این دلیلی است که شما باید یک گربه را بپذیرید

زمانی که مردم تصمیم به داشتن یک گربه خانگی می گیرند، با مشکل پذیرش یا خرید یک گربه مواجه می شوند. آنها همیشه می توانند یک بچه گربه را از یک پرورش دهنده معروف گربه بخرند که اگر به دنبال یک گربه اصیل باشند بهترین گزینه است. با این حال، دلایل مختلفی وجود دارد که چرا یک بچه گربه یا گربه از یک پناهگاه یا برنامه نجات می تواند انتخاب بهتری برای آنها باشد. شش دلیل وجود دارد که چرا بهتر است گربه را به فرزندی قبول کنید.

این می تواند برای سلامت انسان مفید باشد.

گربه ها صرف نظر از اینکه از کجا آمده اند، می توانند فواید سلامتی بسیاری را برای خانواده انسانی خود ارائه دهند.

آنها می توانند به افرادی که افسرده و تنها هستند آرامش داده و خطر سکته مغزی و حملات قلبی را کاهش دهند. ثابت شده است که نوازش گربه ای که خرخر می کند فشار خون را کاهش می دهد. علاوه بر این، هنگامی که کودکان با یک گربه خانگی بزرگ می شوند، شانس کمتری برای ابتلا به آلرژی و مشکلات تنفسی برای آنها وجود دارد.

به طور کلی، گربه‌ها می‌توانند تنهایی را کاهش دهند و مشکلات سلامتی را از بین ببرند و در عین حال ساختار و ساختاری برای زندگی همنشینان انسانی خود بسازند.

انسان ها جان یک گربه را نجات می دهند.

گربه هایی که نجات یافته اند یا در پناهگاه ها زندگی می کنند به دلایلی آنجا هستند. آنها یا توسط صاحبانشان مورد آزار و اذیت قرار گرفتند یا در جاده پیدا شدند، بنابراین به مکان جدیدی برای زندگی نیاز دارند. وقتی افراد گربه ای را به فرزندی قبول می کنند، وقتی که پناهگاه به دلیل ازدحام بیش از حد جمعیت دیگر نمی تواند آنها را در خود جای دهد، از اتانازی شدن گربه جلوگیری می کند.

مردم می توانند یک حیوان خانگی کامل را در آنها پیدا کنند.

یکی از دلایل خوب برای پذیرش گربه این است که افراد می توانند از میان طیف وسیعی از گربه ها هنگام پذیرش یکی از برنامه های نجات یا پناهگاه، یکی را انتخاب کنند. آنها انتخاب زیادی از نژادها، سن ها، اندازه ها، رنگ ها و انواع کت دارند، بنابراین مطمئناً یکی وجود خواهد داشت که برای خانه و خانواده آنها بهترین باشد. علاوه بر این، کارمندان پناهگاه ها و گروه های نجات می توانند اطلاعاتی در مورد شخصیت و عادات یک گربه ارائه دهند.

مردم می توانند در هزینه ها صرفه جویی کنند.

اکثر گربه هایی که از یک برنامه پناهگاه/نجات می آیند در مورد واکسیناسیون، معاینه، عقیم سازی و سمپاشی به روز هستند. مردم می توانند در چنین هزینه هایی صرفه جویی کنند و فقط باید هزینه فرزندخواندگی، غذا و سایر لوازم ضروری زندگی را بپردازند.

در مورد نظافت نیازی به نگرانی نیست.

گربه‌ها برای اصلاح خود شناخته می‌شوند، بنابراین مردم نیازی به صرف هزینه یا تلاش زیادی در این زمینه ندارند. مطمئناً گربه‌هایی که موهای بلند دارند به طور منظم به مراقبت از کت نیاز دارند، اما در مورد بچه گربه‌های با روکش کوتاه مشکلی ایجاد نخواهد شد.

افراد عضو خانواده جدیدی خواهند داشت که هزینه نگهداری آن کم است.

گربه ها به اندازه سگ ها کارگر نیستند. برخی از صاحبان گربه هستند که دوست دارند گربه های خود را برای پیاده روی بیرون ببرند، اما بیشتر گربه ها دوست دارند روزانه 16 تا 20 ساعت بخوابند و اگر تمام روز را در خانه بمانند اهمیتی نمی دهند. در صورتی که افراد چند روزی را ترک کنند، این مشکلی برای گربه حیوان خانگی آنها نخواهد بود زیرا گربه ها خودکفا هستند و می توانند تا زمانی که غذا و آب شیرین زیادی دارند تنها بمانند بنابراین نیازی نیست. برای یک پرستار حیوان خانگی

پیدا کردن گربه مناسب برای خانه ممکن است زمان بر باشد، اما مردم می توانند مطمئن باشند که گربه ای که انتخاب می کنند منبع شادی و راحتی برای آنها خواهد بود. وقتی یک گربه خوشحال است، خانه نیز خوشحال خواهد شد. گربه ای که برنامه پناهگاه/نجات را ترک می کند، از زندگی با یک خانواده دوست داشتنی راضی خواهد بود.