگان… معمولاً دلیلی وجود دارد که … به احتمال زیاد، به این دلیل است که مقدار بسیار کمی از ماده فعال در قرص وجود دارد.

همچنین به دنبال کلمه “کلات” و “محصول به اسید آمینه” باشید که به این معنی است که مواد معدنی بهتر و موثرتر از اشکال ساده تولید شده توسط سایر محصولات ویتامین معدنی توسط بدن شما جذب می شوند.

عاقلانه نیست که به فروشگاه مواد غذایی سالم سفر کنید و خالص ترین شکل از جدیدترین مکمل های گیاهی را تهیه کنید. بیشتر مکمل هایی که قدرت کاهش وزن را دارند، باید با گیاهان و مواد معدنی دیگر ترکیب شوند تا به بهترین نحو استفاده شوند. موثر برای کاهش وزن

در نهایت، باید متوجه شوید که چیزی به نام “قرص لاغری جادویی” وجود ندارد. شما باید یک رژیم غذایی سالم را دنبال کنید و به طور منظم ورزش کنید تا مکمل های کاهش وزن با کیفیت داشته باشید برای کار. سالم‌ترین مکمل‌های کاهش وزن با افزایش متابولیسم و ​​سرکوب اشتها، تلاش‌های کاهش وزن شما را افزایش می‌دهند، در حالی که شما آن سبزیجات سالم خوب را می‌خورید و هر روز 30 دقیقه پیاده‌روی می‌کنید. تعریف مکمل این است که “افزایش، گسترش یا بهبود چیزی با افزودن چیزی به آن” و این همان چیزی است که بهترین مکمل های کاهش وزن برای انجام آن انجام می شود. مکمل زندگی سالم.