بد بوبز

“من 19 ساله بودم… مثل تخته صاف بودم، و فکر می کردم “وای، شما فقط می توانید آنها را بخرید” و احمقانه آنها را انجام دادم … می دانید، این یک اشتباه بزرگ بود. دختران جوان، این کار را نکنید. انجامش نده!” – دنیز ریچاردز

بزرگ کردن سینه یا جراحی بزرگ کردن سینه، که بیشتر به عنوان عمل سینه شناخته می شود، تنها محبوب ترین عمل زیبایی در ایالات متحده است. زنان در هر سنی به دنبال افزایش اندازه و شکل سینه های خود هستند تا آنها را زیباتر کنند و/یا اعتماد به نفس و کیفیت زندگی خود را افزایش دهند. بزرگ کردن بد سینه آن چیزی نیست که کسی بخواهد وقتی در اوج هیجان برای انجام سینه های خود است به آن فکر کند.

انجام هر گونه عمل جراحی آسان نیست، چه رسد به مقابله با جراحی زیبایی بد. بارها و بارها شنیده ایم و دیده ایم که صدها گزارش افسرده کننده از رسانه ها، اینترنت، مجلات و حتی از دوستان و آشنایان خود در مورد نمونه هایی از جراحی زیبایی اشتباه بوده است. این روزها مشاغل بد سینه آنقدر رایج هستند که افراد موفق به استثناء تبدیل می شوند نه یک قاعده. گفته می‌شود که 20 تا 45 درصد از روش‌های بزرگ کردن سینه نتایجی کمتر از ستاره‌ای دارند. حتی افراد مشهوری که بر خلاف معمولی‌های متوسط ​​دستمزد، پول زیادی برای خرج کردن در این نوع جراحی‌ها دارند و باز هم جراحی بدی را تجربه می‌کنند – صرف نظر از اینکه قبلاً بهترین جراح زیبایی ممکن را انتخاب کرده‌اند.

ممکن است با عکس‌ها یا اکانت‌هایی از زنانی مواجه شده باشید که با مشاغل وحشتناکی روبرو شده‌اند و فکر کرده باشید که این تجربه برای این زنان چقدر وحشتناک بوده است. نتایج نامطلوب نه تنها از نظر جسمی بر فرد تأثیر می گذارد، بلکه می تواند از نظر عاطفی نیز به او آسیب برساند. این امر جوهره حیثیت و منزلت یک زن را تا حدی از بین می‌برد که ممکن است در نهایت افسردگی به آن سرازیر شود. برخی از زنان ذکر کرده‌اند که انجام جراحی پلاستیک ناموفق می‌تواند حتی دردناک‌تر از سرطان باشد.

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود زنان در نهایت تجربیات بدی داشته باشند. یک دلیل می تواند این باشد که جراح فاقد مهارت های لازم و بی کفایتی است و یا تجربه کافی برای انجام این عمل که نیاز به دقت و تخصص بالایی دارد را ندارد. در واقع، حتی جراحان برتر نیز مرتکب اشتباهاتی می شوند که نتایج بدی به همراه دارد و برخی از آنها حتی در نتیجه با دعوی قضایی مواجه می شوند.

آیا جراحی های وحشتناک بزرگ کردن سینه واقعاً اغلب اتفاق می افتد؟

حقیقت این نیست که همه کسانی که به عنوان کاندیدای کامل و سالم برای بزرگ کردن سینه شناخته می‌شوند، صد در صد تضمین می‌کنند که سینه‌هایی با ظاهر طبیعی کامل داشته باشند یا از کارهای بد سینه نجات پیدا کنند. عوارض و خطرات سلامتی هنوز بسیار محتمل هستند و ممکن است به وجود بیایند، و این خطرات شامل نشت سینه، پارگی، عفونت، بیماری های بافت همبند و حتی سرطان است.

بزرگ‌کردن سینه‌ها از نظر زیبایی‌شناسی و نامناسب، اغلب اندازه‌ها و شکل‌های ناهموار سینه، قرارگیری نامتقارن، برش‌های غیرطبیعی یا چین و چروک‌هایی را نشان می‌دهد که اغلب ناشی از کاشت سینه‌های نامناسب است. برخی از کارهای سینه باعث می شود که سینه ها به طور غیرمعمولی برای قاب بدن زنان بزرگ به نظر برسند. اینها همه نمونه هایی از کارهای بد سینه هستند که می خواهید از آنها اجتناب کنید. اگر شغل سینه را انتخاب کردید، ممکن است بخواهید جراحی را انتخاب کنید که این جنبه ها را در نظر بگیرد و با دقت مراقب باشد که سینه های شما تا حد امکان طبیعی به نظر برسد.

اکثر زنانی که به بزرگ کردن سینه فکر می کنند در ابتدا قصد دارند با انجام عمل جراحی کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند. بدبختانه، موضوع همیشه اینطور نیست. بزرگ شدن سینه فقط پس از جراحی به پایان نمی رسد، زیرا با افزایش سن همچنان باید با جراحی های بعدی و ارزیابی های بعدی روبرو شوید، که به هزینه های کلی که باید برای آن آماده باشید می افزاید (حتی اگر همه چیز خوب پیش برود.) زمان، ایمپلنت‌های شما نیز خراب می‌شوند و بعداً باعث جراحی‌های بیشتری می‌شوند. یک مطالعه نشان داد که از هر پنج زنی که تحت عمل بزرگ کردن سینه قرار گرفته اند، یک نفر احتمالاً در طی یک دوره سه ساله تحت عمل جراحی دیگری قرار خواهد گرفت. بدتر از آن این است که این جراحی‌های اضافی همیشه مشکلات را حل نمی‌کنند و ممکن است همچنان عوارض بیشتری ایجاد شود که منجر به کوچک کردن سینه‌های پایین‌تر در آینده می‌شود.

علاوه بر این، نتایج ضعیف تا حد زیادی به استفاده از ایمپلنت های سیلیکونی نسبت داده می شود که در چند دهه گذشته به طور گسترده ای مورد استقبال قرار گرفته است. بسیاری از زنان عوارض و ناراحتی ناشی از استفاده از ایمپلنت های سیلیکونی را گزارش کرده اند. در مورد ایمپلنت های سیلیکونی بحث های زیادی وجود داشته است و به همین دلیل پزشکان بیماری های مرتبط با ایمپلنت های سیلیکونی را در دسته ای به نام “بیماری های ایمپلنت سیلیکونی” دسته بندی کرده اند. مطالعات هنوز در حال انجام است تا اطلاعات بیشتری در مورد اثرات کاشت سینه سیلیکونی بر بدن و چگونگی نتایج آن در بسیاری از موارد جراحی پلاستیک بد پیدا کند. اگرچه اخیراً به جای این ایمپلنت های سیلیکونی پر از ژل از ایمپلنت های سالین استفاده شده است.

“من به خوبی می دانم که برخی از دانشمندان بر این باورند که ایمپلنت باعث لوپوس، خستگی مزمن، علائم شبیه آنفولانزا، یا دردهایی که از آن رنج می بردم نمی شود. من یک دانشمند نیستم، اما در مورد خودم متخصص هستم، بنابراین. بگذارید ساده بگویم: من سالم بودم، ایمپلنت زدم، مریض شدم، آنها را برداشتم و بهتر شدم… برای من ناراحت کننده تر از بیماری خودم این است که دختر شیرخوارم بیمار شد، با علائمی. آیا این تصادفی است که او پس از پرستاری از مادری با ایمپلنت های سیلیکونی شکسته بیمار شده است؟” – مری مک دونا

با این حال، استفاده از ایمپلنت های سالین دارای معایبی است که خانم ها ممکن است قبل از انجام سینه های خود در نظر بگیرند. برای نمونه، نوع نمکی در مقایسه با شکل و خطوط طبیعی سینه، غیرطبیعی تر به نظر می رسد.

چیزی که حتی تکان دهنده تر است این است که زنان بیشتر و بیشتری با وجود تمام داستان ها و جنجال های ترسناکی که در همه جا پخش می شود، زیر چاقو می روند و سینه هایشان را درست می کنند. شاید رسانه ها با نحوه درک زنان امروزی زیبایی ارتباط داشته باشند. سلامتی به وضوح اهمیت خود را برای زیبایی شناسی از دست می دهد همانطور که با افزایش مداوم روش های زیبایی نشان می دهد.

بزرگ کردن سینه یک تصمیم کاملا شخصی برای هر زن است. با این حال، قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا تحت عمل جراحی بهبودی قرار خواهید گرفت یا خیر، باید خطرات مربوط به سلامتی را بیش از هر چیز دیگری در نظر بگیرید – یعنی خطر انجام عمل هایی که باعث ایجاد یک اثر دومینویی در سلامت شما می شود. عوارض و خطرات مرتبط با عوارض جراحی بسیار بیشتر از مزایای زیبایی به نظر رسیدن است. تا آنجا که به مسائل بهداشتی مربوط می شود، نباید فراموش کرد که هیچ مزیت زیبایی شناختی هرگز نمی تواند در طول سالیان متمادی رنج بردن از نتایج بد اولویت داشته باشد.

راه حل بزرگ کردن بد سینه

همانطور که این یک تصمیم شخصی است، انتخاب برای انجام جراحی زیبایی مستلزم آن است که شما به درستی از مزایا و خطرات مرتبط با جراحی بزرگ کردن سینه مطلع شوید. درست مانند هر عمل یا جراحی پزشکی دیگر، همیشه بهترین کار این است که یک جراح زیبایی با مهارت، قابل اعتماد و دارای گواهینامه را انتخاب کنید که به شما کمک کند بهترین نتایج ممکن را برای سینه های خود به دست آورید. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توانید تعیین کنید که آیا کاندیدای مناسبی برای چنین روشی هستید یا مایلید روش‌های طبیعی‌تری برای بزرگ‌کردن سینه را بررسی کنید که به شما کمک می‌کند از خطرات سلامتی و هزینه‌های جراحی دردناک جلوگیری کنید.