ایده های کسب و کار کوچک با سرمایه گذاری کم

1. Mobile Shop Business- Mobile Shop: امروزه همه از تلفن های همراه استفاده می کنند و فرصت های بیشتری برای رشد در آینده وجود دارد. راه رشد بازار موبایل، با توجه به قیمت افتتاح فروشگاه موبایل، یک تجارت بسیار سودآور خواهد بود. برای این کار به سرمایه زیادی نیاز نخواهید داشت. با یک مغازه کوچک شروع کنید و به محض افزایش درآمد، مغازه را افزایش دهید.

2. فروشگاه خواربار فروشی تجارت – فروشگاه مواد غذایی: فروشگاه مواد غذایی همیشه به عنوان یک ایده تجاری خوب به حساب می آید. بزرگترین چیز این است که لازم نیست استعداد خاصی برای آن داشته باشید. در مناطقی که فروشگاه های مواد غذایی کم هستند، می توانید به راحتی سود را باز کنید. اگر راحتی تحویل درب منزل را نیز در این فروشگاه اضافه کنید، سریعتر رشد می کند.

3. کسب و کار وبلاگ نویسی – وبلاگ نویسی: وبلاگ نویسی نیز یک تجارت کم سرمایه است. اگر خوب می نویسید و دانش کامپیوتر و اینترنت دارید، این رشته نیز پتانسیل فوق العاده ای برای شما دارد. امکانات بی حد و حصری برای آینده در این تجارت وجود دارد. شروع کند خواهد بود، که در هر کسب و کاری وجود دارد، اما در چند روز می تواند میلیون ها روپیه درآمد کسب کند. بهترین چیز این است که دانشجویان و کارمندان پاره وقت نیز می توانند این تجارت را انجام دهند.

4. مدیریت رویداد کسب و کار – مدیریت رویداد: مدیریت رویداد نیز بالاترین تجارت در حال حاضر است. هند کشور فستیوال ها و جشنواره ها است و مردم در اینجا مراسم عروسی، تولد و دیگر مناسبت های کوچک را ترتیب می دهند. اکثر افراد به دلیل مشغله کاری قادر به انجام تمام کارهای رویداد نیستند، بنابراین به یک مدیر رویداد مانند شما نیاز دارند که بتواند تمام وظایف و کارهای دیگر کارگران را مدیریت کند. این یکی از سریعترین کسب و کارهای در حال رشد است.

5. کسب و کار سالن زیبایی – سالن زیبایی: این تجارت بهترین و آسان ترین تجارت برای زنان است. شما می توانید با گذراندن دوره 2 یا 3 ماهه آرایشگر، یک سالن زیبایی باز کنید. با توجه به روشی که امروزه استفاده از آرایش در حال افزایش است، آینده این تجارت طلایی است.

6. General Store Business – General Store: باز کردن یک فروشگاه عمومی از اقلام روزمره در حال استفاده نیز می تواند یک تجارت عالی و سودآور باشد. در آن می توانید صابون ها و شامپوها، محصولات زیبایی، ثابت و غیره را قرار دهید. زنان نیز می توانند این تجارت را با مردان انجام دهند. همچنین پتانسیل زیادی برای آینده وجود دارد.

7. کسب و کار املاک و مستغلات – نماینده املاک: امروزه همه می خواهند خانه خود را بخرند یا زمینی را بگیرند و می خواهند خانه خود را روی آن بسازند. با افتتاح آژانس املاک و مستغلات می توانید به او کمک کنید. من بسیاری از مشاوران املاک را می شناسم که به مردم کمک می کنند تا خانه یا زمین را مطابق میل خود انتخاب کنند و در ازای آن 1 تا 2 درصد از هزینه ملک پورسانت دریافت می کنند. این یکی از سودآورترین مشاغل در آینده پرسپکتز است.

8. باشگاه سلامت / باشگاه ورزشی – باشگاه سلامت / باشگاه: در حال حاضر همه افراد، چه پیر و چه جوان، خانم یا آقا، همه می خواهند سلامتی خود را خوب باشد. برای آن به باشگاه ها یا باشگاه های ورزشی می روند و در آنجا کار می کنند. همچنین می توانید با افتتاح یک باشگاه سلامت یا باشگاه در یک منطقه خوب درآمد خوبی کسب کنید. در آینده، زمانی که باشگاه سلامتی شما شروع به دریافت درآمد خوبی کرد، می توانید شعبه دوم آن را در منطقه دیگری افتتاح کنید.

9. تجارت کامپیوتر / تعمیر لپ تاپ – تعمیر کامپیوتر / لپ تاپ: اگر به تعمیر کامپیوتر می‌آیید، می‌تواند بهترین تجارت برای شما باشد. اما حتی اگر هم نیاید، امروزه بسیاری از موسسات دولتی و خصوصی و دوره های تعمیر لپ تاپ برگزار می شود. این دوره معمولا سه ماهه است. با انجام این دوره به راحتی می توانید یک تعمیرگاه کامپیوتر باز کنید. با توجه به استفاده روزافزون از رایانه، این کسب و کار را می توان برای آینده سودمند دانست.

10. مربی / مدرس – مربی / مدرس: شما همچنین می توانید با تبدیل شدن به یک مربی یا معلم خصوصی درآمد خوبی کسب کنید. برای این کار به پول زیادی نیاز است. اگر در این زمینه خوب هستید یا در این مورد جرات شما قوی است، پس شروع به آموزش آنها به دانش آموزان یا افراد دیگر کنید. اگر بعد از مدتی تعداد یادگیرندگان افزایش یافت، می توانید چند معلم یا مربی دیگر اضافه کنید. به این ترتیب می توانید این تجارت را به سطح بسیار بالایی برسانید.

11. فریلنسر حرفه ای – فریلنسر حرفه ای: شاید شما فریلنسینگ را یک کسب و کار ندانید، اما آیا می دانید که بسیاری از افراد با افتتاح آژانس های فریلنسینگ و به عنوان فریلنسر درآمد زیادی کسب می کنند. اگر شما طراحی وب، توسعه نرم افزار، نوشتن، ویرایش عکس، نوشتن، ترجمه و غیره یا هر استعداد دیگری دارید، می توانید به راحتی با تبدیل شدن به یک فریلنسر حرفه ای درآمد کسب کنید. امروزه پلتفرم های فریلنسر زیادی وجود دارد که کار را در اختیار فریلنسرها قرار می دهد. بزرگترین مزیت فریلنسری این است که زمان و هزینه کار خود را تعیین می کنید. پتانسیل قابل توجهی برای رشد این تجارت در دنیای آنلاین رو به رشد وجود دارد.

12. دکوراتور داخلی – دکوراتور داخلی: هرکسی دوست دارد خانه اش زیبا به نظر برسد، زیرا تأثیر خوبی که بر مردم دارد. مردم اغلب دکوراتورهای داخلی را برای این کار استخدام می کنند. شما همچنین می توانید با راه اندازی کسب و کار طراحی داخلی به این افراد کمک کنید. در ازای آن، شما نیز پول خوبی دریافت می کنید. همچنین امکانات نامحدودی برای آینده وجود دارد. به غیر از خانه می توانید دکوراسیون داخلی ادارات و مغازه ها را نیز تزئین کنید.

13. کسب و کار نانوایی – نانوایی: نانوایی نیز یک تجارت بسیار خوب و طولانی مدت است. برای شروع نیاز به سرمایه گذاری زیادی ندارد. می توانید به راحتی آن را راه اندازی کنید و نان، نان تست، بیسکویت و غیره درست کنید و به بازار اطراف تحویل دهید. همچنین می توانید محصولات خود را درب منزل تحویل بگیرید. اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار نانوایی و گزارش پروژه را می توانید در این لینک بیابید – نحوه شروع کسب و کار نانوایی – گزارش پروژه

14. غذاخوری خانگی – غذاخوری خانگی: با افزایش جمعیت، کار نیز در حال افزایش است و به همین نسبت، ادارات نیز در حال افزایش هستند. کارکنان دفتر نمی توانند زمانی را برای صرف ناهار به خانه یا هتل خود بیابند. می توانید یک غذاخوری خانگی باز کنید و برای آنها غذا به دفتر آنها بیاورید. این کار را فقط از خانه می توانید انجام دهید و درآمد آن نیز بسیار بالاست.

15. فروشگاه الکترونیک – فروشگاه الکترونیک: شما همچنین می توانید با سرمایه گذاری کمی بیشتر یک فروشگاه الکترونیک باز کنید. امروزه تقاضا برای تلویزیون، یخچال، لوازم آشپزخانه بسیار افزایش یافته است و هر کسی می تواند به راحتی با افتتاح یک فروشگاه الکترونیک درآمد خوبی کسب کند.