بازگشت بیشتر از راکی

اشتیاق پل اسکولز به منچستریونایتد با کسب 10 عنوان لیگ برتر، سه جام حذفی، دو جام لیگ، دو عنوان لیگ قهرمانان اروپا و پنج عنوان FA Community Shields، بی چون و چرا است. او فصل گذشته بازگشتی پیروزمندانه به تیم داشت، اما آیا تصمیم او برای بازگرداندن کفش‌هایش تصمیم درستی خواهد بود؟ بیایید به سایر ورزشکارانی که با ثروت های متضاد بازگشته اند نگاه کنیم…

مایکل جردن

مایکل جردن در سال 1993 از بسکتبال خداحافظی کرد. در حالی که او پس از رهبری شیکاگو بولز به سه عنوان قهرمانی به بی میلی و جاه طلبی اشاره کرد، گفته شد که این تصمیم بر اساس قتل اخیر پدرش بوده است. جردن در سال 1995 به بسکتبال بازگشت و شیکاگو بولز را به سه عنوان قهرمانی دیگر رساند. او در سال 2009 وارد تالار مشاهیر NBA شد و وب سایتش او را “… بهترین بازیکن بسکتبال تمام دوران” اعلام کرد.

لنس آرمسترانگ

اسطوره دوچرخه سواری، لنس آرمسترانگ، در سال 1996 در سن 25 سالگی به سرطان بیضه مبتلا شد و شانس زنده ماندن آن کمتر از 40 درصد بود. با این حال، دو سال بعد او به ورزش بازگشت و به کسب هفت عنوان تور دو فرانس ادامه داد و رقابتی را با یان اولریچ ایجاد کرد که به عنوان یکی از بزرگترین درگیری ها در تاریخ ورزش تلقی می شود.

کیم کلاسترز

کیم کلایسترز در 24 سالگی در سال 2007 از تنیس حرفه ای بازنشسته شد و در سه گرند اسلم قهرمان شد و در چهار مسابقه دیگر نایب قهرمان شد. او اظهار داشت که سلامتی و زندگی خصوصی خانوادگی برای او مهمتر است زیرا دائماً در معرض جراحات بود. پس از اینکه در سال 2008 مادر شد، در سال بعد به ورزش بازگشت و در سال های 2009 و 2010 قهرمانی در US Open و در سال 2011 قهرمانی اوپن استرالیا را به دست آورد. او اکنون مجموعاً دارای 41 عنوان یک نفره WTA و 11 عنوان دونفره WTA است. تنها مادری که پس از ایوان گولاگونگ در سال 1980 موفق به کسب یک عنوان بزرگ شده است.

مایکل شوماخر

افراد کمی مانند مایکل شوماخر بر ورزش خود مسلط شده اند. شوماخر نه تنها هفت بار بی‌سابقه قهرمان جهان شد، بلکه رکوردهای بسیاری از رانندگان از جمله بیشترین پیروزی در مسابقه، سریع‌ترین دور، پوزیشن‌های قطبی، امتیاز کسب‌شده و بیشترین مسابقات قهرمانی در یک فصل را در اختیار دارد (13). او تنها راننده ای در تاریخ فرمول یک شد که در هر مسابقه یک فصل در بین سه نفر برتر قرار گرفت و سپس رکورد بیشترین سکوهای متوالی را شکست. او پس از بازنشستگی در سال 2007، دو سال بعد با تیم ساوبر مرسدس به بازگشت بازگشت، اما موفقیت قبلی او را از دست داد. فصل گذشته او نتوانست جایگاهی برای سکو کسب کند و با 316 امتیاز کمتر از برنده نهایی، سباستین فتل، به پایان رسید.

مایک تایسون

مایک تایسون با تبدیل شدن به جوان ترین بوکسوری که عناوین سنگین وزن WBC، WBA و IBF را فتح کرد، وارد بوکس شد. دوران ورزشی او در سال 1992 متوقف شد، زمانی که پس از یک محاکمه بسیار برجسته، سه سال را به اتهام تجاوز جنسی در زندان گذراند. تایسون چندین بار بازگشت کرد اما تاج های سنگین وزن خود را به ایواندر هالیفیلد و لنوکس لوئیس از دست داد. با وجود کسب بیش از 300 میلیون پوند در طول دوران حرفه ای بوکس، او در سال 2003 ورشکست شد.

پس آیا تصمیم پل اسکولز تصمیم درستی بود؟ به عنوان یک آژانس روابط عمومی فوتبال، ما دوست داریم نظرات شما را بشنویم – برای ما توییت کنید @ENSLtdsportPR