او به عنوان مدیر نمایندگی تلویزیون و رادیو در نیویورک منصوب شد


با حکم رئیس رسانه ملی به سمت مدیر دفتر نمایندگی صدا و سیما در نیویورک منصوب شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی صداوسیما، علی رجبی او مدیر دفتر پخش رادیویی در نیویورک شد.

در متن فرمان معاهده جبل خطاب به علی رجبی آمده است:

“به خدا قسم میخورم

برادر عزیز جناب آقای علی رجبی

نظر به ایثار و تجارب مفید جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «مدیر دفتر سازمان در نیویورک» منصوب می شوید. رصد وقایع سازمان ملل متحد و کشور ماموریت در حوزه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، مذهبی و فرهنگی، گردآوری و ارسال اخبار بر اساس اولویت ها و ارزش های خبری و استفاده بهینه از سخت افزار و نرم افزار موجود در ایجاد یکی از وظایف شماست. یک برنامه.

از زحمات مستمر جناب آقای کامران نجف زاده در مدت تصدی این سمت تشکر و قدردانی می نمایم. توفیق جنابعالی را در انجام وظایف محوله و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال خواستارم.

رجبی گزارشگر ارشد سازمان صداوسیما و دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی و ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری تلویزیونی است. او به زبان های اسپانیایی، عربی و انگلیسی صحبت می کند، دارای 22 سال تجربه به عنوان روزنامه نگار داخلی در حوزه های سیاسی و اقتصادی است. شامل بخش های خبری رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه، شورای اسلامی، وزارت امور خارجه، شورای نگهبان، مجمع تشخیص مصلحت نظام، سپاه پاسداران و وزارت نفت است.

رجبی همچنین در بیش از 20 کشور برای پوشش خبری حضور کوتاه مدت داشته است. در کارنامه او عناوینی چون گزارشگر و مدیر خبر یک ایستگاه رادیویی در افغانستان، گزارشگر و مدیر خبر یک ایستگاه رادیویی در عراق، گزارشگر و مدیر سازمان رادیو و تلویزیون در منطقه آمریکای لاتین (ونزوئلا) وجود دارد. .

انتهای پیام/