این روزها 10 هزار نفر تماشاگر تماشاخانه ایرانشهر شده اند


نمایش های «مخاطب»، ​​«شام آخر» و «شکوفه های ساکورا» از اجراهای خردادماه تماشاخانه ایرانشهر هفته آخر خود را آغاز کردند و این مجموعه در سه هفته اخیر بیش از 10 هزار بیننده جمع کرده است.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی و روابط بین الملل تماشاخانه ایرانشهر، سه نمایش “حضار” کارگردان: جابر رمضانی “شام آخر” به کارگردانی مسعود دلها و “شکوفه گیلاس” آنها به کارگردانی محمد مساوات آخرین هفته اجرای خود را سپری می کنند که در سه هفته اخیر بیش از 10 هزار تماشاگر را جمع کرده است.

این استقبال تمام فرصت های پیش فروش نمایش «شکوفه های ساکورا» را تکمیل کرده است و نمایش های «مخاطب» و «شام آخر» تماشاگران را در این شب به بهترین شکل ممکن می برد.

«مخاطب» جابر رمضانی کارگردان با نگار جواگریان، لیلی رشیدی، علی باقری و جابر رمضانی هر روز ساعت 18:30. تالار استاد سمندریان روی صحنه می روند.

همچنین نمایش «شام آخر» به کارگردانی مسعود دلخ با بازی کاظم بلوچی، رحیم نوروزا، شاهین نجف زاده، رادنوش و مقدم، محمدمهدی و سامی منش، امیرحسین، ض رژان میلاد قنبری، میثم ک نیکخواه، مجید سیفی، فرهاد ج حاجیلو، سعید ض فضلی، میترا بری اکبری، مجید قنبری، محسن وده استوده، حسام لاوری ماهوری ساعت 19:30 در سالن ناظرزاده کرمانی پذیرای تماشاگران خواهند بود.

این دوره از اجراهای تماشاخانه ایرانشهر طبق برنامه این مجموعه تا پایان خردادماه برگزار می شود و علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت به صفحه ویژه تماشاخانه ایرانشهر در تیوال www.tiwall.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/