اهمیت روی در ارتباط با ارگاسم

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که به سلامت باروری و جنسی خود اهمیت می دهید؟ آیا نگران میزان تولید مایع منی در بدنتان هستید؟

بدن ما برای تضمین سلامت باروری و جنسی به مواد معدنی خاصی نیاز دارد. روی یکی از آن مواد معدنی حیاتی مورد نیاز است. مشخص شده است که بین تولید مایع منی و روی ارتباط وجود دارد و مطالعات علمی نیز آن را تایید می کند.

ارتباط روی با سلامت باروری ما چگونه است؟

روی مهمترین ویتامینی است که به تولید هورمون جنسی مردانه تستوسترون کمک می کند. تستوسترون نقش کلیدی در رشد بافت های تناسلی مردانه مانند بیضه و پروستات دارد. همچنین برای تقویت میل جنسی در مردان شناخته شده است.

بنابراین، بسیار مهم است که مقدار خوبی روی در بدن خود داشته باشید.

بهترین منبع روی صدف است. جای تعجب نیست که قرن هاست که از آنها به عنوان داروی غرایز جنسی استفاده می شود. یکی دیگر از منابع عالی روی، گوشت حیوانی مانند گوشت بره، گوشت گاو و غیره است، در واقع روی حاصل از پروتئین حیوانی به راحتی توسط بدن شما جذب می شود.

افزایش تولید مایع منی دو فایده اصلی دارد:

1.) تعداد اسپرم را افزایش می دهد و باروری را افزایش می دهد.

2.) اسپرم بیشتر یعنی داشتن انزال بیشتر که باعث لذت بیشتر می شود. این عمدتا به این دلیل است که حجم بیشتری از مایع منی نیاز به انقباضات قوی تری دارد تا هنگام انزال آزاد شود. مسلم است که انقباضات قوی‌تر می‌تواند منجر به افزایش لذت و ارگاسم قدرتمندی برای شما شود.

مکمل های طبیعی

چنین مکمل‌هایی ترکیبی قوی از گیاهان ثابت‌شده و سایر مواد مغذی مانند ال-آرژنین هستند که می‌توانند بدن شما را در عرض چند ماه تا 5 برابر بیشتر منی تولید کند. فقط شدت ارگاسم هایی را که می توانید تجربه کنید تصور کنید.

نه تنها این، چنین مکمل هایی تقویت جنسی را برای مردان فراهم می کنند، زیرا به دلیل افزایش جریان خون در آلت تناسلی، نعوظ محکم را نیز تضمین می کنند.

برترین تقویت کننده های مایع منی از نظر بالینی تایید شده و توسط پزشکان نیز تایید شده است. مهمتر از آن هیچ عارضه ای ندارند.