با خماری ها خداحافظی کنید

اگر تا به حال فکر کرده اید که چه چیزی باعث خماری می شود، پاسخ به این سوال به سادگی این است، خماری ناشی از نوشیدن الکل بیشتر از آنچه بدن شما می تواند تحمل کند، ایجاد می شود. حتی یک نوشیدنی الکلی می تواند باعث خماری در برخی افراد شود. برخی دیگر ممکن است زیاد بنوشند و به طور کامل از خماری فرار کنند. با این حال، معمولاً بیش از سه تا پنج نوشیدنی الکلی برای یک زن و بیش از پنج تا شش نوشیدنی برای یک مرد معمولاً منجر به خماری می شود. حدود 75 درصد از افرادی که الکل مصرف می کنند در روز بعد دچار خماری می شوند.

اثرات خماری معمولاً چند ساعت پس از آخرین نوشیدنی شما شروع می شود. بسته به آنچه نوشیده اید و مقداری که نوشیده اید، ممکن است خستگی، تشنگی، سردرد و درد عضلانی، حالت تهوع، استفراغ یا درد معده، خواب ضعیف یا کاهش یافته، حساسیت به نور و صدا، سرگیجه یا احساس چرخش اتاق را تجربه کنید. ضربان قلب سریع، چشم های خونی، لرزش، کاهش توانایی تمرکز، اختلالات خلقی مانند افسردگی، اضطراب و تحریک و غیره.

تقریباً هر کسی که مشروبات الکلی مصرف می کند ممکن است خماری را تجربه کند. با این حال، برخی از افراد بیشتر از دیگران مستعد ابتلا به خماری هستند. تحقیقات به وضوح نشان نداده است که آیا افرادی که الکل سبک می‌نوشند یا افرادی که زیاد الکل می‌نوشند بیشتر احتمال دارد خماری را تجربه کنند.

اگر می‌خواهید از خماری جلوگیری کنید یا از آن جلوگیری کنید، راه‌های خوبی برای انجام این کار وجود دارد، یکی این است که قبل از بیرون رفتن و نوشیدن یک شام خوب بخورید. غذا مقداری از الکلی را که می خواهید بنوشید جذب می کند. هنگامی که می نوشید، الکل شفاف مانند رام سبک، شراب سفید، یا ودکا یا آبجو سبک را انتخاب کنید. در حالی که نوشیدنی می نوشید به خوردن ادامه دهید، به خصوص غذاهایی که چربی و کربوهیدرات بیشتری دارند، مانند چوب شور یا شکلات. این باعث کاهش سرعت جذب الکل می شود. نوشیدن آب همراه یا بعد از هر نوشیدنی الکلی به شما کمک می کند تا از سردردهای بد جلوگیری کنید. اگر احساس کردید که خماری در صبح شروع می شود، چیزی بخورید و مقداری ایبوپروفن مصرف کنید، چند لیوان بزرگ آب بنوشید و دوباره بخوابید.

با این حال، شما می توانید به طور کلی از خماری جلوگیری کنید. پیشگیری از خماری مانند مصرف یک مکمل طبیعی قبل از بیرون رفتن آسان است. تصور کنید، اگر می توانید، به سادگی مصرف یک قرص مکمل طبیعی را قبل از نوشیدن الکل تجسم کنید که بدون هیچ گونه عوارض جانبی منفی از خماری جلوگیری می کند و به تازگی GoodbyeHangovers (TM) را تجربه کرده اید.

وقتی GoodbyeHangovers را قبل از نوشیدن الکل مصرف می کنید، از خودتان لذت می برید و از سردرد آزاردهنده جلوگیری می کنید، از احساس تهوع جلوگیری می کنید، روز بعد شفافیت ذهنی خواهید داشت و در واقع انرژی و انگیزه لازم برای گذراندن روز خود را خواهید داشت.

این مکمل طبیعی به شما این امکان را می دهد که از یک شب عالی لذت ببرید یا به سادگی مقداری نوشیدنی بنوشید بدون اینکه از عوارض جانبی تاسف بار ناشی از الکل رنج ببرید. در هر سطحی از علائم خماری و سردرد جلوگیری می کند. GoodbyeHangovers (TM) سموم موجود در نوشیدنی های الکلی را که باعث خماری می شوند را جذب، مسدود کرده و با آن مبارزه می کند تا دچار خماری نشوید. هنگام نوشیدن الکل سردرد نخواهید داشت و روز بعد با احساس عالی از خواب بیدار خواهید شد.