برای ترامپولین مینی چه نوع کفشی بپوشم؟

مزیت مینی ترامپولین این است که هم در بیرون و هم در داخل می توان از آن استفاده کرد. این سوال خاصی را ایجاد می کند: چه نوع کفشی مناسب تر است؟ آیا کفش های خاص پد ترامپولین را فرسوده می کنند؟ آیا پریدن با پاهای برهنه بی خطر است؟ جوراب چطور؟

ما اینجا هستیم تا یک بار برای همیشه به این نوع سوالات پاسخ دهیم تا بتوانید علاوه بر امنیت، راحتی خود را افزایش دهید.

بیایید با پوشاندن کفش هایی شروع کنیم که توصیه می کنیم برای ترامپولین کوچک خود استفاده کنید. مطمئناً، ابتدا باید هر کاغذی را که با ریباندر شما در رابطه با دستورالعمل های خاصی از سازنده ارائه شده است بررسی کنید.

مجموعه ای از کفش های تنیس، دویدن یا تمرینات متقاطع برای تمرین روی یک ترامپولین کوچک ایده آل هستند. آنها کشش کافی روی کف پا دارند تا مطمئن شوند که سر نخورید، با این حال همچنان به اندازه کافی ملایم هستند که به مرور زمان به لایه رویی ترامپولین آسیب نرسانند. علاوه بر این، این نوع کفش‌ها برای افرادی که قوس‌های ضعیفی دارند یا شاید اگر بعد از یک دور زدن روی ترامپولین کوچک پاهایتان درد می‌کند، پشتیبانی عالی می‌کنند. این نوع کفش‌ها برای جهش ایجاد شده‌اند، که به شما امکان می‌دهند در حالی که به سمت اهداف تناسب اندام خود می‌روید محکم بمانید.

در مقایسه با کفش های تنیس بدون کفش بسیار بهتر است. پای برهنه شما با یک کفی طبیعی ضد لغزش عرضه می شود. علاوه بر این، می‌توانید تنظیمات ظریف سطح مینی ترامپولین را تجربه کنید که به شما امکان می‌دهد به تغییرات در ترتیب پرش خود عادت کنید. همچنین، جهش روی پاهای برهنه می تواند به بهبود ماهیچه های پای شما کمک کند که در غیر این صورت هنگام استفاده از کفش استفاده نمی شوند. این واقعاً به راحتی و انتخاب بستگی دارد که آیا کفش تنیس بپوشید یا پاهای خود را برهنه بگذارید.

یک سازش ایده آل بین پاهای برهنه و کفش به شکل کفش های Vibram FiveFinger است. آنها ممکن است عجیب به نظر برسند، اما مطمئناً چسبندگی کفشی بدون لغزش را با تمام انعطاف‌پذیری کلی و حرکات ظریفی که همراه با ریباند با پای برهنه است، برای شما فراهم می‌کنند!

در مورد ایمنی، توصیه ما این است که هنگام استفاده از ترامپولین کوچک از موارد زیر استفاده نکنید. همچنین با پیروی از این پیشنهادات، طول عمر ترامپولین خود را افزایش خواهید داد.

اگرچه ممکن است پریدن با جوراب‌هایتان، به خصوص هنگام انجام تمرینات ورزشی در خانه، دعوت کننده باشد، اما ایده بدی است. جوراب‌های شما به هیچ وجه به پایین پای شما می‌رسند، بدون اینکه چسبندگی مناسبی داشته باشند. قسمت بالای ترامپولین نیز براق است. این واقعیت ثابت شده را به آن اضافه کنید که می پرید و روی ترامپولین می پیچید و این یک دستور العمل برای فاجعه است.

اگر قبلاً در این پست به آن اشاره نکرده بودیم، احتمالاً پوشیدن روی یک ترامپولین کوچک هوشمندانه نیست. ما در مورد مواردی مانند دمپایی، صندل، گیره، چکمه، کفش مجلسی، کفش پاشنه بلند، دمپایی صحبت می کنیم، این لیست می تواند خیلی بیشتر باشد. از عقل سلیم استفاده کنید و در حین ریباند به پاهای برهنه یا کفش های ورزشی که کفی نرم دارند بچسبید. این اطمینان حاصل می کند که شما و ترامپولینتان سال ها در آینده دوام بیاورید.