برخی آزمایشات پزشکی می تواند جان مردم تگزاس را نجات دهد

با پیشرفت‌های بزرگ در مراقبت‌های پزشکی در سال‌های اخیر، که بسیاری از آنها به تشخیص زودهنگام بیماری مربوط می‌شوند، برای ساکنان دالاس، هیوستون، آستین و سراسر تگزاس منطقی‌تر به نظر می‌رسد که از امکانات موجود استفاده کنند، کسانی که این کار را انجام می‌دهند. برخی کارشناسان می گویند احتمال بیشتری برای عمر طولانی تری دارند.

تاریخ این ایده را حداقل با یک مثال پشتیبانی می کند، میزان مرگ و میر مرتبط با سرطان دهانه رحم. پنجاه سال پیش، سرطان دهانه رحم بیش از هر نوع سرطان دیگری مسئول مرگ زنان بود. هنگامی که علم پزشکی تست پاپ را توسعه داد، که می تواند سرطان دهانه رحم را قبل از شروع آن شناسایی کند، میزان مرگ و میر شروع به کاهش کرد. امروزه سرطان دهانه رحم در فهرست سرطان هایی که زنان آمریکایی را می کشند در رتبه 15 قرار دارد.

کارشناسان می گویند هر آزمایشی کامل نیست و این برای تست پاپ صدق می کند. طبق گفته مؤسسه ملی بهداشت، از هر پنج زن دارای سلول های سرطانی یا پیش سرطانی دهانه رحم، حداقل یک مورد آزمایشی به اشتباه طبیعی گزارش می شود. از آنجایی که این نوع سرطان به کندی ایجاد می شود، آزمایش بعدی یک زن باید نشانگر بهتری باشد، اما به اصطلاح “منفی کاذب” می تواند منجر به تاخیر شود که در تشخیص و درمان می تواند خطرناک باشد.

یکی دیگر از آزمایش‌های رایجی که می‌تواند برای تگزاس‌ها فواید نجات بخش داشته باشد، کولونوسکوپی است که توسط پزشک انجام می‌شود که لوله‌ای منعطف و روشن را در رکتوم قرار می‌دهد و آن را به داخل روده بزرگ هدایت می‌کند تا زائده‌هایی به نام پولیپ را که منشأ اکثر سرطان‌های روده است، جستجو کرده و از بین ببرد. .

در حالی که مرکز کنترل بیماری کاهش مرگ و میر ناشی از سرطان روده بزرگ را از بیش از 57000 در سال 2000 به 53580 در سال 2004 گزارش کرده است، یکی از مشکلاتی که توسط برخی محققان شناسایی شده این است که پزشکانی که معاینه را خیلی سریع انجام می دهند، مزایای کامل غربالگری را نمی بینند. .

در انجام کولونوسکوپی، تجربه یک عامل به نظر می رسد. برخی از متخصصان پیشنهاد می کنند که از پزشک بپرسید که چند کولونوسکوپی در یک صبح معمولی انجام می شود. به گفته کارشناسان، ده عدد معقولی است.

آزمایش دیگری که در نجات جان افراد موثر است، غربالگری ویروس پاپیلومای انسانی است. این روش که معمولاً به عنوان آزمایش HPV نامیده می شود، ویروس مسئول اکثر موارد سرطان دهانه رحم را شناسایی می کند. تست HPV با پاپ برای غربالگری زنان بالای 30 سال استفاده می شود و برای ارزیابی اینکه آیا آنها به یکی از 13 نوع HPV مرتبط با سرطان آلوده شده اند یا خیر، استفاده می شود. در صورتی که آزمایش پاپ نشان دهد که مشکل احتمالی وجود دارد، آزمایش HPV برای زنان جوان‌تر نیز پیشنهاد می‌شود.

آزمایش سرطان سینه شامل انجام ماموگرافی است که یکی از اساسی ترین روش های غربالگری است. در حالی که ماموگرافی باعث ایجاد اختلاف نظر شده است، نتیجه یک مطالعه تحقیقاتی دانمارکی که می گوید شواهد خوبی پشت استفاده گسترده از آن وجود ندارد، هم انجمن سرطان آمریکا و هم موسسه ملی سرطان از آن زمان به نفع این آزمایش برای زنان هستند. سن 40.

برای زنان 50 ساله و بالاتر، گروه ویژه خدمات پیشگیرانه ایالات متحده گزارش می دهد که ماموگرافی سالانه خطر مرگ ناشی از سرطان سینه را حداقل 16 درصد کاهش می دهد. با این حال، این آزمایش دارای معایبی است، از جمله این امکان وجود دارد که نشان دهد یک غیرطبیعی زمانی که فرد واقعاً وجود ندارد. در حالی که می توان استدلالی علیه دریافت هشدار نادرست داشت، اما آنچه نگران کننده تر است بررسی هایی است که نشان می دهد در حدود 20 درصد مواردی که سرطان وجود دارد، ماموگرافی آن را تشخیص نمی دهد.

بیمارانی که همچنان نگران هستند، گاهی تشویق می‌شوند تا برای بررسی دوبار عکس‌برداری اشعه ایکس بخواهند. راهبرد دیگر این است که از مرکز تست در مورد شیوه های خواندنش بپرسید. برخی از کارشناسان می گویند که اشعه ایکس در حالت ایده آل باید توسط دو رادیولوژیست خوانده شود یا توسط فناوری های تشخیص به کمک رایانه اسکن شود که می تواند دقت آزمایش ها را بهبود بخشد.

برخی از کارشناسان همچنین پیشنهاد می‌کنند که زنانی که در معرض خطر بالاتری هستند، هر سال MRI انجام دهند، ایده این است که میزان تشخیص بالاتر معمولاً از MRI ​​در مقابل ماموگرافی حاصل می‌شود. در مطالعه‌ای که توسط الن وارنر، انکولوژیست پزشکی در مرکز سرطان منطقه‌ای تورنتو سانی‌بروک در انتاریو انجام شد، MRI 77 درصد سرطان‌ها را در مقایسه با 36 درصد که توسط ماموگرافی شناسایی می‌شد، نشان داد. در عین حال، زنانی که در معرض خطر متوسط ​​هستند به دلیل نرخ مثبت کاذب بالا، تشویق به انجام MRI نمی‌شوند – اغلب در صورت عدم وجود سرطان، علامت سرطان می‌دهد.

همه اخبار در جبهه سرطان خبر خوبی نیست.

یکی از نکات برجسته در مورد ملانوما است، شکل خطرناکی از سرطان پوست که تنها سرطانی است که می تواند برای آن غربالگری شود، هم از نظر تعداد موارد جدید و هم در میزان مرگ و میر در حال افزایش است.

انجمن سرطان آمریکا پیشنهاد می کند در هر چکاپ یک بار درمان ملانوم را انجام دهید. از آنجایی که ملانوما می تواند در نقاط شگفت انگیزی رخ دهد که بررسی آنها دشوار است، مانند چشم ها، لثه ها و اندام تناسلی، متخصصان می گویند بررسی کامل بدن بهترین محافظت است. بیماران باید با درخواست از دندانپزشک، چشم پزشک و متخصص زنان خود از معاینات معمول استفاده کنند تا به دنبال ضایعات رنگدانه یا سایر تغییرات مشکوک باشند.

تشخیص زودهنگام سرطان می تواند یکی از موثرترین راه های حفظ سلامتی باشد. اگر شما جوانی هستید که سعی می‌کنید اطلاعات و سبک زندگی سالم خود را حفظ کنید، باید نگاهی به راه‌حل‌های بیمه سلامت فردی انقلابی، جامع و بسیار مقرون به صرفه بیندازید که توسط Precedent به‌طور خاص برای شما ایجاد شده است. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه کنید [http://www.precedent.com]. ما مجموعه ای منحصر به فرد و نوآورانه از راه حل های بیمه درمانی فردی را ارائه می دهیم، از جمله برنامه های بسیار رقابتی با شرایط HSA و یک برنامه کاربردی و تجربه پذیرش بی نظیر “زمان واقعی”.