این سیستم سه مرحله ای اثبات شده برای ثروتمند شدن، شادی و سلامت را کشف کنید

یک عضو فوق العاده قدرتمند سه پوندی وجود دارد که در درون هر انسانی در این سیاره وجود دارد. مغز ما حاوی صد میلیارد سلول است و قادر است تا صد میلیون بیت اطلاعات را در ساعت پردازش کند! این مغز ماست که از طریق سیستم های عصبی خودمختار، تعادل شیمیایی کاملاً متعادلی را در درون هر یک از میلیاردها سلول و نورون ما ایجاد می کند. اگر می‌دانستید چگونه از قدرت مغز خود استفاده کنید، خیلی سریع از فقر به ثروت، از بیماری به سلامتی، شادی به شادی، تنهایی به محبوبیت و از ابتدا تا انتها در ارتباط با اهداف خود می‌رفتید.

دلیل اصلی اینکه بسیاری از افراد در دستیابی به پتانسیل کامل انسانی خود ناکام هستند این است که هنوز نفهمیده اند چگونه از انرژی و قدرت باورنکردنی که در اعماق آنها نهفته است استفاده کنند. بسیاری از مردم ساعت‌ها، ماه‌ها و حتی سال‌های بی‌شماری را با عملکرد بسیار پایین‌تر از توانایی‌های خود تلف می‌کنند.

مرحله شماره 1 – یاد بگیرید که به غریزه اولیه خود اعتماد کنید و خودتان را حدس نزنید

مردان و زنان برتر یاد گرفته اند که در سطح بسیار عمیقی به خود اعتماد کنند. همچنین باید فوراً شروع به تمرکز بر روی ارتباط با آنچه احساس می کند درست و با آنچه احساس می کند اشتباه است، کنید. به عنوان مثال، همانطور که عضلات شما با استفاده رشد می کنند و رشد می کنند، توانایی شما برای استفاده از شهود نیز افزایش می یابد. شما باید همیشه به ندای درون خود گوش دهید و به غرایز خود اعتماد کنید. وقتی با چیزی مواجه می‌شوید که به نظر می‌رسد یک فرصت زندگی است، وقتی آهن داغ است ضربه بزنید.

مرحله شماره 2 – از برنامه ای استفاده کنید که سابقه ثابتی دارد

استفاده از سیستمی که قادر به ایجاد سود آنلاین باشد، کلید موفقیت آنلاین است.

بدون سیستم، شما مانند فردی هستید که سعی می کند یک مدل را بدون دستورالعمل مونتاژ کند. این برای همه کسانی که در پزشکی، حقوق، مهندسی و تجارت، در میان حرفه‌های دیگر هستند، صدق می‌کند. در روابط انسانی، شادی، سلامتی، ثروت و آرامش روانی به همان اندازه صادق است.

مرحله 3 – با شرکتی که شفاف و در حال حاضر موفق است، همکاری کنید

تقریباً هر چیزی که بخواهید باشید، انجام دهید و داشته باشید، اولاً به یادگیری و دوم، کار سخت مرتبط است. چیزی به نام چیزی بیهوده وجود ندارد. شما باید ساعت های بی شماری را صرف توسعه سیستمی کنید که برای شما کار کند. علاوه بر این، شما باید ساعت های بی شماری را صرف کنید و سیستم خود را کار کنید. اگر نمی توانید سیستم خود را ایجاد کنید، مطمئن شوید که به سیستمی ملحق شده اید که به شما امکان موفقیت می دهد. اگر وقت یا انرژی ندارید به سادگی اجازه دهید پولتان برای شما کار کند.

اگر می‌خواهید به چیزی غیرعادی دست یابید، باید قیمت آن را به طور کامل، پیشاپیش، هر بار بپردازید. نمی توان به اجاق چوبی ضرب المثل گفت: «به من گرما بده، بعداً هیزم می گذارم». ابتدا هیزم ها را داخل آن بگذارید، آتش را روشن کنید و فقط بعد از آن درخواست گرما کنید.