اولین مقاله Ezine من برای سال 2018

سلام به همه! من سال هاست که می نویسم. من نوشتن را دوست دارم، این علاقه من است. متأسفانه مدت زیادی است که دور بودم زیرا باید روی یک کار تمام وقت تمرکز می کردم. اخیراً تصمیم گرفتم از شغلم استعفا بدهم زیرا می خواستم روی صنعت سلامتی که در اصل به آن تعلق دارم تمرکز کنم.

بنابراین، در حالی که من در آن هستم. فکر کردم که وقت خالی دارم تا به عشق اولم یعنی نوشتن برگردم. و اینجا هستم، خیلی هیجان زده و در عین حال خیلی خوشحال. هی! من هرگز تا این حد کج خلقی را احساس نکرده ام اما به روشی خوب. من همچنین باید واژگان و مقداری دستور زبان خود را صیقل دهم، زیرا مدت زیادی از آن دور بودم.

با این وجود، خوشحالم که تصمیم گرفتم همه چیز را دوباره شروع کنم. به هر حال من از روی یک سرگرمی این کار را انجام می دهم. چیزی که من به آن علاقه دارم.

من نمی توانم شادتر باشم. سلام 2018! می دانم که این آغاز سال نیست اما هنوز برای شروع خوب است.

حالا که داشتم می نوشتم و سعی می کردم با این مقاله روی “ذخیره” کلیک کنم، به من یادآوری کرد که باید حداقل 400 کلمه داشته باشم. وای! 400 کلمه و مدتی بود که این همه کلمه را در یک مقاله نوشتم. وای! واقعا مدتی گذشته بود بنابراین، کاری که من در حال حاضر انجام می‌دهم تایپ کردن هر چه بیشتر کلمات برای رسیدن به هدف است. این به نوعی خنده دار است زیرا تمام چیزی که واقعاً می خواستم این بود که این را منتشر کنم تا بتوانم محصول نهایی را خودم ببینم. اوه خوب، حالا من به چند صد مورد دیگر نیاز دارم.

باید به خودم یادآوری کنم که هر زمان که در این وب سایت نوشتن انجام می دهم، باید مطمئن شوم که حداقل نیاز برای تعداد کلماتی که باید در اینجا وجود داشته باشد را برآورده کنم. بنابراین، این مقاله اول یک یادآوری زیبا و خنده دار خواهد بود که باید مطمئن شوم که در آن مقاله کمی طولانی آماده کرده ام. و بله، من برخی از کلمات را در این فرآیند غلط املایی کردم، اما نکته خوب این است که رایانه شخصی من طوری طراحی شده است که حداقل خطاها را در موارد خطا انجام دهد.

وای! چهل کلمه دیگر و من برای این مقاله تمام شده است. نفس بکش، نفسش را بیرون بده و من بالاخره موفق خواهم شد. من بسیار هیجان زده هستم که این مقاله چگونه به نظر می رسد. انجام شده!