برای کاهش مالیات شرکت خود چه کاری می توانید انجام دهید

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، لایحه بازنگری مالیاتی را امضا کرد که کاهش عمده مالیاتی را به شرکت های آمریکایی همراه با بسته ای از کاهش موقت برای سایر مشاغل و بیشتر افراد ارائه می کند.

این لایحه نرخ مالیات شرکت ها را از 35 درصد به 21 درصد کاهش می دهد و نرخ مالیات افراد را در کل کاهش می دهد. بنابراین اگر شرکت شما سود خالص داشته باشد درصد مالیات شما به نسبت سود خالص کمتر از سال های قبل خواهد بود. این احساس ترامپ باعث می شود که شرکت های ایالات متحده در بازار جهانی رقابتی تر شوند. او احساس کرده است زیرا اگر درصد بالای مالیاتی که شرکت های آمریکایی باید بپردازند، توانایی رقابتی این شرکت های آمریکایی را کاهش می دهد. ترامپ گفت این لایحه باعث می شود کارخانه های متروکه دوباره به زندگی بازگردند. او گفت باب کرافت، مالک نیوانگلند پاتریوتز، با او تماس گرفت و گفت که به دلیل قانون مالیات، در حال خرید یک کارخانه کاغذسازی جدید در کارولینای شمالی است. البته این فقط یک رویداد است. این باید در ماه های آینده انجام شود تا ببینیم آیا چنین است یا خیر. پرزیدنت ریگان در دهه 80 موعظه کرد “اثر قطره چکان” اجازه می دهد تا ببینیم آیا این ایده در دنیای واقعی کار می کند یا خیر.

در این مورد نرخ مالیات 21 درصد به طور قابل توجهی کمتر از نرخ مالیات 35 درصد است. برای افراد با درآمد بالا با LLC که نهادهای نادیده گرفته می شوند، تغییر به ایجاد C Corp، در صورت تشکیل صحیح، ممکن است مالیات شما را هزاران دلار کاهش دهد. همچنین اگر هزینه های بیمه درمانی شما بالا است، این استراتژی برنامه ریزی مالیاتی می تواند به شما کمک کند تا بیمه درمانی خود را در ساختار شرکت هزینه کنید.

به طور کلی، پیش بینی می شود که این لایحه درآمد فدرال را تقریباً 1.5 تریلیون دلار در دهه آینده کاهش دهد. ترامپ و رهبران جمهوری خواه گفته اند که انتظار دارند کاهش مالیات کسب و کار به رشد اقتصادی کافی برای جبران از دست دادن درآمد کمک کند. به عبارت دیگر، دولت فدرال مایل به کاهش درآمد موقت است تا اقتصاد رشد اقتصادی را تحریک کند که بیش از حد ضرر در درآمد مالیاتی را جبران کند. بنابراین این لایحه اصلاح مالیات بر درآمد برای صاحبان مشاغل در نظر گرفته شده است تا در مالیات بر درآمد خود صرفه جویی کنند تا بتوانند پس اندازهای خود را عاقلانه خرج کنند و سرمایه را به اقتصاد تزریق کنند تا مشاغل بیشتر و فعالیت های سود کسب و کار بیشتری اضافه شود. در پایان روز، مشاغلی که مشوق های مالیات بر درآمد را به حداکثر می رساند، کسانی هستند که از این قانون مالیات بر درآمد جدید 2017 سود می برند.