اکنون وزن کم کنید، از من بپرسید چگونه

آیا به یاد دارید سال ها پیش آن کمپین “حالا وزن کم کن، از من بپرس چگونه” وجود داشت؟ فکر کنم Nutrisystem یا همچین چیزی بود. تن ها پیپ با ماشین هایی که آن شعار را در کنارش داشتند دور می زدند. این واقعا اولین ضربه در MLM برای کاهش وزن بود.

این شعار جذاب احتمالاً افراد زیادی را وارد سیستم کرد، اما شرط می‌بندم تصادفات در حالی رخ داده است که آنها سعی می‌کردند شماره را یادداشت کنند و همزمان رانندگی کنند! (این زمان قبل از تلفن های همراه بود)

زمانه، خوشبختانه، تغییر کرده است. کاهش وزن از طریق یک شرکت معتبر با اینترنت راحت تر از همیشه است. همینطور با یک شرکت نامعتبر ثبت نام کنید.

من نمی توانم به اندازه کافی تاکید کنم که چقدر مهم است درباره شرکتی که قصد استفاده از آن را برای دستیابی به اهداف کاهش وزن خود دارید تحقیق کنید.

اکنون یک میلیارد از آنها وجود دارد. صنعت کاهش وزن در چند سال گذشته دستخوش تغییراتی شده است و اکنون به طور گسترده به عنوان صنعت “سلامت و تندرستی” شناخته می شود.

تنها چیزی که کمی سخت است این است که رژیم های غذایی زیادی وجود دارد. رژیم غذایی سوپ و رژیم غذایی گریپ فروت وجود دارد. رژیم های میوه ای و رژیم های کم کربوهیدرات وجود دارد. تقریباً هر ترکیبی از موارد فوق نیز وجود دارد.

بنابراین چگونه رژیمی را پیدا می کنید که موثر باشد؟ چگونه چیزی پیدا می کنید که به شما امکان می دهد در سبک زندگی راحت خود باقی بمانید و در عین حال وزن کم کنید؟

سختی در آنجا نهفته است.

اگر شما هم مثل من هستید، چندین بار به دست آورده اید و از دست داده اید. چه رژیم‌های Weight Watchers، Nutrisystem، دکتر Bernstein یا هر یک از بی‌شمار رژیم‌های غذایی موجود در بازار، احتمالاً تعداد کمی از آنها را با موفقیت کمی امتحان کرده‌اید. احتمالاً، اگر شما هم مثل من هستید، حتی برای مدت طولانی وزن خود را کاهش داده اید (من این کار را به مدت 7 سال انجام دادم)

من واقعاً خودم را فردی رژیمی نمی دانم. من عادت های غذایی زیاده روی نمی کنم. من آجرهای بی پایان کره یا روسری در کولاک های Dairy Queen نمی خورم. آخرین باری که فست فود خوردم یادم نمی آید. اما حتی با داشتن عادات غذایی نسبتاً خوب، باز هم می توان چند پوند اضافه وزن داشت. مخصوصاً اگر یک نوع رویداد تغییر دهنده زندگی داشته باشید.

مثلاً بگوییم…طلاق! 🙂

من 30 پوند بسته بندی کردم. شاید من زیاد شراب خوردم یا شاید هم زیاد بادام خوردم، اما این واقعیت باقی ماند که وزنم اضافه شد و تا زمانی که متوجه شدم هیچ یک از لباس های زیبای من مناسب نبود!

دنبال رژیم کم و زیاد گشتم. من با هربالایف تماس گرفتم، در مورد Weight Watchers تحقیق کردم. من این کار را انجام دادم. در نهایت چیزی که باعث شد من در یک برنامه شرکت کنم، توصیه های افراد دیگری بود که در همان قایق بودند.

من یک محصول به نام Visalus پیدا کردم و در مورد شرکت تحقیق کردم. در اینجا چند چیز در مورد Visalus یاد گرفتم.

1. رتبه‌بندی با Better Business Bureau (BBB هیچ علاقه‌ای به تبلیغ هیچ شرکتی ندارد. به سادگی اطلاعات را جمع‌آوری می‌کند، ادعاهای نادرست را بررسی می‌کند و گزارش‌ها را بررسی می‌کند. سپس بسته به عملکرد شرکت، درجه حرفی را تعیین می‌کند) نیازی به بگویید یک “الف” بسیار خوب است.

2. FDA (مدیر غذا و دارو در ایالات متحده) لیستی از مکمل هایی دارد که باعث ایجاد مشکلات سلامتی می شوند. Visalus حاوی هیچ یک از آن مکمل ها نیست. من فکر کردم که خیلی باحال بود.

3. این شرکت توسط یک شرکت عظیم چند میلیون دلاری به نام Blyth حمایت می شود. آنها برای مدت طولانی در اطراف بوده اند و سابقه خدمات مشتری بی عیب و نقصی دارند.

4. من با صداقت زندگی می کنم، به شرکتی نیاز داشتم که این کار را انجام دهد. رهبران Visalus آنچه را که ادعا می کنند ارائه می دهند. نه تنها محصول آنها کار می کند. من وزن کم کردم و احساس شگفت انگیزی دارم. هزاران تن انرژی، هزاران تمرکز و غیره. مدل کسب و کار شرکت نیز باورنکردنی بوده است.

5. Visalus راهی به من داده است تا به دیگران کمک کنم وزن کم کنند و درآمدم را افزایش دهم (و واقعاً آینده مالی فرزندانم را بهبود بخشم. من یک مادر مجرد هستم، بنابراین کار کردن در خانه و ساختن سکه خوب یک نجات دهنده واقعی برای زندگی بوده است. من!)

می‌توانید شرکت، محصولات، جوایز جالب (کاهش وزن و بردن یک سفر دریایی! خیلی عالی!) و فرصت را در لینک زیر بررسی کنید. امیدوارم انجام بدی من اینجا خواهم بود تا به هر سوالی برای شما پاسخ دهم. (بله، یک شخص زنده واقعی در آن طرف تلفن …. برو شکل؛)

آن را بررسی کنید!