بازیگری که بدون دستمزد نقش خواهر ترامپ را بازی می کرد!


جسیکا چستین بازیگر برنده اسکار در فیلم The Time of Armageddon نقش خواهر ترامپ را بازی می کند.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از ورایتی، جسیکا چستین بازیگر برنده اسکار برای نقشش ماریان ترامپ خواهر دونالد ترامپ در فیلم «زمان آرماگدون» به کارگردانی جیمز گری از دریافت هیچ گونه پرداختی خودداری کرد.

این بازیگر مشهور سینما در مصاحبه ای که اخیراً انجام داده است گفته است که حاضر است نقش کوچکی در «تایم آرماگدون» به صورت رایگان بازی کند اما به شرطی که نامش به صورت رسمی در عنوان فیلم اعلام نشود.

«زمان آرماگدونتمرکز بر کودکی کارگردان جیمز گری در دهه 1980 در نیویورک است. دونالد ترامپ نیز در این دوره از جوانی خود در نیویورک زندگی می کند. این فیلم ماه گذشته در جشنواره کن به نمایش درآمد و حضور کوتاه جسیکا چستین بینندگان را شگفت زده کرد.

چستین در مصاحبه اخیر خود گفت: «وقتی جیمز (گری) نزد من آمد، من چیزی در مورد فیلمنامه نخواندم. اما من می خواستم این کار را انجام دهم زیرا جیمز به من گفت که این داستان اوست. من عاشق کسانی هستم که می خواهند یک داستان شخصی تعریف کنند.

بازیگر سی دقیقه بعد از نیمه شب تاکید کرد که من گفتم در واقع این کار را رایگان انجام می دهم. به من پیشنهاد پول دادند، گفتم نه، نه، من پول نمی خواهم. من فقط می خواهم این کار را به صورت رایگان انجام دهم و تنها چیزی که دوست دارم این است که هرگز گزارش نمی دهم که در این فیلم حضور داشته ام.

انتهای پیام/